Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Basen - Informacja z otwarcia ofert

Basen - Informacja
z otwarcia ofert


Po niedawnych niezbyt dobrych wiadomościach, dzisiaj w Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, otwarto koperty na dokończenie budowy basenu. Mieszczą się one w widełkach zakładanych przez miasto. Po wyborze najkorzystniejszej oferty wykonawca powinien zakończyć pracę w marcu br. Odbiór nastąpi pomiędzy I a II kwartałem br., informuje radny Mariusz Andrzejczak. Jak widać jeden z oferentów założył kwotę poniżej zakładanych 2 mln zł.
poniedziałek 09 stycznia 2017 - 18:26:50 | Komentarze: 0
Wysokie wygrane z Trzebiatowem

Wysokie wygrane
z Trzebiatowem


Kolejne wygrane w Salming Ekstralidze, zanotowały unihokeistki z Osowej. Olimpia pokonała na wyjeździe Jedynkę Trzebiatów w sobotę aż 10:1, aplikując swym rywalkom w trzeciej tercji aż 6 goli nie tracąc żadnego. W niedzielę walka był bardziej wyrównana, ale i tak Olimpia wygrała 9:4. Mamy pierwsze miejsce w naszej grupie i już sposobimy się do walki o obronę mistrzostwa.
niedziela 08 stycznia 2017 - 00:24:33 | Komentarze: 0
Koncert kolęd "U Zbawiciela"

Koncert kolęd
"U Zbawiciela"


W niedzielę, 15 stycznia, Chór parafii Chrystusa Zbawiciela w Osowej wraz z Chórem męskim z Kartuz, prowadzonym przez p. Mariusza Trepkowskiego, zaprasza wszystkich parafian, sympatyków i miłych gości - miłośników kolędowania na Mszę św. o godz. 16.00 oraz KONCERT KOLĘD, który odbędzie się po Mszy św.
sobota 07 stycznia 2017 - 20:51:51 | Komentarze: 0
Mistrzostwa w badmintonie i tenisie stołowym

Mistrzostwa w badmintonie i tenisie stołowym

Serdecznie zapraszamy na darmowe turnieje, które odbędą się podczas ferii zimowych! Zawody w tenisie stołowym odbędą się 21 stycznia, zaś badmintona 28 stycznia. Tradycyjnie turnieje odbędą się w Zespole Szkół nr 2 w Gdańsku Osowie przy ul. Wodnika. Zapisy w dniu zawodów w godzinach 9.00-9.45. Zatem jak co roku w imieniu Stowarzyszenia Olimpia Osowa, zapraszamy amatorów obu dyscyplin sportu na mistrzostwa.
sobota 07 stycznia 2017 - 18:50:20 | Komentarze: 0
Trudna sytuacja na drogach! (Aktualizacja)

Trudna sytuacja na drogach! (Aktualizacja)

Atak zimy spowodował utrudnienia komunikacyjne. Obwodnica na wysokości Osowej od popołudnia była biała. Drogi w dzielnicy też nie wyglądały najlepiej. Na szczęście, obyło się bez wypadków. Niestety utrudnienia dotknęły pobliskie lotnisko. Rejsy ze Sztokholmu i Molde zostały przekierowane do Warszawy, a loty z Londynu i Krakowa były opóźnione.
środa 04 stycznia 2017 - 22:22:46 | Komentarze: 0
Karnawał RIO w Malinowym Ogrodzie

Karnawał RIO
w Malinowym Ogrodzie


Zaczęliśmy karnawał, zatem zapraszamy na pierwszy tej zimy bal karnawałowy w restauracji Malinowy Ogród. Znamy już jego termin! 4 Lutego bawimy się w prawdziwie brazylijskich klimatach! Czeka nas wyjątkowa impreza w klimacie RIO. Karnawał, to w stolicy Brazylii najważniejsze wydarzenie w roku. Festiwal ekscytuje tysiące ludzi, którzy przybyli z każdego zakątka świata. W Osowej też możemy poczuć ten klimat.
środa 04 stycznia 2017 - 14:07:48 | Komentarze: 0
List grupy mieszkańców w sprawie szkół

List grupy mieszkańców
w sprawie szkół


Szanowni Państwo, Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na problem, który dotknął naszej dzielnicy i mieszkających w niej dzieci. Wprowadzona reforma likwidująca gimnazja oznacza ogromną zmianę dla tej części miasta. Jedyna istniejąca tu Szkoła Podstawowa nr 81, do której uczęszcza dwukrotnie więcej dzieci niż jej projektowana pojemność, pęka w szwach. Zasadności tworzenia drugiej szkoły podstawowej nikt nie podważa, pisze do radnych dzielnicy, grupa mieszkańców Osowej.
środa 04 stycznia 2017 - 09:33:21 | Komentarze: 0
Kolejne projekty dla linii kolejowej 201

Kolejne projekty
dla linii kolejowej 201


Rozpoczął się przetarg na wykonawcę projektu przebudowy linii kolejowej z Kościerzyny do portu w Gdyni, informuje portal Rynek-Kolejowy.pl. Celem przyszłej inwestycji jest zwiększenie prędkości i poprawa przepustowości linii na dojazdach do portów morskich w alternatywnej trasie do Trójmiasta. Dla Osowej oznacza to więcej pociągów zarówno pasażerskich jak i towarowych. Na trasie do Gdyni miałby powstać trzeci tor, dedykowany właśnie dla składów towarowych.
wtorek 03 stycznia 2017 - 22:59:15 | Komentarze: 0
Wreszcie jest wspólny bilet metropolitalny

Wreszcie jest wspólny bilet metropolitalny

Blisko pół roku trwały negocjacje pomiędzy samorządami Obszaru Metropolitalnego dot. kształtu i zakresu wspólnego systemu biletowego dla metropolii. Ostatecznie w wyniku szeregu spotkań oraz warsztatów związanych z wprowadzeniem nowych technologii udało się złożyć wspólny projekt dot. wspólnego biletu dla metropolii, który 29 grudnia został z sukcesem zatwierdzony i wpisany na listę projektów pozakonkursowych (SzOOP RPO).
wtorek 03 stycznia 2017 - 21:59:42 | Komentarze: 0
"Dzikim" lokatorom wstęp wzbroniony

"Dzikim" lokatorom
wstęp wzbroniony


Od kilku miesięcy po zmroku jest już bezpieczniej w parku przy ulicy Chirona dzięki oświetleniu. Od kilkunastu dni park jest też ogrodzony. Przede wszystkim, ma to uchronić kompleks przez rodzinami dzików, które skutecznie potrafiły zaznaczać swoją obecność przy ulicy Chirona. Furtki zaopatrzone są w samozamykacze, więc będzie to skuteczna forma zabezpieczenia.
wtorek 03 stycznia 2017 - 10:56:59 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej


bo2017.jpg

Polecamy firmy / usługi

ksero.jpg
KSERO, UPOMINKI, KARNETY
w CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
Szukamy osoby do pracy
na pełen etat
w naszym sklepie papierniczym
Truskawka w CH Osowa.

CV proszę słać na adres: osowa©etruskawka.pl

Sklep papierniczy Truskawka
CH Osowa (przy obwodnicy)
tel. 511 227 944

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe, spotkania firmowe itd. Świąteczne propozycje naszego szefa kuchni.
Po prostu to trzeba wysmakować!
STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
PROMOCJA
galland.jpg
Jeśli masz problem z rumieniem, pękającymi naczynkami, powracającym trądzikiem różowatym? Skorzystaj z zabiegu przy użyciu nowoczesnego urządzenia IPL /RF SharkLightPlus do skory naczyniowej który jest niezwykle skuteczny i efektywny. Tylko w styczniu cena jednego zabiegu to 99zl przy zakupie czterech zabiegów piąty gratis

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/oferta
cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni www.kwiaciarnia-cudawianki.pl

Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2017 / 2018
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.

UWAGA !!!

ZAPRASZAMY DO KLASY VII
NASZEJ SZKOŁY

KLASA PIERWSZA
LISTA REZERWOWA


www.happykidsosowa.pl
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

cacko.jpg
Sklep internetowy z elegancką biżuterią na każdą okazję.
W ofercie posiadamy kolczyki, naszyjniki, bransoletki,
ozdoby do włosów.
Na życzenie klienta ozdobne pakowanie gratis. Wstąp do klubu Oricacko, a otrzymasz możliwość nabycia kosmetyków Oriflame z 25% upustem! Oricacko jest stroną Niezależnego konsultanta Oriflame. Zapraszam do kontaktu - pomogę w wyborze.

calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
grawer.jpg
Grawer Group S.C.
Piotr Juckiewicz,
Marek Zawistowski
Gdańsk Osowa, Barniewicka 52 D
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Grawer Group S.C. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo interesujące propozycje grawerowania zarówno na przedmiotach powierzonych jak i wykonywanych przez naszą firmę. Dbamy nie tylko o funkcjonalność i praktyczne zastosowanie naszych wyrobów, ale także o ich estetykę oraz wykończenie. Istniejemy już 10 lat na rynku.

www.grawergroup.pl