Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Bajkowe spotkanie trzech pokoleń

Bajkowe spotkanie
trzech pokoleń


Za nami II Spotkanie Trzech Pokoleń, które odbyło się w sobotę 21 maja 2016 w gimnazjum w Osowej. Okazuje się, że osowskie babcie potrafią pisać piękne bajki. Właśnie ta tematyka oraz spotkanie z psychologiem, zdominowały sobotnie przedpołudnie, które zorganizowała Fundacja Wiem i Umiem wraz z Bankiem Babcinych Bajek. Autorki bajkowych opowieści,otrzymały pamiątkowe dyplomy.
sobota 21 maja 2016 - 12:59:45 | Komentarze: 0
Dzielnicowe dyskusje o Drodze Zielonej

Dzielnicowe dyskusje
o Drodze Zielonej


Urząd Miejski przekonuje, że nie chce się wbić z budową Drogi Zielonej w wydmy i plażę. Mieszkańcy dzielnic nadmorskich nie wierzą: wieszczą TIR-y i odcięcie dostępu do nadmorskiego piasku. Mieszkańcy Oliwy i Osowej apelują o rozwagę: - Wszyscy jesteśmy jednym organizmem. Pomyślcie o innych. Czy jest wyjście z tego pata?
piątek 20 maja 2016 - 17:23:58 | Komentarze: 0
Piątkowe bufety w Malinowym Ogrodzie

Piątkowe bufety
w Malinowym Ogrodzie


W restauracji Malinowy Ogród, jak zwykle wiele się dzieje. Co tydzień w ramach piątkowego bufetu serwujemy dania kuchni światowej w formie stołu szwedzkiego. Zawsze są przynajmniej dwie zupy, szereg dań na ciepło, przekąski, sałatki, ciasta własnego wypieku oraz różnego rodzaju desery. Ponadto w każdy piątek pobyt Państwa w Restauracji umili muzyka grana na żywo.
czwartek 19 maja 2016 - 21:29:00 | Komentarze: 0
Osowskie Dni Sąsiadów zarejestrowane

Osowskie Dni Sąsiadów zarejestrowane

V Osowskie Dni Sąsiadów Coroczny dzielnicowy festyn plenerowy, organizowany przez Stowarzyszenie „INNE jest piękne", które do włączenia się w jego przygotowanie zaprasza inne instytucje, organizacje, grupy nieformalne, chętne osoby został zarejestrowany. Organizatorzy planują integrację osowian - wspólne, radosne spędzanie sobotniego popołudnia w pięknym otoczeniu parku.
środa 18 maja 2016 - 18:16:37 | Komentarze: 0
Daria Powroźnik jedną ze "Wspaniałych"

Daria Powroźnik
jedną ze "Wspaniałych"


Pomagają potrzebującym i chorym, działają w fundacjach i stowarzyszeniach, wspierają młodszych i seniorów. Z uśmiechem na ustach niosą pomoc tam gdzie jest potrzebna. Po raz siedemnasty kapituła konkursu „Ośmiu wspaniałych” wybrała laureatów, którzy otrzymali bursztynowe ósemki. Jedną z wyróżnionych, jest Daria Powroźnik, uczennica naszego osowskiego liceum.
środa 18 maja 2016 - 15:03:29 | Komentarze: 0
Biegi przełajowe już w tę sobotę

Biegi przełajowe
już w tę sobotę


Już 21 maja, zapraszamy do udziału w biegu przełajowym, który prowadzi duktami leśnymi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie gdańskiego osiedla Osowa. Zapisywać się będzie można w biurze zawodów, które będzie otwarte w dniu zawodów od 10 do 10.45 (przy mecie przy ul. Juraty). To kolejna impreza dla mieszkańców naszej dzielnicy, jakie organizuje Stowarzyszenie Olimpia Osowa.
środa 18 maja 2016 - 13:01:46 | Komentarze: 0
II Spotkanie Trzech Pokoleń w Osowej

II Spotkanie
Trzech Pokoleń w Osowej


Bank Babcinych Bajek i Fundacja Wiem i Umiem zapraszają na II Spotkanie Trzech Pokoleń, które odbędzie się w sobotę 21 maja 2016 godz. 10.00 w Gimnazjum Nr 33 w Gdańsku - Osowej ul. Wodnika 57. Mile widziane są dzieci od 2 -10 lat, ich rodzice i dziadkowie. Zaprezentujemy filmy, które powstały na podstawie bajek napisanych przez Osowskich seniorów.
środa 18 maja 2016 - 09:48:12 | Komentarze: 0
Osowski unihokej wyróżniony na gali

Osowski unihokej wyróżniony na gali

157 sportowców oraz 46 trenerów otrzymało nagrody podczas Gdańskiej Gali Sportu Młodzieżowego. Odbyła się ona we wtorek, 17 maja 2016 roku, w Sali Kongresowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Wśród nagrodzonych, nie zabrakło zawodniczek i trenerów Energi Olimpii Osowa. Nagrody odebrali trenerzy Paweł i Piotr Ludwichowscy oraz zawodniczki: Ewelina Nowaczyk, Martyna Sumisławska i Weronika Grądzka
środa 18 maja 2016 - 07:24:57 | Komentarze: 0
PKM. Zmiany we władzach i rozkładzie jazdy

PKM. Zmiany we władzach i rozkładzie jazdy

Szybka Kolej Miejska zgodnie z zapowiedziami znów ograniczyła liczbę kursów na liniach PKM. Z decyzją przewoźnika, zbiegła się dymisja prezesa Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Krzysztofa Rudzińskiego. Aczkolwiek przypominamy, że władze PKM nie mają wpływu na rozkład jazdy nowej linii kolejowej biegnącej z Gdyni do Wrzeszcza. Trudno więc wiązać te dwie sprawy.
poniedziałek 16 maja 2016 - 17:37:22 | Komentarze: 0
Osowiada pod znakiem słońca i deszczu

Osowiada pod znakiem
słońca i deszczu


Od wczesnych godzin porannych wszyscy zaangażowani z Osowiadę, z niepokojem spoglądali w niebo, sprawdzając jednocześnie zapowiedzi meteorologów. I rzeczywiście, podczas tegorocznej Osowiady pogoda rozdawała karty. O ile do mniej więcej 14:30 mieliśmy tylko niewielkie deszczowe incydenty, to kwadrans przed 15:00 lunęło jak z cebra. Deszcz i grad nie przestraszyły jednak gości tegorocznego festynu na Placu św. Jana Apostoła.
niedziela 15 maja 2016 - 19:34:00 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej


Polecamy firmy / usługi

Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2016 i 2017
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.

REKRUTACJA 2016, 2017 W TOKU
Sprawdź naszą wyjątkowa ofertę

NOWOŚĆ - ZUMBA w HAPPY KIDS
Zumba dla pań czwartek godz 18.00
Zumba kids wtorek godz. 15.50.
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Zapraszamy!
ksero.jpg
KSERO, UPOMINKI, KARNETY
w CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
ARTYKUŁY
DO KREATYWNEGO ROZWOJU

KARNETY KOMUNIJNE
I NA KAŻDĄ INNĄ OKAZJĘ

UPOMINKI, OPAKOWANIA OZDOBNE


Sklep papierniczy Truskawka
CH Osowa (przy obwodnicy)
tel. 511 227 944
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
Prowadzimy zajęcia języka angielskiego dla różnych grup wiekowych – zaczynając od milusińskich w wieku
3 lat. Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń wiekowych, wierząc, że nauka języka trwa przez całe życie
i w każdym wieku jest dobry czas,
aby ją rozpocząć.
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
galland.jpg
SALON URODY MARIA GALLAND
PROMOCJA !!!
Zabieg, który doskonale regeneruje, odżywia i wygładza stopy. Łączymy tu pedicure klasyczny z aromatycznym peelingiem i odpowiednio dobraną maseczką jako zabieg uzupełniający. Jest to kąpiel stóp w ciepłej parafinie.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/promocje.html
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej