Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Ostateczne wersje propozycji schematów

Ostateczne wersje propozycji schematów

Radni dzielnicy, przekazali nam wypracowane ostateczne wersje schematów komunikacyjnych, jakie zostaną zaproponowane Zarządowi Transportu Miejskiego, po konsultacjach z mieszkańcami. Przypomnijmy, są to jedynie propozycje które otrzyma ZTM. Takie jest jednak oficjalne stanowisko Rady Dzielnicy Osowa po rozmowach pomiędzy radnymi a Mieszkańcami (oczywiście tymi, którzy zgłaszali swoje uwagi na portalach społecznościowych i bezpośrednio radnym dzielnicowym).
środa 15 lipca 2015 - 07:27:57 | Komentarze: 0
Po spotkaniu komisji transportu RDO

Po spotkaniu komisji transportu RDO

Za nami trzecie w tej kadencji Rady Dzielnicy Osowa, posiedzenie Komisji ds. transportu i infrastruktury. Dyskutowano m.in. o rozkładzie jazdy linii 269 czy sprawie zasypywania łąki przy jeziorze. Radni zajęli się również kwestiami związanymi z poruszaniem się i bezpieczeństwem pieszych w rejonie ulic Niedziałkowskiego i Koziorożca. Wskazano potrzebę budowy chodnika i zapewnienia bezpiecznego przejścia dla pieszych w tym rejonie.
wtorek 14 lipca 2015 - 06:54:18 | Komentarze: 0
MikiLandia zaprasza najmłodszych osowian

MikiLandia zaprasza najmłodszych osowian

W naszej dzielnicy wreszcie doczekaliśmy się sali zabaw dla dzieci z prawdziwego zdarzenia. MikiLandia, jest gotowa na przyjęcia swoich gości i oferuje całą masę atrakcji. Sala zlokalizowana jest w nowym "Polo Markecie", przy Castoramie. Do kogo skierowana jest oferta MikiLandii i na jakie konkretnie zabawy mogą liczyć mali mieszkańcy? O tym rozmawiamy z właścicielką MikiLandii Panią Moniką Wac.
niedziela 12 lipca 2015 - 23:59:00 | Komentarze: 0
Informacje o pracach zarządu dzielnicy

Informacje o pracach zarządu dzielnicy

Szanowni Państwo. Otrzymaliśmy informacje, że po przeczytaniu tekstów o pracach Komisji Rady Dzielnicy, zamieszczonych na portalach osowskich, niektórzy z czytelników kierowali swoje obawy co do trafności rozwiązań proponowanych przez Komisje RD Osowa do Przewodniczącego Rady Miasta, Przewodniczących Komisji Rady Miasta i do Urzędu Miasta.
niedziela 12 lipca 2015 - 09:59:19 | Komentarze: 0
Czwartkowy koncert "U Zbawiciela"

Czwartkowy koncert
"U Zbawiciela"


Miasto Gdańsk oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lidzkiej w Roku Pamięci o Kresowiakach, którzy przybyli do Gdańska 70 lat temu, zaprasza mieszkańców i sympatyków, na koncert zespołu KRESOWIACY pod kierunkiem Czesława Januszkiewicza z Lidy na Białorusi, dnia 16 lipca we czwartek na mszę św. o godz. 18.00 z oprawą muzyczną zespołu, a zaraz po mszy św. na koncert.
niedziela 12 lipca 2015 - 08:15:04 | Komentarze: 0
Przygotowania do budowy basenu przy SP 81

Przygotowania do budowy basenu przy SP 81

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje do realizacji zadanie polegające na budowie czterotorowego basenu w Osowej. Pływalnia ma powstać na terenie Szkoły Podstawowej nr 81. Przypomnijmy, że nasz basen ma zostać zbudowany na bazie projektu pływalni powstającej w szkole w Kokoszkach. Adaptacja gotowego projektu pozwoli nie tylko ograniczyć koszty, ale i przyspieszyć czas jego realizacji.

środa 08 lipca 2015 - 18:48:58 | Komentarze: 0
Planowe wyłączenia wody w Osowej

Planowe wyłączenia wody w Osowej

Jak poinformował Saur Neptun Gdańsk, znów czeka nas tzw. planowe wyłączenie wody na kilku ulicach Osowej. 10 lipca. mieszkańcy następujących ulic: Zeusa, Izydy, Victorii, zaś 14 lipca ponownie Zeusa, muszą liczyć się z przejściowymi kłopotami. Jednak problemy dotyczą nie wszystkich posesji na wymienionych ulicach.
wtorek 07 lipca 2015 - 21:37:05 | Komentarze: 0
Olimpia Osowa wznawia treningi

Olimpia Osowa
wznawia treningi


Zgodnie z ustaleniami na podsumowaniu sezonu 2014/2015, pierwszy trening w letnim okresie przygotowawczym drużyny seniorów Olimpii Osowa odbędzie się w ten czwartek 9 lipca o godz. 18.30 na boisku przy szkole podstawowej nr 81 w Gdańsku Osowie. Podczas treningu zawodnicy będą mogli skorzystać z nowych szatni jakie powstały w poprzednim roku a mają wchodzić w całość projektu jakim jest "Arena Osowa".
wtorek 07 lipca 2015 - 19:22:57 | Komentarze: 0
Elektrociepłownia - Gdynia-Zachód

Elektrociepłownia - Gdynia-Zachód

Rada Dzielnicy Osowa prosi mieszkańców Kukawki o składanie uwag do projektu zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gdyni. W projekcie tym dopuszcza się możliwość przyszłej budowy elektrociepłowni i kotłowni na biomasę lub biogaz (biometan) z lokalizacją na terenie Gdyni-Zachód.
niedziela 05 lipca 2015 - 19:07:12 | Komentarze: 0
Propozycje schematów komunikacyjnych

Propozycje schematów komunikacyjnych

Za nami posiedzenie komisji ds. infrastruktury i transportu rady dzielnicy Osowa. Obrady zdominowały rozmowy dotyczące schematu komunikacyjnego dla dzielnicy Osowa. Przypomnijmy, że niedawno został zaprezentowany publicznie schemat przygotowany przez członków komisji. Liczna grupa Mieszkańców, która przybyła na spotkanie, miała dziś okazję do wniesienia swoich uwag oraz próśb.
niedziela 05 lipca 2015 - 18:45:58 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
pearldent.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Syriusza 6
Witamy w gabinecie Pearldent.
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom komfortu oraz usług na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu jak np. mikroskop KAPS, znieczulenie komputerowe QuickSleeper 4, laser, radiowizjografia... Telefony: 695 112 577, (58) 554 66 57
Zapraszamy serdecznie.
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
ksero.jpg
USŁUGI KSERO W CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
Truskawka to nie tylko sklep papierniczy, świadczymy także usługi ksero i skanowania dokumentów. Oferujemy odbitki kolorowe i czarno-białe w formatach A3 i A4.
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz, jak zmieniamy się dla naszych podopiecznych z Osowej i okolic...
galland.jpg

RABAT DO 40% !!!
Karboksyterapia uważana jest za największy przełom w kosmetologii estetycznej. Polega na podawaniu medycznego dwutlenku węgla CO. Stosowany jest przy nadmiarze tkanki tłuszczowej, cieniach wokół oczu, zmarszczkach mimicznych, celuliucie, rozstępach, zwiotczeniu skóry brzucha, ramion i ud, problemie łysienia oraz wypadania włosów, łuszczycowej skóry głowy i ciała.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/oferta.html
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
baobab.jpg
Centrum Ogrodnicze
Chcemy z Tobą uprawiać
dziki, tajemniczy,
smaczny i rozkosznie pachnący
........ OGRÓDEK

Centrum Ogrodnicze "BAOBAB"
ul. Kielnieńska 185
tel. 604 278 257
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej