Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Wiadomości z Gdańska


Uniwersytet Gdański. Lada dzień studenci rozpoczną naukę w nowym budynku Instytutu Informatyki

Nowy budynek, który powiększył zasoby edukacyjne Uniwersytetu Gdańskiego znajduje się przy ul. Wita Stwosza 57. To Instytut Informatyki Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Naukę w nowoczesnych aulach, pracowniach i laboratoriach rozpoczną przede wszystkim studenci nowego kierunku - informatyki o profilu praktycznym.


XIV sesja Rady Miasta Gdańska. Apel w sprawie organizacji ważnych rocznic i zapowiedź oszczędności w edukacji

Wrześniowa sesja Rady Miasta Gdańska, która odbyła się tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca, obfitowała w polityczne wątki ogólnokrajowe i odniesienia do trwającej kampanii wyborczej. 13 października, o mandat posła RP, powalczy bowiem kilku obecnych radnych Gdańska z ramienia PiS.

Mimo to 26 września radni przegłosowali blisko 30 uchwał. Nad czym dyskutowano?


Coraz bliżej Airport City Gdańsk - są chętni na budowę pierwszego biurowca

Trzech wykonawców chce budować pierwszy budynek w ramach inwestycji Airport City Gdańsk, którą realizuje gdańskie lotnisko na swoich terenach w Rębiechowie. Budowa biurowca ruszyć ma jeszcze w tym roku.


Zgłoś pracownika gdańskiej służby zdrowia do nagrody

Do 7 października, do godz. 16:00, można zgłosić kandydatów do „Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla pracowników gdańskiej służby zdrowia w 2019 roku”, która w tym roku przyznana zostanie już po raz jedenasty. Nagroda ma charakter finansowy, a łączna pula nagród to aż 30 000 złotych.


Budżet Obywatelski 2020. Aż 331 projektów do wyboru - głosowanie trwało do 23 września

W piątek wyniki