Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

ZDiZ posprząta ulice w Osowej

ZDiZ posprząta
ulice w Osowej


Dziennie w Gdańsku sprzątanych jest mechanicznie od 70 do 80 ulic. Teraz ten zabieg, przejdą drogi w Osowej. Regularnie myte i odpiaszczane jezdnie, oczyszczane z piachu chodniki, zdzierana mechanicznie darń, która narasta na opasce bezpieczeństwa wzdłuż jezdni. Tak przez najbliższe sześć miesięcy wyglądać będzie praca firm odpowiedzialnych za czystość miasta. Kiedy sprzęt będzie można zobaczyć w Osowej?
wtorek 23 czerwca 2015 - 18:47:25 | Komentarze: 0
Przerwy w dostawie wody w Osowej

Przerwy w dostawie wody w Osowej

27 czerwca w godzinach 9:00-13:00, bez wody będą następujące ulice w Osowej: Kielnieńska 28A, Odyseusza ( Castorama, Eurologistic Tires, Nixon Transfer, Serwis Haller Opel, BRW - Meble, Lotos, ul. Sarnia (cała), Łosiowa (cała), Jelenia (cała), Zielony Zakątek 12, 10, 8. Przerwy w dostawie wody, zapowiada Saur Neptun Gdańsk.
poniedziałek 22 czerwca 2015 - 20:58:02 | Komentarze: 0
Boisko wielofunkcyjne praktycznie gotowe

Boisko wielofunkcyjne praktycznie gotowe

Mamy nowe wielofunkcyjne boisko sportowe, zbudowane w ramach realizacji drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego. Boisko zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanego w ramach BO 2014 Skateparku. Obok, mamy też plac zabaw dla dzieci. Na razie, czekamy na otwarcie boiska, Wykonawcą robót, była forma P.H.U. AUTO - MAX Konkel Łukasz z Miechucina,.
poniedziałek 22 czerwca 2015 - 01:10:02 | Komentarze: 0
Grizzly na turnieju "Solanin Cup"

Grizzly na turnieju "Solanin Cup"

"Solanin Cup" to turniej, który można śmiało nazwać Małymi Mistrzostwami Europy. Poza zawodnikami reprezentującymi Polskę można spotkać tutaj reprezentantów takich krajów jak Belgia, Niemcy, Rosja, Francja, Azerbejdżan, Czechy, Słowacja, Estonia, Łotwa, z którymi to przyszło zmierzyć się naszym Misiom w ostatnią sobotę. Z założenia zatem był to turniej bardzo trudny, bo mocno obsadzony zarówno ze strony polskich klubów jak i zagranicznych.
poniedziałek 22 czerwca 2015 - 00:54:26 | Komentarze: 0
Piłkarskie święto w Chwaszczynie

Piłkarskie święto
w Chwaszczynie


Na zakończenie sezonu ligowego KS Chwaszczyno zorganizował turniej piłki nożnej rocznika 2005 i 2006. W tym miejscu chciałbym serdecznie pogratulować organizatorowi (KS Chwaszczyno) udanej imprezy oraz podziękować za zaproszenie. W turnieju tym wzięło udział 7 drużyn, w tym 2 drużyny szkółki piłkarskiej Jacka Grembockiego (JG Sport) działającej przy klubie Olimpia Osowa (1 drużyna z rocznika 2005 i 1 drużyna z rocznika 2006).
niedziela 21 czerwca 2015 - 18:00:38 | Komentarze: 0
Koniec sezonu dla piłkarzy z Osowej

Koniec sezonu
dla piłkarzy z Osowej


Wysoką porażką 1:7 w Kamienicy Królewskiej, zakończyli sezon 2014/2015, piłkarze Olimpii Osowa. Nasi zawodnicy zajęli ostatecznie dobre szóste miejsce w tabeli. Celem na przyszły sezon, jest awans do IV ligi. Nowym trenerem zespołu, będzie znany przed laty piłkarz m.in. Lechii Gdańsk, Jacek Grembocki. W sobotnie popołudnie, Olimpia Osowa podsumowała miniony już sezon.
niedziela 21 czerwca 2015 - 01:22:00 | Komentarze: 0
Powstaje drugie z mini rond w Osowej

Powstaje drugie
z mini rond w Osowej


Na krzyżówce Niedziałkowskiego z Balcerskiego, trwają prace drogowe przy budowie kolejnego mini ronda w Osowej. Pierwsze takie rondo, powstało na skrzyżowaniu ulic Niedziałkowskiego z Sołdka i jest chwalone przez mieszkańców. Problemem, są jednak przejścia dla pieszych w tym rejonie. Niestety piesi przechodzą przez jezdnię narażając swoje zdrowie i życie. Koniecznie potrzeba konkretnego rozwiązania w tej kwestii.
sobota 20 czerwca 2015 - 21:51:32 | Komentarze: 0
Szukamy kota- ktokolwiek widział...

Szukamy kota-
ktokolwiek widział...


W piątek po południu wyszedł z domu przy ul.Szafera w Gdańsku Osowie i do teraz nie wrócił nasz kochany kot. Wabi się Misiek i jest liliowym, krótkowłosym kotem brytyjskim z oczami w kolorze bursztynu, pisze do nas Katarzyna. Na szyi miał czarną obróżkę z metalową zawieszką, w której, po jej rozkręceniu, znajduje się nasz numer telefonu. Wszyscy bardzo się o niego boimy i prosimy o wszelkie informacje.
sobota 20 czerwca 2015 - 21:28:15 | Komentarze: 0
Ostatnie dni składania wniosków do BO 2016

Ostatnie dni składania wniosków do BO 2016

Poniedziałek 22 czerwca, godz. 16.00 to ostateczny termin składania wniosków w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016. Można je składać w dowolnym Zespole Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Do 22 czerwca muszą też wpłynąć wnioski nadesłane pocztą. Wśród 120 zgłoszonych projektów, na weryfikację czekają trzy projekty dotyczące bezpośrednio dzielnicy Osowa.
czwartek 18 czerwca 2015 - 20:39:11 | Komentarze: 0
Święto Oliwy - zmiany w komunikacji

Święto Oliwy
- zmiany w komunikacji


W związku z imprezą plenerową dzielnicy Oliwa pt. “Viva Oliva”, w dniu 20 czerwca (sobota) w godzinach ramowych 15:00-16:30 zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacja ruchu. Ulica Opata Jacka Rybińskiego zostanie wyłączona z ruchu. Na odcinku od ul. Stary Rynek Oliwski do al. Grunwaldzkiej będzie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu
czwartek 18 czerwca 2015 - 20:10:23 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi

rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną. Opieka serdecznych nauczycieli, pełnych pasji i pomysłów na pracę z dziećmi, motywuje je do różnorodnej aktywności, również aktorskiej.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
baobab.jpg
Centrum Ogrodnicze
Chcemy z Tobą uprawiać
dziki, tajemniczy,
smaczny i rozkosznie pachnący
........ OGRÓDEK

Centrum Ogrodnicze "BAOBAB"
ul. Kielnieńska 185
tel. 604 278 257
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
pearldent.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Syriusza 6
Witamy w gabinecie Pearldent.
Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom komfortu oraz usług na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W pracy korzystamy z wysokiej jakości sprzętu jak np. mikroskop KAPS, znieczulenie komputerowe QuickSleeper 4, laser, radiowizjografia... Telefony: 695 112 577, (58) 554 66 57
Zapraszamy serdecznie.
dental.jpg
dental.jpg
Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ,, PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA,, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zapraszamy!
ksero.jpg
USŁUGI KSERO W CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
Truskawka to nie tylko sklep papierniczy, świadczymy także usługi ksero i skanowania dokumentów. Oferujemy odbitki kolorowe i czarno-białe w formatach A3 i A4.
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, to raj dla podniebienia i duszy. Nasza restauracja poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
Happy_Kids_Osowa.jpg
OFERTA WAKACYJNA 2015
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Zapraszamy dzieci w wieku
od 3 do 12 lat w godzinach 6:30-17:30.

Przez całe wakacje: 4 posiłki, spotkania z jęz. angielskim, plastyka, drama, kuchcikowe warsztaty, muzyka, zumba, happy swimming, muzyka, tenic, planer, bajki, wycieczki, gry, zabawy, podwodny świat i jeszcze więcej i więcej...
galland.jpg

RABAT DO 40% !!!
Karboksyterapia uważana jest za największy przełom w kosmetologii estetycznej. Polega na podawaniu medycznego dwutlenku węgla CO. Stosowany jest przy nadmiarze tkanki tłuszczowej, cieniach wokół oczu, zmarszczkach mimicznych, celuliucie, rozstępach, zwiotczeniu skóry brzucha, ramion i ud, problemie łysienia oraz wypadania włosów, łuszczycowej skóry głowy i ciała.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/oferta.html
kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Od roku 2000 placówka wypuściła spod swoich skrzydeł kilkaset dzieci, które wraz z rodzicami i rodzeństwem chętnie odwiedzają nas do dzisiejszego dnia. Jeśli szukasz przedszkola lub grupy żłobkowej dla swojej pociechy, zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz. Zobacz, jak zmieniamy się dla naszych podopiecznych z Osowej i okolic...
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej