Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Ruszył Uniwersytet III Wieku w Osowej

Ruszył Uniwersytet III Wieku w Osowej

Szanowni Państwo, W sobotni poranek 21-go marca, miałam przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości w naszym gimnazjum przy ul. Wodnika: Inauguracji Gdańskiej Akademii Dojrzałości. "Fundacja Wiem i Umiem" pod przewodnictwem p. Renaty i Grzegorza Grochowskich, zorganizowała razem z osowskimi seniorami uroczystą inaugurację zajęć, pisze radna Małgorzata Chmiel.
niedziela 22 lutego 2015 - 13:16:56 | Komentarze: 0
"Osowski Okrągły Stół" zaprasza

"Osowski Okrągły Stół" zaprasza

Zapraszamy na kolejne, VIII, spotkanie Osowskiego Okrągłego Stołu. Tym razem będziemy gościć u Joanny Kotowicz - Buczyńskiej w Victoria Bramin Studio na Eurydyki 1/3. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną podjąć wspólne działania na rzecz mieszkańców naszego osiedla. To kolejne już spotkanie inicjatywy, na które zaprasza Stowarzyszenie "INNE jest Piękne".
niedziela 22 lutego 2015 - 13:06:50 | Komentarze: 0
Osowa wybierze radnych dzielnicy

Osowa wybierze
radnych dzielnicy


24 kandydatów, wystartuje w Osowej w wyborach do Rady Dzielnicy. Właśnie tylu kandydatów oficjalnie zarejestrowała komisja wyborcza. O północy 20 lutego minął termin zgłaszania kandydatów, którzy 22 marca staną do wyborów. Tak więc z całą pewnością możemy ogłosić, że w Osowej powstanie Rada Dzielnicy.
sobota 21 lutego 2015 - 16:26:17 | Komentarze: 0
27 tys. na koncie dla poszkodowanych

27 tys. na koncie dla poszkodowanych

Drodzy państwo jeszcze raz w imieniu rodzin poszkodowanych chcielibyśmy przekazać ogromne podziękowania za okazaną pomoc oraz dobre serce. Poniżej prezentujemy rozliczenie poszczególnych akcji pomocy. Wszystkie pieniądze jakie zostały nam przekazane - były systematycznie wypacane na wpłacone na konto Stowarzyszenia "Inne Jest Piękne", czytamy na profilu Osowian.
środa 18 lutego 2015 - 18:32:54 | Komentarze: 0
Dzień otwarty w podstawówce

Dzień otwarty w podstawówce

Od 21 lutego przez trzy kolejne soboty gdańskie podstawówki zapraszają na dni otwarte. Można wtedy poznać nauczycieli, dowiedzieć się jaka jest oferta edukacyjna placówki i sprawdzić, jak funkcjonuje szkoła oraz jak organizowana jest nauka dla najmłodszych uczniów. Drzwi otwiera 58 szkół. W Szkole Podstawowej nr 81, dzień otwarty odbędzie się 28 lutego w godzinach 10:00-14:00.
środa 18 lutego 2015 - 14:38:43 | Komentarze: 0
ZDiZ rozpoczyna naprawy nawierzchni

ZDiZ rozpoczyna
naprawy nawierzchni


Kompleksowe naprawy ubytków powstałych w jezdniach po zimie zaczyna dziś Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku. Ponieważ obecne warunki pogodowe pozwalają już na rozpoczęcie prac drogowych, zaczynamy naprawy tych ubytków w jezdni, które powstały pod wpływem częstych zmian temperatur w warunkach zimowych – zapowiada dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku, Mieczysław Kotłowski. Zaraz... To może zima nie wróci?
wtorek 17 lutego 2015 - 19:25:41 | Komentarze: 0
Awans młodych unihokeistek do MP

Awans młodych unihokeistek do MP

Grupa 36 dziewcząt przez pięć dni doskonaliła swoje umiejętności pod okiem trenerów Ludwichowskich oraz Kingi Bugajskiej i Soni Gorzkowskiej na obozie w Człuchowie. Tymczasem awans do Mistrzostw Polski na turnieju w Orzyszu, wywalczyły nasze juniorki młodsze, które zmagały się nie tylko z rywalkami, ale też z chorobami które dopadły zespół.
wtorek 17 lutego 2015 - 06:24:35 | Komentarze: 0
"Gospoda Popówka" - Polecamy i zapraszamy

"Gospoda Popówka" - Polecamy i zapraszamy

Gospoda Popówka od kilku miesięcy zaprasza swoich gości do Osowej. Każdy, kto ma ochotę na wyjątkowe dania kuchni kresowej, zdecydowanie powinien odwiedzić gościnne progi gospody, której siedziba mieści się przy ulicy Spacerowej 51. O tym, czego warto spróbować i czym można się zachwycić w Popówce? O tym rozmawiamy z Olgą Ivanauskiene- właścicielką gospody.
poniedziałek 16 lutego 2015 - 23:02:00 | Komentarze:
Wielka mobilizacja kandydatów do rady

Wielka mobilizacja kandydatów do rady

Poniedziałkowe spotkanie w sprawie wyborów do rad dzielnic było ostatnim, kiedy można było zapoznać się z zasadami działania jednostek pomocniczych oraz zadeklarować chęć kandydowania. Oczywiście nie zamyka to drogi tym z kandydatów, którzy nie chcieli się komunikować oficjalnie z radnymi minionej kadencji i potwierdzić w ten sposób swój start. Przypomnijmy, że jeszcze do 20 lutego można rejestrować kandydatury.
poniedziałek 16 lutego 2015 - 20:16:57 | Komentarze: 0
Bez niespodzianek w badmintonie

Bez niespodzianek
w badmintonie


Choć nie zabrakło emocji, to finałowe potyczki w mistrzostwach badmintona, rozegrali między sobą czterej faworyci sobotnich zmagań w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Osowej. Panowie Chabowski, Specylak, Litka, Popek, od początku byli faworytami kolejnego turnieju, który miał wyłonić mistrzów badmintona w Osowej. Rok temu bezkonkurencyjny był Marcin Popek przed Marcinem Specylakiem.
sobota 14 lutego 2015 - 18:29:54 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

procent.jpg

Polecamy firmy / usługi

galland.jpg
MARIA GALLAND
Salon Urody - Osowa, ul. Wegi 22
UWAGA NOWOŚĆ !
Bezbolesna metoda depilacji laserem diodowym. Najnowszej generacji laser diodowy VERSUS zapewnia: maksymalne efekty w walce z uporczywym owłosieniem, bezbolesność, odczucia zmniejszone do minimum, dzięki systemowi maksymalnego chłodzenia
-100% bezpieczeństwo dla otaczających tkanek.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowosci.html
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
kolorowe_gniazdko.jpg
KOLOROWE GNIAZDKO
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz...
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
Happy_Kids_Osowa.jpg
ZAJĘCIA OTWARTE
Gdańsk Osowa, ul. Oriona 1
Przedszkole, Żłobek, Szkoła Podstawowa - Happy Kids Osowa. Nowa jakość kształcenia!
Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci. Rozwijamy naturalne talenty i umiejętności. Najbogatsza oferta dydaktyczna, język angielski codziennie, własny basen.
Zapraszamy na zajęcia otwarte 21.03 i 25.04 w godz 11-13 , zapraszamy na gry i zabawy, niespodzianki, loteria
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej