Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Mistrzostwa w badmintonie już w sobotę

Mistrzostwa w badmintonie już w sobotę

Po emocjach związanych z tenisem stołowym, zapraszamy na kolejny turniej, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez w Osowej! Zawody w badmintona odbędą się w sobotę 28 stycznia. Tradycyjnie turniej odbędzie się w Zespole Szkół nr 2 w Gdańsku Osowej przy ul. Wodnika. Zapisy w dniu zawodów w godzinach 9.00-9.45. Jak co roku w imieniu Stowarzyszenia Olimpia Osowa, zapraszamy amatorów badmintona na mistrzostwa.
niedziela 22 stycznia 2017 - 13:47:45 | Komentarze: 0
Będzie modernizacja pętli przy dworcu

Będzie modernizacja
pętli przy dworcu


Miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu w Zarządzie Dróg i Zieleni, na którym rozmawialiśmy o przyszłości pętli Osowa PKP. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku diametralnie zmieni swoje oblicze. Działamy, informuje członek Zarządu Dzielnicy Osowa Jan Perucki. Takie są deklaracje zastępcy prezydenta Piotra Grzelaka w tej sprawie, pieniądze mają pochodzić z ZiT-u (Zintegrowane Inwestycje Terytorialne).
sobota 21 stycznia 2017 - 21:06:29 | Komentarze: 0
Znamy osowskich mistrzów tenisa stołowego

Znamy osowskich mistrzów tenisa stołowego

Ponad 20 zawodników (w tym jedna Pani) wzięło udział w Mistrzostwach Osowej w Tenisie Stołowym. Tradycyjnie zawody zorganizowano w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Wodnika. Zwycięzcą został Ernest Gardynik, który w finale pokonał Mieczysława Turzyńskiego. Wśród najmłodszych uczestników zawodów, najlepszy okazał się Dominik Kowalczyk przed Maksymilianem Bulicz. Trzeci był Tomasz Adrianowski.
sobota 21 stycznia 2017 - 13:16:48 | Komentarze: 0
Zamiast gimnazjum, będzie podstawówka

Zamiast gimnazjum,
będzie podstawówka


Jak poinformował nas radny Mariusz Andrzejczak, znany jest już układ szkół w Gdańsku po planowanej reformie oświaty. Gimnazjum nr 33 przy ul. Wodnika, zostanie zastąpione przez Szkołę Podstawową nr 33. Wiemy też, jak będzie wyglądała rejonizacja szkoły. Co ważne, nabór do nowej szkoły podstawowej, będzie obowiązkowy dla rocznika 2010. Pozostałe roczniki (z obwodu), również będą mogły się przenieść za zgodą rodziców do SP nr 33.
piątek 20 stycznia 2017 - 18:41:55 | Komentarze: 1
Sięgacz jednokierunkowy od Balcerskiego

Sięgacz jednokierunkowy od Balcerskiego

Z początkiem roku Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, zakończyła prace przy budowie tzw. "sięgacza" będącego istotnym ułatwieniem dla rodziców przywożących dzieci do osowskiej podstawówki. Chodzi o nową drogę łączącą Balcerskiego z Niedziałkowskiego gdzie bezpiecznie można zaparkować swój pojazd. Inwestycja jest częścią projektu Dzieci z SP 81 bezpiecznie i komfortowo docierają do szkoły w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016.
środa 18 stycznia 2017 - 13:08:50 | Komentarze: 0
Po pierwszej w tym roku sesji rady

Po pierwszej w tym roku sesji rady

Pierwsza w 2017 roku sesja Rady Dzielnicy Osowa poświęcona została dyskusji na temat sposobu wydatkowania środków budżetowych dzielnicy, planom Rady na ożywienie „zawieszonego” tematu utworzenia domu sąsiedzkiego na dworcu kolejowym, jak również powołania Młodzieżowej Rady Dzielnicy Osowa i organizacji konkursu na projekt logotypu Rady Dzielnicy.
poniedziałek 16 stycznia 2017 - 15:39:55 | Komentarze: 0
XXIV Liceum z brązową tarczą

XXIV Liceum
z brązową tarczą


Miło nam poinformować, że nasze osowskie Liceum Ogólnokształcące, co roku zajmuje coraz lepsze miejsce w Rankingu Perspektyw najlepszych szkół w Polsce. Zdobyliśmy brązową tarczę. Nasz "ogólniak" zajął ósme miejsce w Gdańsku i szesnaste w Trójmieście. W regionie (województwo) wylądowaliśmy natomiast na pozycji dwudziestej pierwszej.
sobota 14 stycznia 2017 - 16:53:45 | Komentarze: 0
Jak rozdzielić środki z budżetu rady?

Jak rozdzielić środki
z budżetu rady?


Budżet Rady Dzielnicy to kolokwialnie mówiąc nasze pieniądze. Warto decydować o tym, na co środki z budżetu rady powinny być przeznaczone. W tym roku osowscy radni postanowili spytać mieszkańców Osowej o opinię, a także wskazówki w Ankiecie Budżetowej na rok 2017. Państwa odpowiedzi nakierują nas i pozwolą nam wybrać projekty, które zostaną sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy w roku 2017, apelują radni naszej dzielnicy.
sobota 14 stycznia 2017 - 15:16:17 | Komentarze: 0
Noworoczny turniej unihokeja

Noworoczny turniej unihokeja

12 stycznia w Zespole Szkół nr 14 w Gdyni odbył się „Noworoczny Turniej Unihokeja” dla dzieci z klas I-IV szkoły podstawowej. Na Dąbrowie stawiło się aż 19 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców. Przez 4 godziny trwała zacięta rywalizacja o miano najlepszej drużyny. Na dwóch boiskach rozegrano łącznie aż 46 spotkań. Warto dodać, że turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze, wszyscy cieszyli się grą a wyniki były sprawą drugorzędną.
sobota 14 stycznia 2017 - 14:53:29 | Komentarze: 0
Plany Niedziałkowskiego na Sesji Rady Miasta

Plany Niedziałkowskiego na Sesji Rady Miasta

Wczoraj (wtorek) odbyło się posiedzenie Komisji Rozwoju Przestrzennego w związku z przyjęciem planu zagospodarowania dla ul. Niedziałkowskiego. Przypomnijmy, plan zakłada utworzenie miejsc parkingowych przy drodze, dla obsługi Szkoły Podstawowej 81. Dodatkowo po przyjęciu planu prywatny właściciel działki objętej planem przekaże nieodpłatnie miastu 3500 m2 lasu, który zwiększy część ogólnodostępną obecnego lasu, który w nowym planie będzie chroniony, informuje radny miasta Mariusz Andrzejczak.
środa 11 stycznia 2017 - 18:45:31 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Osowej


bo2017.jpg

Polecamy firmy / usługi

ksero.jpg
KSERO, UPOMINKI, KARNETY
w CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
Szukamy osoby do pracy
na pełen etat
w naszym sklepie papierniczym
Truskawka w CH Osowa.

CV proszę słać na adres: osowa©etruskawka.pl

Sklep papierniczy Truskawka
CH Osowa (przy obwodnicy)
tel. 511 227 944

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe, spotkania firmowe itd. Świąteczne propozycje naszego szefa kuchni.
Po prostu to trzeba wysmakować!
STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
PROMOCJA
galland.jpg
Jeśli masz problem z rumieniem, pękającymi naczynkami, powracającym trądzikiem różowatym? Skorzystaj z zabiegu przy użyciu nowoczesnego urządzenia IPL /RF SharkLightPlus do skory naczyniowej który jest niezwykle skuteczny i efektywny. Tylko w styczniu cena jednego zabiegu to 99zl przy zakupie czterech zabiegów piąty gratis

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/oferta
cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni www.kwiaciarnia-cudawianki.pl

Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2017 / 2018
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.

UWAGA !!!

ZAPRASZAMY DO KLASY VII
NASZEJ SZKOŁY

KLASA PIERWSZA
LISTA REZERWOWA


www.happykidsosowa.pl
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

cacko.jpg
Sklep internetowy z elegancką biżuterią na każdą okazję.
W ofercie posiadamy kolczyki, naszyjniki, bransoletki,
ozdoby do włosów.
Na życzenie klienta ozdobne pakowanie gratis. Wstąp do klubu Oricacko, a otrzymasz możliwość nabycia kosmetyków Oriflame z 25% upustem! Oricacko jest stroną Niezależnego konsultanta Oriflame. Zapraszam do kontaktu - pomogę w wyborze.

calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
grawer.jpg
Grawer Group S.C.
Piotr Juckiewicz,
Marek Zawistowski
Gdańsk Osowa, Barniewicka 52 D
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Grawer Group S.C. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo interesujące propozycje grawerowania zarówno na przedmiotach powierzonych jak i wykonywanych przez naszą firmę. Dbamy nie tylko o funkcjonalność i praktyczne zastosowanie naszych wyrobów, ale także o ich estetykę oraz wykończenie. Istniejemy już 10 lat na rynku.

www.grawergroup.pl