Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Zakończenie roku szkolnego w SP 81

Zakończenie roku szkolnego w SP 81

W piątek, 24 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku z życzliwością pożegnali się na czas wakacji. W czasie apeli uczniowie odśpiewali uroczyście Hymn Narodowy, wysłuchali Hymnu Szkoły, usłyszeli wiele ciepłych słów od Pani Dyrektor Marioli Cyranek. W części artystycznej można było wysłuchać wspólnie śpiewanych piosenek, obejrzeć układ poloneza w wykonaniu klas III, czy też uczestniczyć w mini koncercie tanecznym zaprezentowanym przez uczniów klas II ( II f, IId, IIa) z Kola Ludowego prowadzonego przez panie Marlenę Kleina i Katarzynę Anders.
niedziela 26 czerwca 2016 - 20:16:49 | Komentarze: 0
Burze i podtopienia w Osowej

Burze i podtopienia
w Osowej


Sobota nie należała do najprzyjemniejszych. Burze i obfite opady deszczu dały się we znaki mieszkańcom. Na pocieszenie mamy sukces piłkarzy. Nie ma co ukrywać, że tzw. nawierzchnia z płyt, pokazała swoje oblicze. Na Koziorożca, Skoda zaliczył nurkowanie. śmiesznie nie było. Aż trudno uwierzyć, że doszło do takiej sytuacji. Oby pogoda nie płatała nam już takich weekendowych figli.
sobota 25 czerwca 2016 - 21:34:26 | Komentarze: 0
Zaproszenie na sesję Rady Dzielnicy Osowa

Zaproszenie na sesję
Rady Dzielnicy Osowa


Przewodniczący Rady Dzielnicy Osowa Karol Ważny, serdecznie zaprasza na XVIII sesję Rady Dzielnicy Osowa, która odbędzie się we wtorek, 28 czerwca, o godz. 18:00 w siedzibie przy ul. Balcerskiego 35. Radni zajmą się m.in. opiniami w sprawie budowy placów zabaw przez Stowarzyszenie Nasza Osowa, Stowarzyszenie Inne Jest Piękne, Fundację Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Pierwszy Krok" oraz Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa.
czwartek 23 czerwca 2016 - 18:54:59 | Komentarze: 0
Przerwy w dostawie wody w Osowej

Przerwy w dostawie wody w Osowej

Saur Neptun Gdańsk informuje, że w dniach 30 czerwca / 1 lipca 2016 r., godz. 22:00-05:00 kilka ulic oraz firm w naszej dzielnicy, pozbawionych będzie wody. Na szczęście przerwa będzie odczuwalna jedynie w godzinach nocnych. Zatem warto zażyć kąpieli nieco szybciej, by nie narażać się na dyskomfort. Poniżej lista ulic, gdzie wystąpią utrudnienia.
czwartek 23 czerwca 2016 - 17:34:09 | Komentarze: 0
Wypadek na terenie CH Osowa

Wypadek na terenie
CH Osowa


Jak informuje Radio Gdańsk, na terenie Centrum Handlowego Osowa doszło do wypadku. Według świadków, urwała się podwieszana reklama która spadła na jednego z pracowników sklepu. Do zdarzenia doszło około godziny 13:00, przy głównym wejściu do centrum. Około 60-letni mężczyzna jest przytomny i pozostał pod opieką załogi przybyłej na miejsce karetki pogotowia. Są też policjanci, którzy ustalą przyczyny wypadku.
czwartek 23 czerwca 2016 - 12:39:54 | Komentarze: 0
Grizzly na turnieju "Solanin Cup" 2016

Grizzly na turnieju "Solanin Cup" 2016

W Międzynarodowym Pucharze Polski "Młoda Europa" Solanin Cup udział wzięło łącznie 8 zawodników i zawodniczek z UKS Grizzly Gdańsk, którzy reprezentowali kategorie wiekowe U13, U11 oraz U9. Podróż męcząca, pod wspaniałą opieką trenerki Ani, ale warto było zahaczyć o Nową Sól w grafiku naszych turniejów.
środa 22 czerwca 2016 - 20:08:56 | Komentarze: 0
Wyniki XV Festiwalu Piosenki Europejskiej

Wyniki XV Festiwalu Piosenki Europejskiej

Poniedziałkowe popołudnie (20 czerwca 2016 r.) spędziliśmy oglądając wykonawców XV Festiwalu Piosenki Europejskiej. Pełna sala, miła atmosfera, dobra zabawa. To nasza tradycja, tradycja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2. Przyjemnie jest spotkać się z uczniami, absolwentami, rodzicami i przyjaciółmi naszej szkoły, informują organizatorki imprezy. 
środa 22 czerwca 2016 - 15:55:52 | Komentarze: 0
Sezon na barszcz Sosnowskiego

Sezon na barszcz Sosnowskiego

Pierwsze w tym sezonie informacje na temat barszczu Sosnowskiego przekazali strażnikom miejskim sami mieszkańcy. Na razie ani jedno zgłoszenie nie zostało jednak potwierdzone. Okazuje się bowiem, że roślina bywa bowiem mylona z innymi gatunkami, najczęściej z czarnym bzem. Strażnicy sprawdzają jednak każdy sygnał, bo z barszczem nie ma żartów. Jest on szczególnie niebezpieczny w czasie upałów. Synoptycy tymczasem zapowiadają na najbliższe dni bardzo wysoką temperaturę.
środa 22 czerwca 2016 - 13:42:14 | Komentarze: 0
Piątkowe bufety w Malinowym Ogrodzie

Piątkowe bufety
w Malinowym Ogrodzie


W restauracji Malinowy Ogród, również w czerwcu będzie się działo. Co tydzień w ramach piątkowego bufetu serwujemy dania kuchni światowej w formie stołu szwedzkiego. Zawsze są przynajmniej dwie zupy, szereg dań na ciepło, przekąski, sałatki, ciasta własnego wypieku oraz różnego rodzaju desery. Ponadto w każdy piątek pobyt Państwa w Restauracji umili muzyka grana na żywo.
środa 22 czerwca 2016 - 00:18:00 | Komentarze: 0
Szanujmy okolice naszego jeziora

Szanujmy okolice
naszego jeziora


W trosce o środowisko naturalne, porządek oraz bezpieczeństwo mieszkańców, zwracamy się do Państwa z prośbą o poszanowanie dobra, jakim jest las znajdujący się przy Jeziorze Wysockim (dojazd od strony ul. Letniskowej).  Mając na uwadze, że teren ten dzięki uprzejmości prywatnego właściciela jest ogólnodostępny...
wtorek 21 czerwca 2016 - 17:02:06 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Osowej


Polecamy firmy / usługi

Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2016 i 2017
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.

REKRUTACJA 2016, 2017 W TOKU
Sprawdź naszą wyjątkowa ofertę

NOWOŚĆ - ZUMBA w HAPPY KIDS
Zumba dla pań czwartek godz 18.00
Zumba kids wtorek godz. 15.50.
rosnij_radosnie.jpg
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie, szansą kreatywnego i radosnego dzieciństwa dla Twojego malucha, gwarancją pomyślnego startu w edukację szkolną.
Zapraszamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez nasze dzieci
Twórcze Przedszkole Rośnij Radośnie:
Gdańsk Osowa, Junony 96 (obok ronda przy ul. Wodnika), tel. 660 282 802
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia. ....
kolorowe_gniazdko.jpg
Przedszkole w Osowej
Przedszkole Kolorowe Gniazdko, zatrudni na okres wakacji Panią do pracy z dziećmi. Forma zatrudnienia - umowa o pracę. Praca od poniedziałku do piątku. Kontakt: 660 802 996 lub przedszkole.kolorowegniazdko©wp.pl.

ksero.jpg
KSERO, UPOMINKI, KARNETY
w CH OSOWA
ul. Spacerowa 48
ARTYKUŁY
DO KREATYWNEGO ROZWOJU

KARNETY KOMUNIJNE
I NA KAŻDĄ INNĄ OKAZJĘ

UPOMINKI, OPAKOWANIA OZDOBNE


Sklep papierniczy Truskawka
CH Osowa (przy obwodnicy)
tel. 511 227 944
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
Zapraszamy na kursy wakacyjne w grupach do 6 osób! Startujemy 4 lipca, zapisy trwają, liczba miejsc ograniczona!

2 x w tygodniu, 90'. (pon/środa lub wtorek/czwartek): lipiec i sierpień -
16 spotkań po 90'
3 razy w tygodniu, 90'. (pon/ środa/piątek): lipiec i sierpień -
24 spotkania po 90'

Zajęcia odbywają się w godzinach przedpołudniowych (10:30- 12:00) lub popołudniowych (17:30- 19:00)
calineczka.jpg
Mini żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Calineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode, wykwalifikowane opiekunki dziecięce. Maluszki podzielone są na dwie grupy wiekowe. Program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości dziecka. Placówka pod kontrolą Sanepidu i Straży Pożarnej. Tel 535 555 080. Zapraszamy!
malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe,spotkania firmowe itd.
galland.jpg
SALON URODY MARIA GALLAND
PROMOCJA !!!
Zabieg, który doskonale regeneruje, odżywia i wygładza stopy. Łączymy tu pedicure klasyczny z aromatycznym peelingiem i odpowiednio dobraną maseczką jako zabieg uzupełniający. Jest to kąpiel stóp w ciepłej parafinie.
Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/promocje.html
reklama2.jpg
Reklama w portalu
Osowa24.pl
Wypróbuj reklamę
w portalu Osowa24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej