Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Osowskie plany na sesji Rady Miasta

Osowskie plany
na sesji Rady Miasta


Na najbliższej sesji Rady Miasta Gdańska, radni zadecydują o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Osowa rejon ulic Junony i Heliosa. W tym miejscu obszar proponowany do objęcia planem miejscowym, ma około 0,35 ha. Grunt stanowi w większości własność prywatną, na fragmencie wzdłuż ulicy Heliosa własność gminy Gdańsk.
czwartek 23 października 2014 - 17:09:38 | Komentarze: 0
Otwarte zajęcia w szkole Socatots

Otwarte zajęcia
w szkole Socatots


Zapraszamy na pierwsze ZAJĘCIA OTWARTE w szkole Socatots. Spotykamy się 28 października (najbliższy wtorek) w Fittness & Family Club w Osowej i chętnie powitamy każdego zainteresowanego rodzica wraz z dzieckiem. Więcej informacji u koordynatora projektu w Gdańsku – Macieja pod numerem 799 042 391.
środa 22 października 2014 - 21:54:53 | Komentarze: 0
23 października, nie będzie prądu

23 października,
nie będzie prądu


ENERGA Operator, rejon dystrybucji w Gdańsku informuje, że 23 października, że nie będzie prądu przy ulicach: Barniewickiej 32 do 58 i 117 do 139, Junony, Ledy, Konkordii, Letniskowej, Pegaza, Chirona, Minerwy, Konstelacji 1 do 29, Zeusa, Cerery, Hestii, Westy, Posejdona, Prometeusza. Za utrudnienia operator przeprasza.
środa 22 października 2014 - 21:04:20 | Komentarze: 0
Czy umiemy segregować śmieci?

Czy umiemy
segregować śmieci?


Najnowsze informacje o tym, czy gdańszczanom udaje się segregować odpady według nowych zasad, przypomnienie zasad segregacji (nie tylko odpadów suchych i mokrych, ale także nietypowych i niebezpiecznych) oraz dbania o czystość w altanach śmietnikowych. Między innymi takie informacje znaleźć można w nowej, drugiej już broszurze informacyjnej na temat gospodarki odpadami komunalnymi w Gdańsku. Broszura jest właśnie rozsyłana do mieszkańców miasta.
środa 22 października 2014 - 17:38:42 | Komentarze: 0
Prowizorki niestety trwają latami

Prowizorki niestety
trwają latami


Ile to już razy pisaliśmy o tymczasowej drodze jaką jest ulica Nowy Świat. Nie każdy wie, dlaczego do tej pory jeździmy po betonowych płytach i nic nie wskazuje na to, by miało to się zmienić. Ale jeden z naszych czytelników przypomniał nam sytuację sprzed kliku ładnych lat, kiedy to w blasku fleszów urzędujący prezydent Gdańska, złożył pewną deklarację. Co z niej zostało? Chyba tylko wspomnienia.
poniedziałek 20 października 2014 - 16:56:51 | Komentarze: 0
"Potworna impreza" w Świetlicy "Stonoga"

"Potworna impreza"
w Świetlicy "Stonoga"


Kolejne ciekawe propozycje dla mieszkańców Osowej ma "Świetlica Stonoga". Po festynie, który odbył się 1 września, czekają nas dwie sympatyczne imprezy. W tę środę zajęcia Decoupage dla seniorów, zaś już 30 października, "Potworna Impreza" czyli propozycja dla najmłodszych sympatyków świetlicy. Świetlica mieści się przy ulicy Posejdona 2.
poniedziałek 20 października 2014 - 16:32:20 | Komentarze: 0
Ale sukces młodych unihokeistek!

Ale sukces młodych unihokeistek!

Energa Olimpia Osowa Gdańsk zwycięzcą turnieju eliminacyjnego grupy A - rozegranego w Mrzeżynie. Zwycięstwo w pierwszym turnieju eliminacyjnym jest dla nas dużą niespodzianką. Byliśmy najmłodszą drużyną w całej stawce. Trzon ekipy opieramy na trzech zawodniczkach trzeciej klasy gimnazjum a pozostałe dziewczęta są głównie z pierwszej klasy, pisze trener Piotr Ludwichowski. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie trzy spotkania.
niedziela 19 października 2014 - 17:41:00 | Komentarze: 0
Wiem, na Kukawce nie mieszka się łatwo!

Wiem, na Kukawce nie mieszka się łatwo!

Chciałabym krótko odnieść się do problemów Kukawki (ulice Myśliborska, Gnieźnieńska, Kwidzyńska). Rzeczywiście nie jest tam łatwo mieszkać. Odpisywałam Państwu szeroko w mailach, więc teraz w skrócie kilka informacji dla tych z Państwa, którzy nie znają szczegółów, pisze do nas Radna Małgorzata Chmiel. Najważniejsze sprawy, to minibus, oświetlenie i plac zabaw.
sobota 18 października 2014 - 18:15:19 | Komentarze: 0
Trzy gole i wygrana Olimpii Osowa

Trzy gole i wygrana Olimpii Osowa

Mimo zwycięstwa 3:1 nad Sztormem Mosty, Olimpia wcale nie miała łatwej przeprawy. Dla kibiców najważniejsze, że Osowianie zainkasowali komplet punktów z zespołem, który gra niewygodną i mało efektowną piłkę, jednak zawsze sprawia kłopot swoim przeciwnikom. Dwa gole Damiana Podkańskiego i trafienie Jacka Benderskiego mogłyby być ozdobą niejednego meczu.
sobota 18 października 2014 - 17:31:49 | Komentarze: 0
Gdańsk gotowy na zimę ale ...

Gdańsk gotowy na zimę ale ...

Zimo, jeszcze nie przychodź, ale jeśli już musisz, to od dziś możesz, apeluje do Pani Zimy Zarząd Dróg i Zieleni. Około 2,8 mln złotych do końca tego roku i około 11 milionów w roku przyszłym. Tyle prawdopodobnie wyda Gdańsk na zimowe utrzymanie miasta. Dziś, oficjalnie, zaczął się w mieście sezon zimowej gotowości. Potrwa do 30 kwietnia (oficjalnie, bo tak naprawdę, to tak długo, jak to będzie konieczne). Oby sprzęt dojeżdżał też i do nas.
czwartek 16 października 2014 - 20:36:13 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

BO.jpg

Polecamy firmy / usługi

janar.jpg
JANAR - ROLETY
Żaluzje, rolety, plisy
Eleganckie rolety wewnętrzne. Pionowe i poziome żaluzje pasujące do każdego wnętrza w domu i biurze, gustowne plisy z możliwością zastosowania w każdym oknie oraz moskitiery. To wszystko znajdziesz dla swojego domu właśnie u nas.
Happy_Kids_Osowa.jpg
ZAJĘCIA OTWARTE
Gdańsk Osowa, ul. Oriona 1
Przedszkole, Żłobek, Szkoła Podstawowa - Happy Kids Osowa. Nowa jakość kształcenia!
Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci. Rozwijamy naturalne talenty i umiejętności. Najbogatsza oferta dydaktyczna, język angielski codziennie, własny basen.
Zapraszamy codziennie na bezpłatne zajęcia otwarte.
maciejko.jpg
MARIA GALLAND
Salon Urody - Osowa, ul. Wegi 22
UWAGA PROMOCJA !
Zapraszamy na 2 szczęśliwe tygodnie na usługi stylizacji paznokci manicure klasyczny i japoński 29 zł. Przedłużanie metodą akrylową 59 zł, żelową 69 zł hybryda 45 zł
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/promocje.html
gregor.jpg
SIŁOWNIA GREGOR
Gdańsk Osowa, ul. Kielnieńska 87
UWAGA !!! Siłownia Gregor rozpoczyna współprace z fizjoterapeutami. Już dłużej nie musisz się zmagać z przetrenowaniem czy bólem pleców. Zapraszamy na darmowe konsultacje, dla naszych Klientów 30% zniżki na masaż rozluźniający, leczniczy, sportowy oraz inne zabiegi. Tel. 609-991-105, 609-991-105
gabor.jpg
GABOR
Biuro Ochrony
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
Osowa, ul. Wegi 22a, tel. 882 039 753
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Leczymy za pomocą najnowocześniejszych metod o sprawdzonej skuteczności, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i zachowaniem bardzo wysokich standardów obsługi!
Dajemy powody do uśmiechu.
kolorowe_gniazdko.jpg
KOLOROWE GNIAZDKO
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz...
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
vintage.jpg
VINTAGE
Atelier fryzjerskie
Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla Was, abyście mogli poczuć się wyjątkowo. Nasz wykwalifikowany personel dołoży również wszelkich starań, aby to uczucie towarzyszyło Wam także po wyjściu od nas. Jesteśmy jedynym w Trójmieście salonem renomowanej holenderskiej firmy KEUNE. UWAGA! Zmiana numeru telefonu. Kontakt do salonu: 58 669 04 49
baobab.jpg
...BAOBAB... Centrum Ogrodnicze
W naszym Centrum znajdziecie Państwo szeroki wybór drzew i krzewów, bylin, kwiatów, nawozów, nasion, cebul, drobnych narzędzi ogrodniczych, doniczek, środków ochrony roślin. Gorąco zapraszamy!
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej