Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Taneczna oferta na tzw. mały grant

Taneczna oferta
na tzw. mały grant


Do Urzędu Miejskiego w Gdańsku w trybie pozakonkursowym wpłynęła oferta Europejskiej Federacji Tańca na realizację zadania publicznego pt. „Kultura łączy pokolenia – przedstawienie artystyczne z udziałem Kassak Brass Ensemble oraz Mistrzów Tańca Break Dance”. Jest zatem szansa, na kolejną taneczną imprezę realizowana przez organizację z Osowej.
poniedziałek 25 kwietnia 2016 - 22:16:32 | Komentarze: 0
Dlaczego trzeba zamknąć tę furtkę?

Dlaczego trzeba
zamknąć tę furtkę?


Blisko miesiąc temu dowiedziałem się od jednej z mieszkanek naszej dzielnicy, że została otwarta furtka (boczne wejście na teren szkoły) od strony (obecnie ślepego) odcinka ul. Balcerskiego. Przyjrzałem się sprawie i zgodziłem się ze zdaniem, że póki co jest to miejsce newralgiczne, niebezpieczne. Mimo, że jest to może wygodniejsze rozwiązanie, to nic nie jest ważniejsze od bezpieczeństwa. Dzisiaj furtka została zamknięta.
poniedziałek 25 kwietnia 2016 - 16:25:25 | Komentarze: 1
Budowa stacji benzynowej w Osowej

Budowa stacji benzynowej w Osowej

Trwa budowa nowej stacji benzynowej w Osowej i w związku z tym, mamy niewielkie utrudnienia na ulicy Spacerowej rondzie Kielnieńska. Na szczęście póki co zawężenie praktycznie nie powinno sprawiać większych problemów. Ale ZDiZ ostrzega. Mieszkańcy zapewne zauważyli, że od pewnego czasu otoczenia "Osowskiego Zakątka" się zmienia.
niedziela 24 kwietnia 2016 - 14:40:20 | Komentarze: 0
Kolejne imprezy dla mieszkańców Osowej

Kolejne imprezy dla mieszkańców Osowej

Już 21 maja, zapraszamy do udziału w biegu przełajowym, który prowadzi duktami leśnymi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie gdańskiego osiedla Osowa. Zapisywać się będzie można w biurze zawodów, które będzie otwarte w dniu zawodów od 10 do 10.45 (przy mecie przy ul. Juraty). To kolejne imprezy dla mieszkańców naszej dzielnicy, jakie organizuje Stowarzyszenie Olimpia Osowa.
niedziela 24 kwietnia 2016 - 09:42:09 | Komentarze: 0
Olimpia Osowa - GKS Kowale 3:1

Olimpia Osowa -
GKS Kowale 3:1


Kolejne punkty na koncie Olimpii Osowa. Podopieczni Jacka Grembockiego pokonali GKS Kowale 3:1. W pierwszej połowie gole dla Olimpii strzelali Karol Kowalczyk i Marcin Dampc. W drugiej, niezwykle nerwowej odsłonie, ponownie Dampc, tym razem z karnego ustalił wynik meczu. Liderem tabeli pozostał Orkan Rumia, który wysoko, bo aż 5:0 pokonał Sztorm Mosty.
sobota 23 kwietnia 2016 - 19:03:49 | Komentarze: 0
Pracowita sobota osowskich seniorów

Pracowita sobota osowskich seniorów

Niezwykle bogaty był dzisiejszy program osowskich spotkań seniorów. Rano pojawili się przedstawiciele policji, straży miejskiej, firmy Energa oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Wykład, wygłosił dr Michał Kubiak, Adiunkt Wydziału Nauk Społecznych Instytutu Politologii UG. Później, w ramach integracji pokoleń odbyły się warsztaty filcowania na sucho.
sobota 23 kwietnia 2016 - 15:58:33 | Komentarze: 0
Kibicuj Enerdze na żywo w Nowym Targu

Kibicuj Enerdze na żywo
w Nowym Targu


Jeszcze w pamięci mamy niezapomniane chwile dramatycznego pojedynku z Krakowem oraz wspaniały doping naszych najwspanialszych kibiców, którzy w decydującym momencie stali się naszym siódmym zawodnikiem. W związku z udziałem naszych seniorek w meczu finałowym Super Pucharu pragniemy zaprosić kibiców do wspólnego wyjazdu do Nowego Targu.
piątek 22 kwietnia 2016 - 19:40:26 | Komentarze: 0
Jak legalnie pozbyć się elektrośmieci?

Jak legalnie pozbyć się elektrośmieci?

Wraz z nadejściem wiosny wielu mieszkańców przeprowadza remonty mieszkań, co wiąże się z wymianą sprzętu AGD. Dla większości mieszkańców największy problem stanowi pozbycie się zużytej lodówki, prali czy telewizora. Nie polecamy takiego działania opisywaliśmy kilka dni temu. Przypomnijmy, ktoś niezwykle "operatywny", wyrzucił zmywarkę w pobliżu wejścia do parku.
piątek 22 kwietnia 2016 - 18:54:14 | Komentarze: 0
Reni Jusis gościem CH Osowa

Reni Jusis
gościem CH Osowa


W niedzielę 24 kwietnia w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe Osowa zaprasza na event eko z warsztatami tworzenia naturalnych kosmetyków i ekologicznych stylizacji oraz kącikiem dla eko-mam. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Reni Jusis. Podczas eventu, czynna będzie strefa „Dobroczynnej Segregacji”,gdzie będzie można przy niewielkim wysiłku wspomóc podopiecznych fundacji "Pierwszy Krok" z Osowej.
piątek 22 kwietnia 2016 - 06:35:38 | Komentarze: 0
Prezydent Adamowicz gościł w Osowej

Prezydent Adamowicz
gościł w Osowej


W czwartkowe popołudnie prezydent Paweł Adamowicz był spotkał się z mieszkańcami Osowej. We wrześniu kończymy budowę i otwieramy pływalnię (obecni na spotkaniu otrzymali wejściówkę na basen). Od tego tematu zaczęło się dzisiejsze spotkanie. Mieszkańcy mogli pytać o lokalne sprawy nie tylko prezydenta ale też jego zastępców. z kolei prezydent nawiązał do spaceru jaki odbył 11 kwietnia z radnymi naszej dzielnicy.
czwartek 21 kwietnia 2016 - 21:54:23 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej


Polecamy firmy / usługi

Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2016 i 2017
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.

REKRUTACJA 2016, 2017 W TOKU
Sprawdź naszą wyjątkowa ofertę

NOWOŚĆ - ZUMBA w HAPPY KIDS
Zumba dla pań czwartek godz 18.00
Zumba kids wtorek godz. 15.50.
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Zapraszamy!
ksero.jpg
KSERO, UPOMINKI, KARNETY
w CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
ARTYKUŁY
DO KREATYWNEGO ROZWOJU

KARNETY KOMUNIJNE
I NA KAŻDĄ INNĄ OKAZJĘ

UPOMINKI, OPAKOWANIA OZDOBNE


Sklep papierniczy Truskawka
CH Osowa (przy obwodnicy)
tel. 511 227 944
fasad.jpg
Czyszczenie i zabezpieczanie tynków
Brudne ściany? Jedyna na rynku technologia czyszczenia niskociśnieniowego. Trzystopniowa metoda czyszczenia i zabezpieczania tynków zewnętrznych. Sprawdź ofertę: (58) 627 63 64, 730 800 638
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
Prowadzimy zajęcia języka angielskiego dla różnych grup wiekowych – zaczynając od milusińskich w wieku
3 lat. Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń wiekowych, wierząc, że nauka języka trwa przez całe życie
i w każdym wieku jest dobry czas,
aby ją rozpocząć.
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
galland.jpg
SALON URODY MARIA GALLAND
PROMOCJA !!!
Zabieg, który doskonale regeneruje, odżywia i wygładza stopy. Łączymy tu pedicure klasyczny z aromatycznym peelingiem i odpowiednio dobraną maseczką jako zabieg uzupełniający. Jest to kąpiel stóp w ciepłej parafinie.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/promocje.html
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej