Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Pierwsze powołania w kadrze unihokeistek

Pierwsze powołania
w kadrze unihokeistek


Trenerzy kadry narodowej kobiet w unihokeju Christer Bertilsson i Paweł Ludwichowski, przedstawili wstępną listę 30 zawodniczek powołanych na turniej Eliminacyjny Mistrzostw Świata 2015, który odbędzie się 4-8 lutego 2015 roku w Poznaniu. Wstępna lista zawodniczek powołanych na Eliminacje Mistrzostw Świata, Poznań 2015. Wśród zawodniczek nie brakuje naszych "złotek".
środa 10 grudnia 2014 - 19:02:32 | Komentarze: 0
Świąteczne życzenia od radnej

Świąteczne życzenia
od radnej


Drodzy Osowianie,
Już tylko chwila dzieli nas od Świat Bożego Narodzenia. W polskiej tradycji to ważne, rodzinne święto. W te Święta życzę Państwu spełnienia marzeń. Z tymi słowami, tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem, zwraca się do mieszkańców Osowej za naszym pośrednictwem radna Małgorzata Chmiel.
poniedziałek 08 grudnia 2014 - 20:07:14 | Komentarze: 0
Andrzejki zintegrowały młodzież w ZSO

Andrzejki zintegrowały młodzież w ZSO

To już tradycja! 29 listopada 2014 roku, po raz kolejny, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 odbyły się Andrzejki. Podopieczni Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Pierwszy Krok" bawili się razem z uczniami Gimnazjum nr 33. Były wróżby, zabawy, prezenty i tańce, a także smaczny poczęstunek.
poniedziałek 08 grudnia 2014 - 19:20:46 | Komentarze: 0
Zbąszyń urwał punkty Enerdze Olimpii

Zbąszyń urwał punkty Enerdze Olimpii

Unihokeistki Energi Olimpii Osowa, rozegrały kolejne dwa mecze w rozgrywkach Salming Ekstraligi. Tym razem z wyprawy do Zbąszynia wracamy z sobotnim zwycięstwem i niedzielną porażką. Jak zawsze mecze z ekipą, którą do boju prowadzi Karolina Dudkiewicz, do łatwych nie należą. W niedziele mimo prowadzenie 4:1, Energa zeszła z boiska pokonana.
niedziela 07 grudnia 2014 - 17:15:41 | Komentarze: 0
Kolejna akcja parafialnego CARITAS

Kolejna akcja
parafialnego CARITAS


W ramach Akcji „Wigiline Dzieło Pomocy Dzieciom” nasz parafialny CARITAS przy parafii Chrystusa Zbawiciela, rozprowadza świece Wigilijne. Mała świeca 6 zł, duża 16 zł. W dniach 12-13 grudnia (piątek-sobota) CARITAS organizuje zbiórkę żywności dla potrzebujących w sklepach Marcin i Marjol w godz. 9.00 – 17.00. Z inicjatywy gdańskiego CARITAS-u rusza akcja TUTKA CHARYTATYWNA.
niedziela 07 grudnia 2014 - 12:50:30 | Komentarze: 0
Olivier dziękuje za okazaną pomoc

Olivier dziękuje
za okazaną pomoc


W imieniu swoim, jak i mojej małżonki, a przede wszystkim Olivierka chcielibyśmy bardzo podziękować za okazaną pomoc. Tę finansową, jak i materialną od Caritas, pisze tata chłopca. Jesteśmy naprawdę wdzięczni wszystkim ludziom dobrego serca. Niestety zaczynają się już pierwsze wydatki, na które jesteśmy przygotowani dzięki wpływom na konto Olivierka.
sobota 06 grudnia 2014 - 17:11:00 | Komentarze: 0
Kontynuacja remontu na węźle Barniewice

Kontynuacja remontu
na węźle Barniewice


Drogowcom nie udało się zapewne ze względu na warunki atmosferyczne zakończyć do 2 grudnia remontu węzła w Barniewicach. Zatem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku informuje, że w dniach 06-07.12.2014 r. będzie kontynuowany remont nawierzchni łącznic wraz z rondem na węźle Gdańsk Barniewice na drodze ekspresowej S6 Obwodnicy Trójmiasta.
piątek 05 grudnia 2014 - 19:49:15 | Komentarze: 0
Osowianie też mają swój wkład

Osowianie też
mają swój wkład


Wieloletni mieszkańcy grodu nad Motławą wcielają się w rolę przewodników po gdańskiej kulturze. Dzielą się własnymi przeżyciami i osobistą odpowiedzią na pytanie: gdzie i jak szukać piękna w Gdańsku? Do wskazywanych przez nich miejsc dociera kamera. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego filmu, który dostarczy Wam co najmniej kilku nowych powodów, by zachwycić się Gdańskiem
czwartek 04 grudnia 2014 - 19:32:12 | Komentarze: 0
To my: Gdańskie Lwy

To my:
Gdańskie Lwy


Na samym początku chcieliśmy serdecznie podziękować Rodzicom naszych 31 Misiów, które wystartowały w tym turnieju, za zaangażowanie i poświęcenie swojego wolnego czasu, a co za tym idzie, umożliwieniu startu swoim Pociechom w tak ważnych dla nich zawodach. Dlaczego ważnych? Ano dlatego, że wielu medalistów tegoż turnieju zostało również i medalistami zawodów krajowych oraz międzynarodowych na poziomie seniorskim.
wtorek 02 grudnia 2014 - 22:38:29 | Komentarze: 0
Kolejne zaproszenie od "Zaczarowanych"

Kolejne zaproszenie
od "Zaczarowanych"


Już w tę sobotę, czyli 6 grudnia, w Pubie "Best" przy ul Wodnika 1 odbędzie się trzecia impreza organizowana przez Stowarzyszenie Edukatorów i Terapeutów "Zaczarowani" dla mieszkańców naszej dzielnicy. Tym razem będzie to Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Żeńskiego "Cantica", prowadzonego przez dyrygent Angelikę Zieleniecką, połączony ze wspólnym kolędowaniem.
poniedziałek 01 grudnia 2014 - 21:56:31 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi

Happy_Kids_Osowa.jpg
ZAJĘCIA OTWARTE
Gdańsk Osowa, ul. Oriona 1
Przedszkole, Żłobek, Szkoła Podstawowa - Happy Kids Osowa. Nowa jakość kształcenia!
Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci. Rozwijamy naturalne talenty i umiejętności. Najbogatsza oferta dydaktyczna, język angielski codziennie, własny basen.
Zapraszamy codziennie na bezpłatne zajęcia otwarte.
galland.jpg
MARIA GALLAND
Salon Urody - Osowa, ul. Wegi 22
UWAGA NOWOŚĆ !
KARBOKSYTERAPIA nowość w medycynie estetycznej. Bezpieczna i mało inwazyjna metoda stosowana do odmładzania skóry, zwalczania celulitu i redukcji tkanki tłuszczowej, blizn i cieni pod oczami oraz skuteczna w walce z łysieniem. Polega na podaniu kontrolowanych dawek CO₂. ZAPRASZAMY .
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowosci.html
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
dental.jpg
Osowa, ul. Wegi 22a, tel. 882 039 753
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Leczymy za pomocą najnowocześniejszych metod o sprawdzonej skuteczności, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i zachowaniem bardzo wysokich standardów obsługi!
Dajemy powody do uśmiechu.
kolorowe_gniazdko.jpg
KOLOROWE GNIAZDKO
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz...
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Sylwester 2014/2015
Pożegnaj stary, przywitaj Nowy Rok wraz z nami.
Zapraszamy na Bal Sylwestrowy
w stylu MAFIA PARTY
sambrosso.jpg
"PIZZERIA SABROSO"
Gdańsk Osowa, ul. Kielnieńska 87
Już od 2 grudnia, zapraszamy do pizzerii SABROSO. Uwaga! W dniu otwarcia wszystkie dania i pizze za połowę ceny. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku od 12:00 do 22:00, zaś w piątki i soboty od 12:00 do 24:00. Zadzwoń: 608 264 368
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej