Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Obradowała Rada Dzielnicy Osowa

Obradowała
Rada Dzielnicy Osowa


Dyskusja nad formułą współpracy i kontaktów pomiędzy radnymi, a także nad polityką informacyjną Rady i Zarządu Dzielnicy, powołanie komisji problemowych i wstępna debata nad budżetem Rady Dzielnicy na 2015 rok oraz sposobem przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami w tej sprawie, zdominowały pierwszą część sesji rady dzielnicy. Radni zabrali głos w sprawie określenia priorytetów budżetowych dla dzielnicy.
wtorek 21 kwietnia 2015 - 17:11:55 | Komentarze: 0
Trzy złote za bilet PKM do Gdańska

Trzy złote za bilet PKM
do Gdańska


Wiadomo już, jak kształtować się będą ceny biletów na pociągi Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Wiemy też więcej, na temat częstotliwości kursowania składów przez Osową. I tak za bilet z Osowej do Gdańska, zapłacimy 3zł. Zdecydowaliśmy, że wraz z uruchomieniem PKM, obowiązywać na niej będzie taka sama taryfa, jak na SKM, powiedział Gazecie Wyborczej Trójmiasto, Mieczysław Struk, marszałek województwa.
wtorek 21 kwietnia 2015 - 09:55:00 | Komentarze: 0
Są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach

Są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach

Dobra wiadomość dla rodziców przedszkolaków z Osowej. Właśnie ruszyła rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2015/2016. To szansa dla tych osób, które nie znalazły miejsca w pierwszym naborze. Na liście są również placówki z Osowej. Zatem gdzie można jeszcze liczyć na wolne miejsca?
poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 11:41:36 | Komentarze: 0
Zapraszamy na kolejny EKO-FESTYN

Zapraszamy na kolejny EKO-FESTYN

Stowarzyszenie INNE jest piękne zaprasza na EKO FESTYN. Impreza skierowana do najmłodszych mieszkańców dzielnicy Gdańsk – Osowa – Przedszkolaków i Uczniów klas 0-3 szkół podstawowych. Spotykamy się w Parku przy ul.Heleny/Diany
24 kwietnia 2015r. w godzinach 10.00 – 12.00. Zatem już po raz kolejny możemy zaprosić mieszkańców Osowej i sympatyków, na imprezy organizowane pod szyldem stowarzyszenia.
niedziela 19 kwietnia 2015 - 05:44:00 | Komentarze: 0
Koniec marzeń o kolejnym złocie

Koniec marzeń
o kolejnym złocie


Nie będzie złota, nie będzie srebra. Unihokeistkom Energi Olimpii Osowa, pozostaje walka o brązowy medal podczas wielkiego finału krajowego championatu który odbędzie się w Zielonce pod Warszawą. W sobotni wieczór Energa uległa po raz drugi MLUKS Jedynce Trzebiatów i nie powtórzy ubiegłorocznego sukcesu. Takiego rozstrzygnięcia chyba nikt się nie spodziewał.
sobota 18 kwietnia 2015 - 19:32:22 | Komentarze: 0
Kolejna biegowa sobota w Osowej

Kolejna biegowa sobota
w Osowej


23 maja o godzinie 11 odbędzie się V Osowski Bieg Przełąjowy. Trasa wiedzie ścieżkami leśnymi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, start i meta znajduje się u wlotu ul. Juraty w Gdańsku-Osowie. Zaprasza jak zawsze Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa. Zapisywać się będzie można w punkcie, które będzie otwarte w dniu zawodów od 10 do 10.45 (przy mecie przy ul. Juraty) lub mailowo na adres: darek.milczynski©vp.pl

sobota 18 kwietnia 2015 - 15:15:13 | Komentarze: 0
Druga w tej kadencji sesja rady

Druga w tej kadencji
sesja rady


Zapraszamy na II sesję Rady Dzielnicy Osowa, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 21 kwietnia 2015 r. o godz. 19:00 w siedzibie Rady przy ul. Balcerskiego 35. Porządek sesji obejmuje następujące zagadnienia: Dyskusja nad formułą współpracy i kontaktów pomiędzy radnymi oraz nad polityką informacyjną Rady i Zarządu Dzielnicy, powołanie komisji problemowych Rady Dzielnicy Osowa,
sobota 18 kwietnia 2015 - 13:05:25 | Komentarze: 0
"Zaczarowani" i ich projekty w Osowej

"Zaczarowani" i ich projekty w Osowej

"Stowarzyszenie Edukatorów i Terapeutów "Zaczarowani" zaprasza mieszkańców dzielnicy na dwa wyjątkowe wydarzenia: niecodzienny wykład dotyczący zasad zdrowego odżywiania się oraz konferencję poświęconą uzależnieniu od choroby alkoholowej. Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny! Projekt finansowany j ze środków gminy Miasta Gdańska. Miejscem obu spotkań, będzie Centrum SPA Osowa przy ul. Wodnika 28.
czwartek 16 kwietnia 2015 - 18:55:29 | Komentarze: 0
Tak powstaje przystanek PKM Osowa

Tak powstaje
przystanek PKM Osowa


Kilka tygodni temu przedstawiliśmy wizualizację przystanku PKM w Osowej. Dziś widać już wyraźnie postęp prac torowych nie tylko na odcinku od strony Barniewic ale także na terenie stacji PKP. Przypomnijmy, że dojście do przystanku będzie możliwe z dwóch stron budowanym właśnie tunelem. Wiemy też, jak w przybliżeniu będzie wyglądała częstotliwość przyjazdów i odjazdów pociągów.
wtorek 14 kwietnia 2015 - 20:10:19 | Komentarze: 0
Decydujące starcie w walce o finał

Decydujące starcie
w walce o finał


Po niespodziewanej porażce w Mrzeżynie z MLUKS Jedynką Trzebiatów, nasze unihokeistki muszą dwukrotnie pokonać swoje rywalki, aby podczas wielkiego finału mistrzostw Polski zagrać o kolejne złoto. Już w ten weekend, ENERGA Olimpia Osowa, rozegra dwa ostatnie mecze tego sezonu przed własną publicznością. Okaże się wówczas, czy w Zielonce pod Warszawą powalczymy o kolejne mistrzostwo, czy tylko o brąz.
wtorek 14 kwietnia 2015 - 18:34:09 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi

kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz, jak zmieniamy się dla naszych podopiecznych z Osowej i okolic...
galland.jpg
MARIA GALLAND
Salon Urody - Osowa, ul. Wegi 22
UWAGA NOWOŚĆ !
Bezbolesna metoda depilacji laserem diodowym. Najnowszej generacji laser diodowy VERSUS zapewnia: maksymalne efekty w walce z uporczywym owłosieniem, bezbolesność, odczucia zmniejszone do minimum, dzięki systemowi maksymalnego chłodzenia
-100% bezpieczeństwo dla otaczających tkanek.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/oferta.html
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
baobab.jpg
Centrum Ogrodnicze
Chcemy z Tobą uprawiać
dziki, tajemniczy,
smaczny i rozkosznie pachnący
........ OGRÓDEK

Centrum Ogrodnicze "BAOBAB"
ul. Kielnieńska 185
tel. 604 278 257
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
pearldent.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Syriusza 6
Witamy w gabinecie Pearldent.
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom komfortu oraz usług na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu jak np. mikroskop KAPS, znieczulenie komputerowe QuickSleeper 4, laser, radiowizjografia... Telefony: 695 112 577, (58) 554 66 57
Zapraszamy serdecznie.
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
ksero.jpg
USŁUGI KSERO W CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
Truskawka to nie tylko sklep papierniczy, świadczymy także usługi ksero i skanowania dokumentów. Oferujemy odbitki kolorowe i czarno-białe w formatach A3 i A4.
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
Happy_Kids_Osowa.jpg
OFERTA WAKACYJNA 2015
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Zapraszamy dzieci w wieku
od 3 do 12 lat w godzinach 6:30-17:30.

Przez całe wakacje: 4 posiłki, spotkania z jęz. angielskim, plastyka, drama, kuchcikowe warsztaty, muzyka, zumba, happy swimming, muzyka, tenic, planer, bajki, wycieczki, gry, zabawy, podwodny świat i jeszcze więcej i więcej...
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej