Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Co z terenami za ZSO nr 2 w Osowej?

Co z terenami
za ZSO nr 2 w Osowej?


Nie od dziś wiadomo, że jedynym terenem miejskim w Osowej, który mógłby zostać przeznaczony na budowę szkoły, jest teren za ZSO. Sprawy zagospodarowania terenów za gimnazjum (liceum), czyli w ciągu ulicy Orfeusza, były przedmiotem spotkania radnych Osowej z przedstawicielami Biura Rozwoju Gdańska. Cieszy osiągnięte porozumienie w kwestii zapisów w planach dotyczących tego terenu.
wtorek 20 stycznia 2015 - 19:10:14 | Komentarze: 0
Świetna forma naszych juniorów

Świetna forma
naszych juniorów


W bardzo dobrych nastrojach wracali z Wierzchowa juniorzy młodsi Energii Olimpii Osowa. Po blisko 4 godzinnej jeździe przyszło nam zmierzyć się z gospodarzami. Pomimo bardzo dobrej gry zeszliśmy z boiska pokonani. Pozostał ogromny niedosyt ponieważ tego dnia byliśmy drużyną grającą lepiej od WSU. Jednak powiedzenie, że ściany pomagają gospodarzom okazało się prawdziwe.
wtorek 20 stycznia 2015 - 00:39:14 | Komentarze: 0
Niedzielne zwycięstwo Energi Olimpii

Niedzielne zwycięstwo Energi Olimpii

Drugie starcie Energi Olimpii Osowa i Juniora Kębłowo, miało podobny scenariusz jak sobotni mecz. Przewaga zespołu z Osowej była wyraźna i tylko w pierwszej tercji mieliśmy problem ze zdobywaniem goli. Energa wygrała w niedzielny poranek aż 11:3, umacniając się na fotelu lidera. Drugie w tabeli Podhale Nowy Targ po stracie punktów w meczu ze Zbąszyniem, traci do naszych "Złotek" już pięć punktów.
niedziela 18 stycznia 2015 - 21:46:02 | Komentarze: 0
Przekaż 1% podatku na Olimpię Osowa

Przekaż 1% podatku
na Olimpię Osowa


Dlaczego warto przekazać 1% swojego podatku na rzecz Olimpii Osowa? Jest kilka powodów. To właśnie nasz klub organizuje praktycznie wszystkie imprezy sportowe dla mieszkańców Osowej. Kilka dni temu poznaliśmy kolejny harmonogram. Zatem warto wspomagać naszych animatorów życia sportowego.
sobota 17 stycznia 2015 - 22:19:53 | Komentarze: 0
Energa Olimpia lepsza od Kębłowa

Energa Olimpia
lepsza od Kębłowa


Nie było niespodzianki w hali przy ulicy Wodnika. Energa Olimpia Osowa pokonała w sobotni wieczór Juniora Kębłowo 9:2. Mecz, który od początku toczył się pod dyktando gospodyń, zaszczycił swoją obecnością Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz. Warto podkreślić liczną frekwencję na trybunach. W niedzielny poranek, drugi mecz obu zespołów. Energa jest oczywiście liderem tabeli unihokejowej ekstraligi.
sobota 17 stycznia 2015 - 21:24:23 | Komentarze: 0
Liceum z Osowej w rankingu "Perspektyw"

Liceum z Osowej
w rankingu "Perspektyw"


XXIV Liceum Ogólnokształcące w Osowej, znalazło się w corocznym rankingu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”. Nasze LO zdobyło tytuł "Brązowej szkoły", zajmując miejsce w czołowej trzysetce szkół w kraju. Na pierwszej pozycji znalazło się XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Warszawie. Na wysokim dziewiątym miejscu, najlepsze w Trójmieście III LO w Gdyni.
czwartek 15 stycznia 2015 - 21:01:56 | Komentarze: 0
Planowe wyłączenia wody w Osowej

Planowe wyłączenia
wody w Osowej


Spółka Saur Neptun Gdańsk informuje, że w dniu 19 stycznia 2015 w godz. 08:00 - 09:00, nie będzie wody na ulicy Chełmińskiej 27b w Gdańsku Osowej. Natomiast 21 stycznia godz. 08:00 - 14:00 bez wody pozostaną mieszkańcy Osowskiego Zakątka 26 i 28, pracownicy Biedronki i Centrum Naprawy Felg. Za utrudnienia SNG przeprasza.
czwartek 15 stycznia 2015 - 20:40:07 | Komentarze: 0
Jednak będą mecze z Kębłowem!

Jednak będą
mecze z Kębłowem!


A jednak zagramy z Kębłowem. Naszym rywalkom udało się zebrać skład i przyjadą do Gdańska. Kilkanaście minut po godzinie 19-tej, przedstawiciele klubu z Kębłowa poinformowali, że uda im się przyjechać na mecze z Mistrzyniami Polski. To dobra informacja nie tylko dla kibiców. Nasze seniorki bardzo potrzebują gry. Wszak kilka z nich jedzie na Eliminacje Mistrzostw Świata.
środa 14 stycznia 2015 - 14:50:07 | Komentarze: 0
Jaki będzie Budżet Obywatelski 2016?

Jaki będzie Budżet Obywatelski 2016?

To nie pomyłka, już teraz myślimy o tym, jak wyglądał będzie Budżet Obywatelski 2016? W dwóch poprzednich edycjach, Osowa wygrała swoje projekty. Te z edycji 2015, będą realizowane w tym roku. Przypomnijmy, że w naszej dzielnicy powstanie boisko wielofunkcyjne w parku przy ulicach Diany i Heleny.
wtorek 13 stycznia 2015 - 20:31:35 | Komentarze: 0
Wiemy, ile WOŚP zebrała w Osowej

Wiemy, ile WOŚP
zebrała w Osowej


Około 3:00 w nocy, Osowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył swoją pracę po 23 finale. W Osowej zebrano 39 777, 45 zł oraz walutę obcą. Mimo fatalnej pogody, serca mieszkańców naszej dzielnicy znów hojnie otworzyły się na widok wolontariuszy. Graliśmy tradycyjnie w siedzibie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2.
poniedziałek 12 stycznia 2015 - 20:35:19 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

procent.jpg

Polecamy firmy / usługi

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy na Bale Karnawałowe organizowane przez naszą Restaurację. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy, aż 6 Bali tematycznych, które odbywać się będą w każdą sobotę począwszy od 10 stycznia do 07 lutego oraz 13 lutego w piątek. Każda z imprez charakteryzuje się inną tematyką, doborem muzyki oraz wybornym menu.
sambrosso.jpg
"PIZZERIA SABROSO"
Gdańsk Osowa, ul. Kielnieńska 87
Zapraszamy od poniedziałku do czwartku od 12:00 do 22:00, zaś w piątki i soboty od 12:00 do 24:00. Zadzwoń: 608 264 368
Happy_Kids_Osowa.jpg
ZAJĘCIA OTWARTE
Gdańsk Osowa, ul. Oriona 1
Przedszkole, Żłobek, Szkoła Podstawowa - Happy Kids Osowa. Nowa jakość kształcenia!
Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci. Rozwijamy naturalne talenty i umiejętności. Najbogatsza oferta dydaktyczna, język angielski codziennie, własny basen.
Zapraszamy codziennie na bezpłatne zajęcia otwarte.
galland.jpg
MARIA GALLAND
Salon Urody - Osowa, ul. Wegi 22
UWAGA NOWOŚĆ !
KARBOKSYTERAPIA nowość w medycynie estetycznej. Bezpieczna i mało inwazyjna metoda stosowana do odmładzania skóry, zwalczania celulitu i redukcji tkanki tłuszczowej, blizn i cieni pod oczami oraz skuteczna w walce z łysieniem. Polega na podaniu kontrolowanych dawek CO₂. ZAPRASZAMY .
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowosci.html
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
kolorowe_gniazdko.jpg
KOLOROWE GNIAZDKO
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz...
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej