Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Seniorki zagrają z PKS MOS Zbąszyń

Seniorki zagrają z PKS MOS Zbąszyń

Unihokeistki Energi Olimpii Osowa, tym razem dwukrotnie zaprezentują się przed własną publicznością. W najbliższą sobotę i niedzielę, do Osowej przyjedzie PKS MOS Zbąszyń z Karoliną Dutkiewicz, Martą Stachowiak i Klaudią Szelzchen na czele. Nasz przeciwnik zajmuje trzecie miejsce w tabeli i łatwo skóry nie sprzeda. Uważać trzeba zwłaszcza na tę pierwszą, która zawsze daje się we znaki Enerdze.
wtorek 26 stycznia 2016 - 20:23:51 | Komentarze: 0
Nie ma śniegu więc nie będzie biegu

Nie ma śniegu
więc nie będzie biegu


No i podobnie jak w roku ubiegłym, aura płata nam psikusa. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że bieg narciarski nie jest zagrożony. Duża ilość śniegu, mróz i generalnie wręcz idealna pogoda do rozegrania zawodów. Tymczasem przyszła totalna zmiana pogody i pewne jest praktycznie to, że V Bieg Narciarski póki co musimy przełożyć. Miejmy nadzieję, że będzie jeszcze okazja by rozegrać zawody.
poniedziałek 25 stycznia 2016 - 20:03:26 | Komentarze: 0
Udany weekend naszych młodziczek

Udany weekend
naszych młodziczek


W miniony piątek rano na parkiecie SP 47 w Gdyni Dąbrowie pojawiły młodziczki, które rywalizowały w drugim turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Polski. Nad rozgrywkami w najmłodszych kategoriach wiekowych czuwa Pomorski Okręgowy Związek Unihokeja w Gdańsku. Cieszymy się, że nasze zespoły okazały się najlepsze i awansowały do Turnieju Półfinałowego, który odbędzie się w marcu.
poniedziałek 25 stycznia 2016 - 10:28:10 | Komentarze: 0
Dwa zwycięstwa nad Fenomenem Babimost

Dwa zwycięstwa nad Fenomenem Babimost

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne mecze ligi juniorek starszych. Nasze zawodniczki wyjątkowo rozegrały swoje spotkania w zaprzyjaźnionej hali SP 47. Dzięki przychylności dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Jankowskiego nasza młodzież może trenować i rozgrywać mecze w szkole na Dąbrowie. Przeciwnikiem naszych juniorek był zespół UKS Fenomen Babimost. ENERGA nie zawiodła i pewnie pokonała swoje przeciwniczki 8:3 i 10:2.
poniedziałek 25 stycznia 2016 - 09:45:40 | Komentarze: 0
Przed nami V Bieg Narciarski

Przed nami
V Bieg Narciarski


Póki co, śniegu ci u nas dostatek. Miejmy też nadzieję, że utrzyma się on przynajmniej do 30 stycznia. Wtedy to Stowarzyszenie K.S. Olimpia Osowa pod Honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Dzielnicy Osowa, Pana Karola Ważnego, organizuje V Bieg Narciarski. Zapraszamy na tereny leśne w okolicy ulicy Juraty w Osowej. Start przewidziano na godzinę 12:00
czwartek 21 stycznia 2016 - 22:10:21 | Komentarze: 0
I etap budowy kanalizacji zakończony

I etap budowy kanalizacji zakończony

Dobra informacja dla mieszkańców części naszej dzielnicy. Gdańska Infrastruktura Wodno Kanalizacyjna informuje, o zakończeniu pierwszego etapu budowy kanalizacji sanitarnej w Osowej. Zatem część mieszkańców dzielnicy już może przyłączać się do nowo wybudowanej sieci. Zatem mieszkańcy m.in. Barniewickiej, Planetarnej, czy Zeusa, mogę przyłączać się do sieci. Sieć objęła kilkanaście ulic w Osowej.
poniedziałek 18 stycznia 2016 - 14:25:13 | Komentarze: 0
Wszystkich seniorów zapraszamy na bal

Wszystkich seniorów zapraszamy na bal

Fundacja Wiem i Umiem oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku Osowej zapraszają seniorów na Osowski Bal Karnawałowy, który odbędzie się dnia 23 stycznia w godz. 18.002- 22.00. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Zapisy pod numerem telefonu: 600 382 169 lub drogą mailową poprzez stronę: www.wiemiumiem.pl.
poniedziałek 18 stycznia 2016 - 11:05:28 | Komentarze: 0
Sukces unihokeistek w półfinale MP

Sukces unihokeistek
w półfinale MP


W świetnych humorach wracają do domu nasze juniorki młodsze, które wygrały I Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski w Mrzeżynie! Tak się złożyło, że w ostatnim pojedynku turnieju spotkały się dwa najlepsze zespoły, które zanotowały na koncie 4 zwycięstwa. Jak było do przewidzenia poziom spotkania był bardzo wysoki a oba zespoły chciały pokazać kto jest lepszy.
poniedziałek 18 stycznia 2016 - 09:46:29 | Komentarze: 0
Karnawałowe bale w Malinowym Ogrodzie

Karnawałowe bale
w Malinowym Ogrodzie


Przed nami kolejne karnawałowe bale w restauracji Malinowy Ogród w Osowej. Przypominamy, że czasu na imprezowanie w tym roku jest wyjątkowo mało. Karnawał jest bowiem bardzo krótki. Jeszcze w styczniu polecamy dwie odlotowe imprezy. Na bal filmowy w Malinowym Ogrodzie zapraszamy 23 stycznia, zaś na bal maskowy 30 stycznia.
niedziela 17 stycznia 2016 - 01:07:16 | Komentarze: 0
Radni dzielnicy debatowali o Letniskowej

Radni dzielnicy
debatowali o Letniskowej


Temat ulicy Letniskowej, zdominował ostatnią sesję Rady dzielnicy Osowa. Gośćmi byli mieszkańcy położonej po drugiej stronie linii kolejowej ulicy oraz Jolanta Wiercińska - sołtys Chwaszczyna, Jacek Fopke - radny gminy Żukowo a także Piotr Kurzyński - sołtys Nowego Światu. Oprócz tematów związanych z ulicą Letniskowej, dyskutowano też chociażby o planowanej zmianie trasy linii autobusowej 269.
sobota 16 stycznia 2016 - 07:01:59 | Komentarze: 1
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

procent.jpg

Polecamy firmy / usługi

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
ksero.jpg
KSERO w CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
DUŻY WYBÓR KALENDARZY
NA 2016 ROK

ARTYKUŁY
DO KREATYWNEGO ROZWOJU


Sklep papierniczy Truskawka
CH Osowa (przy obwodnicy)
tel. 511 227 944
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
Prowadzimy zajęcia języka angielskiego dla różnych grup wiekowych – zaczynając od milusińskich w wieku
3 lat. Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń wiekowych, wierząc, że nauka języka trwa przez całe życie
i w każdym wieku jest dobry czas,
aby ją rozpocząć.
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz, jak zmieniamy się dla naszych podopiecznych z Osowej i okolic...
galland.jpg
SALON URODY MARIA GALLAND
NOWOŚĆ !!!
Pierwszy SOFT FEELENG w ampułkostrzykawce, do całej okolicy oka. Efekt odmłodzenia natychmiast po zabiegu. Mezoterapia twarzy i ciała z zastosowaniem CytoCare S Line, to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowosci.html
Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2016 i 2017
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.

DNI OTWARTE w HAPPY KIDS
Zapraszamy na dni otwarte: 12.03.2016 i 9 kwietnia 2016 w godz 11-13
oraz codziennie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

NOWOŚĆ - ZUMBA w HAPPY KIDS
Zumba dla pań czwartek godz 18.00
Zumba kids wtorek godz. 15.50.
Rekrutacja 2016/2017 rozpoczęta
pearldent.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Syriusza 6
Witamy w gabinecie Pearldent.
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom komfortu oraz usług na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu jak np. mikroskop KAPS, znieczulenie komputerowe QuickSleeper 4, laser, radiowizjografia... Telefony: 695 112 577, (58) 554 66 57
Zapraszamy serdecznie.
NOWOŚCI
W GABINECIE PEARLDENT
Wybielanie lampą BEYOND POLUS
oraz sedacja podtlenkiem azotu
(GAZ ROZWESELAJĄCY)
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej