Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE

unihokej

Pierwsza wygrana w Pucharze Europy

Po ligowych potyczkach z PKS MOS Zbąszyń, unihokeistki Interplastic Olimpii Osowa, ruszyły w podróż Łotwę. W Valmieri rozgrywana jest tegoroczna edycja EuroFloorball Cup. Za nami pierwszy mecz Pucharu Europy, w którym osowianki okazały się lepsze od hiszpańskiego CDE El Valle. Mimo trudnego początku i prowadzenia rywalek w drugiej tercji, nasze zawodniczki wygrały 5:1.
środa 18 października 2017 - 16:39:12 | Komentarze: 0
biegi

W sobotę biegaliśmy w Grizzly Power Run

Wszystkich Biegaczy Małych i Dużych zaprosiliśmy na Bieg Rodzinny "Grizzly Power Run" będący jednocześnie Memoriałem Łukasza Chrzanowskiego - himalaisty, który zginął 13 października 2016 roku podczas wyprawy swych marzeń. W ten sposób organizatorzy chcieli uczcić pamięć o Łukaszu jednocześnie promując to, co kochał - sport. Chcemy by "Grizzly Power Run" stał się imprezą cykliczną, która na stałe wpisze się w kalendarz trójmiejskich biegów.
niedziela 15 października 2017 - 15:47:52 | Komentarze: 0
unihokej

Olimpia ograła MOS Zbąszyń w Oliwie

Tak tak to nie pomyłka. Właśnie w Oliwie w tym sezonie nasze unihokeistki rozgrywać będą w hali AWFiS swoje mecze w roli gospodyń. Hokejowa ekstraliga ruszyła pełną parą. Po wyjazdowych wygranych nad Ambrą Ożarów, przyszło nam stawić czoła ekipie PKS MOS Zbąszyń, rywalowi jak zawsze nieobliczalnemu. Sobotni mecz Interplastic Olimpia Osowa wygrał 6:1.
niedziela 15 października 2017 - 15:44:30 | Komentarze: 0
unihokej

Za nami inauguracja sezonu unihokeja

W miniony weekend swoje pierwsze mecze rozegrały Mistrzynie Polski Kobiet. Jak na złote medalistki przystało przywiozły dwa cenne zwycięstwa z Warszawy, gdzie swoje spotkania rozgrywa drużyna Ambry Ożarów. W sobotni wieczór pokonały zespół spod Warszawy 7:2, by w rewanżu pokonać przeciwniczki 6:1. Tydzień wcześniej juniorki starsze również na wyjeździe pokonały UKS Junior Kębłowo 11:7 i 8:2.
wtorek 03 października 2017 - 07:13:41 | Komentarze: 0
biegi

Znamy zwycięzców biegu "Ląduj na Osowej"

Daniel Mikielski z Olsztynka wśród panów i Katarzyna Baranowska - Trzasko z Gdyni wśród pań, zwyciężyli w czwartej edycji biegu "Ląduj na Osowej", rozgrywanego na ulicach naszej dzielnicy. Na starcie w słoneczne niedzielne przedpołudnie stanęło 161 biegaczy. Dodajmy, wszyscy ukończyli dzisiejsze zmagania na trasie. Zwycięzca, na pokonanie 10 km potrzebował niespełna 35 minut. Czas zwycięzcy to 00:34:36.80
niedziela 24 września 2017 - 16:43:46 | Komentarze: 0
unihokej

Juniorki starsze zaczęły od zwycięstwa

Zwycięstwa na inauguracje Naszych Juniorek Starszych. Osowianki zainaugurowały sezon 2017/208. Od razu dodajmy, że nasz zespół doznał dużych strat na początku sezonu. Drużyna gospodarza (Kębłowo) poważnie się wzmocniła zawodniczkami z Niechanowa i Gułtowych zaś nasz zespół został bardzo mocno osłabiony. Z poprzedniego sezonu,gdy zdobyliśmy Mistrzostwo Polski w kategorii juniorek starszych zabrakło nam aż 11 podstawowych zawodniczek.
niedziela 24 września 2017 - 16:42:02 | Komentarze: 0
judo

Młodzi judocy na matach w Koszalinie

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Koszalinie zakończyły się dla nas 90% skutecznością: troje startujących i trzy brązowe medale. Z takiego wyniku możemy być naprawdę dumni. W kat. wag. do 48 kg reprezentowała UKS Grizzly Gdańsk Marysia Stola, która jeszcze przed wakacjami zmagała się z kontuzją kolana a rehabilitację zakończyła dopiero przed paroma dniami. Tym bardziej cieszy trzecie miejsce w tak znaczącym turnieju.
poniedziałek 11 września 2017 - 12:23:59 | Komentarze: 0
piłka nożna

Sukces młodych piłkarzy z Osowej

Kolejny sukces młodych piłkarzy z Osowej. Na Turnieju Polonia Summer Cup 2006 w Lidzbarku Warmińskim, nasi chłopcy zdobyli I miejsce i jednocześnie puchar w grupie Ligi Europejskiej. Turniej odbył się na gościnnych obiektach MKS Polonii Lidzbark 2 września. Pomimo, że turniej trwał 1 dzień każda z drużyn rozegrała co najmniej 8 meczy w układzie 8+1 zawodników, ze spalonymi i wyrzutami z autu.
czwartek 07 września 2017 - 19:33:33 | Komentarze: 0
unihokej

Nabór na zajęcia unihokeja w Osowej

Od wielu lat Osowa znana jest z profesjonalnego szkolenia dzieci i młodzieży. Nasze drużyny są dumą dzielnicy i miasta Gdańska. Od najmłodszych lat dzieci poznają tajniki gry w unihokeja poprzez zabawę i zajęcia ogólnorozwojowe. Dzięki życzliwości pani dyrektor Marioli Cyranek oraz Urzędu Miasta Gdańska od września w SP 81 ruszyły pierwsze klasy usportowione.
środa 06 września 2017 - 12:50:46 | Komentarze: 0
Impreza na orientację

Impreza na orientację wokół Osowej

Wakacje znów skończyły się zbyt szybko! Na szczęście wraca cykl Dzielnicowych Imprez na Orientację HARPUŚ! Klub Harpagan organizuje pierwszego po wakacjach Harpusia - jest to doskonała okazja, by poznać zakątki Gdańska z mapą. 17 września (niedziela) Harpuś odbędzie się w dzielnicy Osowa w Gdańsku. Baza znajdować się będzie na końcu ul. Juraty, bezpośrednio przy wejściu do lasu. Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy!
środa 06 września 2017 - 10:34:02 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Osowej

twitter.jpg

Polecamy firmy / usługi

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród, poleca wieczorki taneczne i wspaniałe koncerty. Zapraszamy do restauracji Malinowy Ogród na piątkowe i niedzielne bufety, oraz wyjątkowe wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, ślubu, imprezy imieninowe, urodzinowe, spotkania firmowe itd.

STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
PROFHILO®
galland.jpg
PROFHILO® - molekuła młodości. Absolutnie innowacyjna i skuteczna metoda odmładzania.

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni www.kwiaciarnia-cudawianki.pl

Happy_Kids_Osowa.jpg
REKRUTACJA NA
ROK SZKOLNY 2018 / 2019
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
HAPPY BABY, BASEN.


ZAPRASZAMY DO KLASY VII i VIII
NASZEJ SZKOŁY

KLASA PIERWSZA
LISTA REZERWOWA


www.happykidsosowa.pl
Nasza szkoła uzyskała
DYPLOM SKUTECZNEJ SZKOŁY
i zajęła II miejsce
w województwie pomorskim w "nowym sprawdzianie szóstoklasisty z operonem".


www.happykidsosowa.pl/OPERON

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
TEXT - KURSY JĘZYKOWE
Zapisz się już teraz!
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Diany 32
leon.jpg
PUB & RESTAURANT
Gdańsk Osowa, Juraty 5
U nas spędzą państwo niezapomniane godziny. Dla kibiców sportowych, przygotowaliśmy kilka telewizorów i projektor dzięki którym będzie można przeżywać najważniejsze wydarzenia.

"Oferujemy Burgery domowe obiady. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, jak urodziny,
chrzciny, komunie."

Serdecznie zapraszamy
od wtorku do niedzieli od 15:00
do ostatniego gościa! Tel: 734-071-214, 694-146-091

Zobacz nas na Facebooku

maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera