Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Niebawem remonty dróg w Osowej

Niebawem remonty dróg w Osowej

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, informuje o startujących remontach dróg w mieście, a co za tym idzie również w naszej dzielnicy. Łącznie, miasto wyda na remonty ok. 4 miliony zł. Ile z tej puli dostanie Osowa? Poniżej prezentujemy wykaz ulic i zakres robót w Osowej. Jest ich sześć, ale na prawie wszystkich z nich przewiduje się jedynie położenie płyt YOMB. Wyjątkiem jest ulica Barniewicka.
wtorek 19 maja 2015 - 21:55:23 | Komentarze: 0
Propozycja schematu komunikacji w Osowej

Propozycja schematu komunikacji w Osowej

Radny Osowej Bartosz Stefański, zaproponował nowe rozwiązania komunikacyjne w naszej dzielnicy. Na wczorajszej sesji Rady Dzielnicy Osowa, dyskutowano o problemach z siatką połączeń i wydaje się, że mamy gotowy projekt. Pan Bartosz w najdrobniejszych detalach przedstawił nie tylko aspekty dobre dla mieszkańców, ale też wskazał interes ekonomiczny. Nam się podoba.
wtorek 19 maja 2015 - 21:19:14 | Komentarze: 1
Turniej o puchar dyrektora ZSO

Turniej o puchar
dyrektora ZSO


16 maja odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Osowej. Do rywalizacji stanęło 10 zespołów podzielonych na cztery kategorie wiekowe. Emocje udzieliły się nie tylko młodym piłkarzom ale również rodzicom, którzy głośno dopingowali swoje pociechy. Nas cieszą oczywiście nie tylko sukcesy zespołów z Osowej ale sam fakt, że młodzi piłkarze mają gdzie szlifować swoje umiejętności.
wtorek 19 maja 2015 - 18:45:42 | Komentarze: 0
Majowa Sesja Rady Dzielnicy Osowa

Majowa Sesja Rady Dzielnicy Osowa

Dyskusje i głosowanie nad uchwałą w sprawie przeznaczenia środków finansowych wyodrębnionych na działalność statutową Dzielnicy Osowa w roku 2015 oraz zaopiniowania projektu uchwały Rady Miasta Gdańska o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Osowa rejon ulicy Niedziałkowskiego a także Junony i Heliosa to główne punkty obrad podczas sesji.
poniedziałek 18 maja 2015 - 23:25:05 | Komentarze: 0
Występ judoków UKS Grizzly w Jezierzycach

Występ judoków UKS Grizzly w Jezierzycach

Jezierzyce okazały się dla nas turniejem bardzo przyjaznym pod kątem stoczonych walk i wyników. Niedźwiadki reprezentowało dumnie łącznie 19 zawodników, spośród których dziewięcioro zdobyło pozycje medalowe. Jak zawsze nie zawiodła Maja "Killer" Grochowiecka, która zajęła miejsce pierwsze w kategorii wagowej do 28 kg.
poniedziałek 18 maja 2015 - 20:42:01 | Komentarze: 0
Wyjątkowo wietrzna "Wiosna w Ogrodzie"

Wyjątkowo wietrzna "Wiosna w Ogrodzie"

Słońce, wiatr, deszcz i tak na przemian. Mimo zmiennej aury do Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno - Spożywczego "Rënk", znów ściągnęły tłumy. Targi Wiosna w Ogrodzie przyciągnęły nie tylko tych, którzy chcieli nabyć drzewka, krzewy czy sadzonki, ale też amatorów zwyczajnego zwiedzania. I nie ma co ukrywać, że było na czym przysłowiowe "oko zawiesić".
niedziela 17 maja 2015 - 12:41:33 | Komentarze: 0
Energa Olimpia z brązowym medalem

Energa Olimpia z brązowym medalem

Z brązowym medalem z finałowego turnieju Mistrzostw Polski który rozgrywany jest w Zielonce pod Warszawą nasze unihokeistki. Seniorki Energi Olimpii pokonały po zaciętym spotkaniu PKS MOS Zbąszyń 7:5. Tym samym po raz pierwszy w historii nasze zawodniczki staną na najniższym stopniu podium. W finale, Podhale Nowy Targ pokonało Jedynkę Trzebiatów 6:3.
sobota 16 maja 2015 - 14:46:03 | Komentarze: 0
Zapraszamy na "Wiosnę w Ogrodzie"

Zapraszamy na "Wiosnę
w Ogrodzie"


W tym roku będzie to szczególna edycja "Wiosny w Ogrodzie", ponieważ Rënk podczas Wystawy obchodzi swoje 20-te urodziny! Uroczystości związane z jubileuszem odbędą się w okresie trwania Wystawy. W nadchodzący weekend spodziewamy się ponad 300 Wystawców, z czego większość stanowią producenci kwiatów rabatowych, bylin, krzewów, szkółkarze z całej Polski.
czwartek 14 maja 2015 - 14:24:18 | Komentarze: 0
Pierwsze mini rondo w Osowej

Pierwsze mini rondo
w Osowej


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, mamy już prawie gotowe pierwsze mini rondo w Osowej. Na skrzyżowaniu ulic Niedziałkowskiego i Sołdka, już zmieniła się organizacja ruchu. Teraz kierowcy wjeżdżający w rejon krzyżówki, muszą jeszcze bardziej uważnie czytać znaki drogowe. Przypomnijmy, decyzję konsultowaną z Zarządem Dróg i Zieleni w Gdańsku o budowie mini rond w Osowej, podjęli radni naszej dzielnicy.
środa 13 maja 2015 - 09:43:45 | Komentarze: 2
Kolejne przerwy w dostawie wody

Kolejne przerwy
w dostawie wody


Znów ograniczenia w dostawie wody w Osowej. Po tym, jak wody nie było w dniach 14-15 maja, m.in. Na Barniewickiej, Kielnieńskiej czy Iławskiej, również w najbliższy wtorek 19 maja, kłopoty będą mieli mieszkańcy tym razem ulic Oriona oraz Ateny. W których budynkach zabraknie wody, o tym w kolejnym komunikacie Saur Neptun Gdańsk.
środa 13 maja 2015 - 09:31:00 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi

pearldent.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Syriusza 6
Witamy w gabinecie Pearldent.
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom komfortu oraz usług na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu jak np. mikroskop KAPS, znieczulenie komputerowe QuickSleeper 4, laser, radiowizjografia... Telefony: 695 112 577, (58) 554 66 57
Zapraszamy serdecznie.
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
ksero.jpg
USŁUGI KSERO W CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
Truskawka to nie tylko sklep papierniczy, świadczymy także usługi ksero i skanowania dokumentów. Oferujemy odbitki kolorowe i czarno-białe w formatach A3 i A4.
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
Happy_Kids_Osowa.jpg
OFERTA WAKACYJNA 2015
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Zapraszamy dzieci w wieku
od 3 do 12 lat w godzinach 6:30-17:30.

Przez całe wakacje: 4 posiłki, spotkania z jęz. angielskim, plastyka, drama, kuchcikowe warsztaty, muzyka, zumba, happy swimming, muzyka, tenic, planer, bajki, wycieczki, gry, zabawy, podwodny świat i jeszcze więcej i więcej...
galland.jpg

UWAGA NOWOŚĆ !
Karboksyterapia uważana jest za największy przełom w kosmetologii estetycznej. Polega na podawaniu medycznego dwutlenku węgla CO. Stosowany jest przy nadmiarze tkanki tłuszczowej, cieniach wokół oczu, zmarszczkach mimicznych, celuliucie, rozstępach, zwiotczeniu skóry brzucha, ramion i ud, problemie łysienia oraz wypadania włosów, łuszczycowej skóry głowy i ciała.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/oferta.html
kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz, jak zmieniamy się dla naszych podopiecznych z Osowej i okolic...
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
baobab.jpg
Centrum Ogrodnicze
Chcemy z Tobą uprawiać
dziki, tajemniczy,
smaczny i rozkosznie pachnący
........ OGRÓDEK

Centrum Ogrodnicze "BAOBAB"
ul. Kielnieńska 185
tel. 604 278 257
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej