Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

W sobotę bez prądu na części Kielnieńskiej

W sobotę bez prądu na części Kielnieńskiej

ENERGA Operator, rejon dystrybucji w Gdańsku informuje, że w dniu 28 marca 2015 r., nie będzie prądu w części posesji zlokalizowanych przy ulicy Kielnieńskiej w Gdańsku Osowej. Jest to tzw. planowane wyłączenie. W godzinach od 8:30 do 15:00, energii zabraknie przy Kielnieńskiej od numeru 10 do 69. Za utrudnienia dystrybutor przeprasza.
piątek 27 marca 2015 - 18:45:42 | Komentarze: 0
Profesor Krawczyk w Akademii Dojrzałości

Profesor Krawczyk
w Akademii Dojrzałości


Gdańska Akademia Dojrzałości to inicjatywa skierowana do osób, które niezależnie od wieku chcą dbać o swój intelektualny, społeczny i kulturalny rozwój. Organem prowadzącym akademię jest Fundacja WIEM I UMIEM. Zajęcia odbywają się w soboty dwa razy w miesiącu według kalendarza na stronie www.wiemiumiem.pl/akademia . Tym razem wykładowcą Gdańskiej Akademii Dojrzałości będzie Rektor Politechniki Gdańskiej Pan Profesor Henryk Krawczyk.
piątek 27 marca 2015 - 17:12:00 | Komentarze: 0
Uroczystość nadania imienia szkołom

Uroczystość nadania imienia szkołom

Już w najbliższy poniedziałek 30 marca o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość nadania imienia Stefana Banacha Gimnazjum nr 33 i XXIV Liceum Ogólnokształcącemu w Osowej - czyli Zespołowi Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Wodnika 57. W tej ważnej dla społeczności szkolnej chwili udział weźmie prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. W szkołach Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 odbyły się wykłady, konsultacje, spotkania, lekcje wychowawcze i lekcje matematyki związane z postacią Stefana Banacha.
piątek 27 marca 2015 - 16:25:17 | Komentarze: 0
Osowianie w finale Odysei umysłu

Osowianie w finale
Odysei umysłu


121 najbardziej pomysłowych drużyn dzieci i młodzieży z całej Polski spotka się w Gdańsku podczas 24. Finału Ogólnopolskiego Odysei Umysłu. Wśród nich, ekipa Happy Kids Osowa. Finał już w najbliższy weekend, 28-29 marca w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance. Przed uczniami zadania z rozwiązywania problemów i nietypowego wykorzystania wiedzy zdobytej w szkolnych murach.
czwartek 26 marca 2015 - 18:35:34 | Komentarze: 0
Zmiany nazw przystanków dla 171, 169, 179, N1

Zmiany nazw przystanków dla 171, 169, 179, N1

Od kwietnia. zmienią się nazwy przystanków obsługiwanych przez linie autobusowe 169, 171, 179 i N1. Nastąpi zatem zmiana nazwy pary przystanków: „Reniszewo (n/ż)” na „Rynarzewo (n/ż)” [1507, 1508]. oraz dla linii 171 i N1 zmiana nazwy przystanku: „Gdynia – Dąbrowa Tesco” [1801] na „Gdynia – Karwiny Tesco” [1801].
środa 25 marca 2015 - 21:16:42 | Komentarze: 0
Pierwsze spotkanie radnych z Osowej

Pierwsze spotkanie radnych z Osowej

Nowo wybrani radni Osowej, mogą sposobić się do pierwszego spotkania. Odbędzie się 2 kwietnia w sali obrad w Nowym Ratuszu Wały Jagiellońskie 1 o godz. 16.30. Przy tej okazji ustępujący Zarząd Dzielnicy Osowa, dziękuje wszystkim mieszkańcom, za udział w wyborach. Niebawem też nastąpi wybór nowego przewodniczącego rady oraz zarządu.
środa 25 marca 2015 - 20:30:10 | Komentarze: 0
Nowa Kielnieńska i Nowa Spacerowa

Nowa Kielnieńska
i Nowa Spacerowa


Coraz bardziej realne są dwie wielkie inwestycje, które zmienią układ komunikacyjny wokół Osowej. Mowa o Nowej Kielnieńskiej i Nowej Spacerowej. Wiemy już dokładnie jak będzie wyglądała na ostatnia. Miasto promowało projekty na specjalnej konferencji w Amber Expo. Będąca na etapie planowania Nowa Spacerowa ma być dwujezdniowa z tunelem pod wspomnianym "Pachołkiem". Nowa Kielnieńska, ma rozpocząć się od przebudowy Węzła Wysoka.
środa 25 marca 2015 - 18:34:22 | Komentarze: 0
Budżet Obywatelski 2016 nadchodzi

Budżet Obywatelski 2016 nadchodzi

Piętnastoosobowy Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego 2016 został powołany zarządzeniem Prezydenta Miasta Gdańska. Głównym zadaniem Zespołu było wypracowanie zasad, według których będzie realizowany projekt BO 2016. Zespół wskazał w jaki sposób mieszkańcy będą mogli rozdysponować 11 milionów złotych gminnego budżetu. Przypominamy również na co zostały wydane środki z BO 2014
poniedziałek 23 marca 2015 - 19:04:21 | Komentarze: 0
Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy Osowa

Wyniki wyborów do
Rady Dzielnicy Osowa


Za nami wybory do Rad Jednostek Pomocniczych w Gdańsku. Osowa będzie miała swoją radę. Do urn poszło 18,54% uprawnionych do głosowania. W niedzielę 22 marca, mieszkańcy wybierali swoich 15 przedstawicieli, którzy będą radnymi. Poniżej przedstawiamy pełną listę z wynikami wyborów, na podstawie protokołów z trzech osowskich obwodowych komisji wyborczych.
poniedziałek 23 marca 2015 - 06:04:43 | Komentarze: 0
Orkan wypunktował Olimpię Osowa

Orkan wypunktował Olimpię Osowa

Nie udał się naszym piłkarzom pierwszy wiosenny występ w V lidze. Olimpia uległa w Gdyni Witominie Orkanowi Rumia 1:4. Kto wie, co by było gdyby inaczej zachowali się nasi obrońcy w pierwszym kwadrancie spotkania. Karny w 6' i drugi gol w minucie 12', ustawiły cały mecz. Niestety tracimy punkty ale do końca rozgrywek jeszcze sporo czasu.
sobota 21 marca 2015 - 19:17:01 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

procent.jpg

Polecamy firmy / usługi

baobab.jpg
Centrum Ogrodnicze
Chcemy z Tobą uprawiać
dziki, tajemniczy,
smaczny i rozkosznie pachnący
........ OGRÓDEK

Centrum Ogrodnicze "BAOBAB"
ul. Kielnieńska 185
tel. 604 278 257
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
pearldent.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Syriusza 6
Witamy w gabinecie Pearldent.
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom komfortu oraz usług na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu jak np. mikroskop KAPS, znieczulenie komputerowe QuickSleeper 4, laser, radiowizjografia... Telefony: 695 112 577, (58) 554 66 57
Zapraszamy serdecznie.
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz, jak zmieniamy się dla naszych podopiecznych z Osowej i okolic...
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
Happy_Kids_Osowa.jpg
ZAJĘCIA OTWARTE
Gdańsk Osowa, ul. Oriona 1
Przedszkole, Żłobek, Szkoła Podstawowa - Happy Kids Osowa. Nowa jakość kształcenia!
Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci. Rozwijamy naturalne talenty i umiejętności. Najbogatsza oferta dydaktyczna, język angielski codziennie, własny basen.
Zapraszamy na zajęcia otwarte 21.03 i 25.04 w godz 11-13 , zapraszamy na gry i zabawy, niespodzianki, loteria
galland.jpg
MARIA GALLAND
Salon Urody - Osowa, ul. Wegi 22
UWAGA NOWOŚĆ !
Bezbolesna metoda depilacji laserem diodowym. Najnowszej generacji laser diodowy VERSUS zapewnia: maksymalne efekty w walce z uporczywym owłosieniem, bezbolesność, odczucia zmniejszone do minimum, dzięki systemowi maksymalnego chłodzenia
-100% bezpieczeństwo dla otaczających tkanek.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/oferta.html
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej