Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Energa Operator, rejon dystrybucji w Kartuzach informuje mieszkańców, że w dniu 24 listopada 2015 r. w godzinach 08:30 - 12:30, bez prądu pozostaną mieszkańcy następujących ulic na obszarze Barniewice - Nowy Świat: ul. Brzozowa, Malinowa, Witrażowa, Nad Jeziorem, Wichrowe Wzgórze. Za utrudnienia firma ENERGA przeprasza mieszkańców.
piątek 20 listopada 2015 - 12:45:49 | Komentarze: 0
Andrzejki w Malinowym Ogrodzie

Andrzejki
w Malinowym Ogrodzie


Przed nami jak zawsze wyjątkowy wieczór, jakim są popularne Andrzejki. Tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze planów na ten dzień, zapraszamy na wyborną ucztę dla ciała jak i ducha, oczywiście do restauracji Malinowy Ogród, mieszczącej się przy ulicy Pegaza 2 w Gdańsku Osowej. Na ten wieczór, restauracja przygotowała wyjątkowe menu i wiele atrakcji.
czwartek 19 listopada 2015 - 13:45:35 | Komentarze: 0
Kolejny sukces młodych unihokeistek

Kolejny sukces
młodych unihokeistek


Wspaniałym sukcesem zakończyły się mistrzostwa województwa pomorskiego w unihokeju dziewcząt szkół podstawowych rozgrywane 18 listopada 2015 roku w zaprzyjaźnionej szkole SP 47 Gdynia Dąbrowa. Złoto zdobyła Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk a srebrne medale gospodynie Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia. Bramkę na wagę zwycięstwa strzeliła Jagoda Maderska!
czwartek 19 listopada 2015 - 13:28:48 | Komentarze: 0
Osowianka kosmetyczką roku 2015

Osowianka
kosmetyczką roku 2015


Ta informacja powoli do mnie dociera- zwyciężyłam w Konkursie Kosmetyczka Roku 2015, informuje osowianka Karolina Łukaszewicz. 15 listopada podczas Gali Finałowej w Krakowie odbyło się ogłoszenie wyników. Jury konkursu właśnie Panią Karolinę wskazało jako tę najlepszą. Galę Finałową prowadził Pan Krzysztof Ibisz, który rozbawił całą salę.
środa 18 listopada 2015 - 19:07:13 | Komentarze: 0
Dziwnie wysokie rachunki za energię

Dziwnie wysokie
rachunki za energię


Sprawa jest bardzo poważna, dlatego uważam, iż niezwłocznie należy poinformować mieszkańców o problemie i go naświetlić, pisze do nas Joanna. W dniu 15.11.2015 roku dostarczono mi fakturę VAT z GPEC-u. Faktura jak zwykle składa się z dwóch części dotyczącej CO (ciepła) i CW (ciepłej wody). Na fakturze, w zakresie ilości dostarczonego ciepła do podgrzania ciepłej wody widnieje (jak sprawdziłam na fakturach wystawionych mieszkańcom Osowej) niemal trzykrotnie zawyżona kwota.
środa 18 listopada 2015 - 14:15:00 | Komentarze: 0
Uchwała w sprawie węzła integracyjnego

Uchwała w sprawie
węzła integracyjnego


Rada Miasta Gdańska, podjęła uchwałę w sprawie podjęcia współpracy Gminy Miasta Gdańska z Gminą Żukowo w celu realizacji projektu, którego celem jest budowa „Węzła integracyjnego Osowa” w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta. Co to oznacza dla mieszkańców?
wtorek 17 listopada 2015 - 18:05:28 | Komentarze: 0
Podpisano umowę na budowę basenu

Podpisano umowę
na budowę basenu


Jak informuje Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, w siedzibie DRMG przy ul. Żaglowej 11 podpisana została umowa na realizację krytej pływalni przy SP 81, opiewająca na kwotę ponad 11 mln zł. Zgodnie z dokumentem Wykonawca robót - firma KBUD z Prusic, na wykonanie basenu w Osowej będzie miała czas do końca sierpnia 2016 roku. Przewidziana umową pielęgnacja zieleni potrwa natomiast do końca października 2016 r.
wtorek 17 listopada 2015 - 17:15:35 | Komentarze: 0
Nie będzie wody na ulicy Biwakowej

Nie będzie wody
na ulicy Biwakowej


Jak poinformował Saur Neptun Gdańsk, czeka nas tzw. planowe wyłączenie wody na jednej z ulicy w naszej dzielnicy. Chodzi o ulicę Biwakową. Problemy dotkną posesję nr 11 a wyłączenie będzie miało miejsce 21 listopada w godzinach 9:00-11:00. Za utrudnienia dostawca oczywiście przeprasza mieszkańców Biwakowej 11.
wtorek 17 listopada 2015 - 16:29:44 | Komentarze: 0
Grizzly na XIV Baltic Judo Cup

Grizzly na
XIV Baltic Judo Cup


W ostatni weekend odbył się XIV już Baltic Judo Cup, który zaliczany jest do zawodów rangi Pucharu Polski. Obsada bardzo mocna, międzynarodowa. Zawody zorganizowane według wysokich standardów. Większość zawodników w kateogirach U12 i U14 była wprost przerażona rangą tychże zawodów i tak jak zawsze było gwarno na sali, tak Gdynia Arena ugościła chyba najcichszy turniej w Polsce.
wtorek 17 listopada 2015 - 08:50:25 | Komentarze: 0
Udane mecze seniorek z Trzebiatowem

Udane mecze seniorek
z Trzebiatowem


Sukcesem zakończyła się wyprawa seniorek do Mrzeżyna na mecze z MLUKS Jedynką Trzebiatów. Nasza drużyna w tym sezonie przeszła dużą przemianę. Z różnych przyczyn grę zakończyło kilka podstawowych zawodniczek a kilka nadal leczy kontuzje. Dlatego wyniki są dla nas dużym sukcesem. W sobotę dziewczyny uległy Jedynce dopiero po dogrywce. W niedzielę zwyciężyły i to wyraźnie.
poniedziałek 16 listopada 2015 - 13:44:10 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi


ksero.jpg
KSERO w CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
DUŻY WYBÓR KALENDARZY
NA 2016 ROK

ARTYKUŁY
DO KREATYWNEGO ROZWOJU


Sklep papierniczy Truskawka
CH Osowa (przy obwodnicy)
tel. 511 227 944
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
Happy_Kids_Osowa.jpg
OFERTA NA
NOWY ROK SZKOLNY 2015/2016
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.

NOWOŚĆ - ZUMBA w HAPPY KIDS

Zumba dla pań czwartek godz 18.00
Zumba kids wtorek godz. 15.50.
Rekrutacja 2016/2017 rozpoczęta
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
Prowadzimy zajęcia języka angielskiego dla różnych grup wiekowych – zaczynając od milusińskich w wieku
3 lat. Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń wiekowych, wierząc, że nauka języka trwa przez całe życie
i w każdym wieku jest dobry czas,
aby ją rozpocząć.
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz, jak zmieniamy się dla naszych podopiecznych z Osowej i okolic...
galland.jpg
SALON URODY MARIA GALLAND
NOWOŚĆ !!!
Pierwszy SOFT FEELENG w ampułkostrzykawce, do całej okolicy oka. Efekt odmłodzenia natychmiast po zabiegu. Mezoterapia twarzy i ciała z zastosowaniem CytoCare S Line, to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowosci.html
pearldent.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Syriusza 6
Witamy w gabinecie Pearldent.
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom komfortu oraz usług na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu jak np. mikroskop KAPS, znieczulenie komputerowe QuickSleeper 4, laser, radiowizjografia... Telefony: 695 112 577, (58) 554 66 57
Zapraszamy serdecznie.
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
baobab.jpg
Centrum Ogrodnicze
Chcemy z Tobą uprawiać
dziki, tajemniczy,
smaczny i rozkosznie pachnący
........ OGRÓDEK

Centrum Ogrodnicze "BAOBAB"
ul. Kielnieńska 185
tel. 604 278 257
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej