Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Które chodniki powstaną w 2015 roku?

Które chodniki
powstaną w 2015 roku?


240 mb chodnika, w połączeniu z utwardzeniem nawierzchni gruntowej jezdni na ulicy Kwidzyńskiej, powstanie w roku 2015. Pozostałe chodnikowe inwestycje, związane są z działaniami Gdańskiej Infrastruktury Wodno Kanalizacyjnej. I tak powstaną chodniki na ulicach Konstelacji, Junony i Konkordii. A tymczasem prace remontowe gdańskich chodników realizowane w ramach Miejskiego Programu Modernizacji Chodników w roku 2014, dobiegają końca.
piątek 07 listopada 2014 - 18:57:05 | Komentarze: 0
Nasza strategia rozwoju Osowej

Nasza strategia
rozwoju Osowej


Piszemy "nasza", gdyż to właśnie mieszkańcy mają pole do popisu podczas pierwszych w naszej dzielnicy warsztatów partycypacyjnych z cyklu pt. "Quo vadis, Osowo?". Kilkudziesięcioosobowa grupa, spotkała się w czwartkowy wieczór z auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Wodnika w Osowej. Dodajmy, że projekt jest realizowany w czterech dzielnicach Gdańska.
czwartek 06 listopada 2014 - 21:24:46 | Komentarze: 0
Effatha patriotycznie, "U Zbawiciela"

Effatha patriotycznie,
"U Zbawiciela"


Zespół Effatha, serdecznie zaprasza na Koncert Pieśni Patriotycznych, który odbędzie się w najbliższy wtorek 11 listopada o godz. 18.45 (po mszy świętej) w kościele Chrystusa Zbawiciela. Zespół znany jest z tego, że nie tylko upiększa mszę dla młodzieży. Często mamy okazje oglądać i słuchać Effathy, podczas tematycznych koncertów, gdzie swoją oprawą muzyczną ważne i wyjątkowe wydarzenia w Parafii i Osowej.
czwartek 06 listopada 2014 - 20:52:36 | Komentarze: 0
"Quo vadis, Osowo?" - cykl warsztatów

"Quo vadis, Osowo?" - cykl warsztatów

W czwartek, 6 listopada o godz. 18:00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Wodnika 57) rozpoczyna się cykl warsztatów partycypacyjnych pt. "Quo vadis, Osowo?". Organizatorem wydarzenia jest Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej, a partnerem dzielnicowym są Rada Dzielnicy Osowa, Stowarzyszenie Nasza Osowa oraz portal dzielnicowy Osowa.com.
środa 05 listopada 2014 - 18:46:10 | Komentarze: 0
Koncert Another Pink Floyd Tribute

Koncert Another
Pink Floyd Tribute


Koncert Another Pink Floyd Tribute, to wyjątkowe wydarzenie dla fanów Pink Floyd którzy będą mieli okazję usłyszeć na żywo zagrane największe utwory Floydów. Zespół ANOTHER, to polska grupa pochodząca z pod Krakowa która od 6 lat koncertuje z największymi przebojami PINK FLOYD. Wejściówki na to wydarzenie, można było wygrać na łapach naszego portalu.
wtorek 04 listopada 2014 - 20:50:04 | Komentarze: 0
Zapraszamy seniorów do ankiety

Zapraszamy seniorów
do ankiety


Mieszkańców Gdańska Osowej, którzy ukończyli 65 rok życia serdecznie zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie na temat jakości życia w dzielnicy. Wyniki przekazane zostaną władzom Gdańska i opublikowane w mediach. Organizator: Fundacja WIEM I UMIEM we współpracy z Radą Dzielnicy Osowa. Wypełnioną ankietę można przesyłać mailowo na adres: biuro©wiemiumiem.pl
poniedziałek 03 listopada 2014 - 19:09:03 | Komentarze: 0
Zapraszamy na debatę przedwyborczą

Zapraszamy na debatę przedwyborczą

Dokładnie cztery lata temu, po debacie kandydatów na radnych pisaliśmy tak: "Nie mamy wątpliwości że wszyscy kandydaci chcą... Czy wiedzą jak swoje chciejstwa zrealizować? Tu już bywało różnie. Tak naprawdę widać było kto z szanownych być może przyszłych rajców wie cokolwiek o Osowej. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się o tym w środowe popołudnie w Zespole Szkół Ogólnokształcącym nr 2 w Osowej.
sobota 01 listopada 2014 - 20:52:32 | Komentarze: 0
Burza w sprawie kursowania PKM

Burza w sprawie kursowania PKM

Wczorajsza wypowiedź wicemarszałka województwa Ryszarda Świlskiego wywołała burzę protestów i spekulacji. Sprawa miała swój epilog na Sesji Rady Miasta Gdańska. Dziennikarzom wyjaśnienia składał marszałek Mieczysław Struk. Marszałek zadeklarował, że składy w kierunku Gdyni pojada z częstotliwością co 30 minut. Mieczysław Struk również na sesji rady miasta, musiał tłumaczyć się z wypowiedzi swojego zastępcy.
czwartek 30 października 2014 - 20:03:13 | Komentarze: 0
Kolejne wyłączenia prądu w Osowej

Kolejne wyłączenia prądu w Osowej

ENERGA Operator, rejon dystrybucji w Gdańsku informuje, że 4 listopada 2014 roku (wtorek) nie będzie prądu przy następujących ulicach w naszej dzielnicy: Planetarna 1 do 17, oraz Saturna w godzinach 9:00 - 12:00 oraz Junony 52 do 68 w godzinach 8:00 - 11:00. Za utrudnienia operator przeprasza.
czwartek 30 października 2014 - 19:37:08 | Komentarze: 0
Obiecanki cacanki, a PKM co godzinę

Obiecanki cacanki,
a PKM co godzinę


Jak informuje Gazeta Wyborcza, pociągi Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, pojawiać się będą w naszej dzielnicy zaledwie raz na godzinę. Tak więc z wielkim planów i deklaracji, nie zostało praktycznie nic. Rozkład jazdy, w niczym nie będzie przypominał tego, jaki deklarowano gdy rozpoczynała się budowa PKM. Pociąg nie dojadą nawet do Gdańska Głównego. Do Gdyni kursować będą co 60 minut.
środa 29 października 2014 - 23:11:01 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi

gregor.jpg
SIŁOWNIA GREGOR
Gdańsk Osowa, ul. Kielnieńska 87
UWAGA !!! Siłownia Gregor rozpoczyna współprace z fizjoterapeutami. Już dłużej nie musisz się zmagać z przetrenowaniem czy bólem pleców. Zapraszamy na darmowe konsultacje, dla naszych Klientów 30% zniżki na masaż rozluźniający, leczniczy, sportowy oraz inne zabiegi. Tel. 609-991-105, 609-991-105
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
Osowa, ul. Wegi 22a, tel. 882 039 753
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Leczymy za pomocą najnowocześniejszych metod o sprawdzonej skuteczności, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i zachowaniem bardzo wysokich standardów obsługi!
Dajemy powody do uśmiechu.
kolorowe_gniazdko.jpg
KOLOROWE GNIAZDKO
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz...
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
vintage.jpg
VINTAGE
Atelier fryzjerskie
Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla Was, abyście mogli poczuć się wyjątkowo. Nasz wykwalifikowany personel dołoży również wszelkich starań, aby to uczucie towarzyszyło Wam także po wyjściu od nas. Jesteśmy jedynym w Trójmieście salonem renomowanej holenderskiej firmy KEUNE. UWAGA! Zmiana numeru telefonu. Kontakt do salonu: 58 669 04 49
janar.jpg
JANAR - ROLETY
Żaluzje, rolety, plisy
Eleganckie rolety wewnętrzne. Pionowe i poziome żaluzje pasujące do każdego wnętrza w domu i biurze, gustowne plisy z możliwością zastosowania w każdym oknie oraz moskitiery. To wszystko znajdziesz dla swojego domu właśnie u nas.
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Zapraszamy, do skosztowania przysmaków z nowej karty menu.

29 LISTOPADA ZAPRASZAMY NA WIECZÓR ANDRZEJKOWY, pełen magii,muzyki i wykwintnego menu. KOSZT WSPÓLNEJ ZABAWY TO 139zł od osoby. *do 15 tego listopada cena promocyjna 120zł od osoby
Happy_Kids_Osowa.jpg
ZAJĘCIA OTWARTE
Gdańsk Osowa, ul. Oriona 1
Przedszkole, Żłobek, Szkoła Podstawowa - Happy Kids Osowa. Nowa jakość kształcenia!
Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci. Rozwijamy naturalne talenty i umiejętności. Najbogatsza oferta dydaktyczna, język angielski codziennie, własny basen.
Zapraszamy codziennie na bezpłatne zajęcia otwarte.
maciejko.jpg
MARIA GALLAND
Salon Urody - Osowa, ul. Wegi 22
UWAGA NOWOŚĆ !
Zabieg odmładzający usta. Przywrócenie jędrności i poprawa nawilżenia, uwydatnienie konturu oraz widoczne wygładzenie, delikatne nadanie objętości bez nienaturalnego efektu powiększenia.
Cena zabiegu 390 zł
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/promocje.html
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej