Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE

unihokej

Interplastic Olimpia Osowa promuje Gdańsk

Od poniedziałku rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu 2020/21. Po raz 10 bronić będziemy tytułu Mistrza Polski! W drodze po mistrzostwo wspierać nas będą liczni sponsorzy oraz Miasto Gdańsk. 10 sierpnia w Urzędzie Miasta Gdańska vice prezes klubu Piotr Ludwichowski podpisał nową umowę, na mocy której Miasto Gdańsk będzie wspierać drużynę seniorek!

wtorek 11 sierpnia 2020 - 20:51:08 | Komentarze: 0
unihokej

Oficjalne zakończenie sezonu unihokeja

„Wobec braku możliwości określenia terminu wznowienia zawieszonych rozgrywek w kategorii junior starszy, juniorka starsza, junior młodszy, juniorka młodsza, młodzik i młodziczka w związku z ogłoszeniem w Polsce stanu epidemii od dn. 20.03.2020 do odwołania Zarząd Polskiego Związku Unihokeja postanowił zakończyć sezon rozgrywkowy 2019 / 2020 w kategorii junior starszy, juniorka starsza, junior młodszy, juniorka młodsza, młodzik i młodziczka na etapie jaki rozegrany został do dn. 10.03.2020.”

piątek 22 maja 2020 - 11:39:24 | Komentarze: 0
unihokej

Koniec sezonu, Olimpia mistrzem!

Zarząd Polskiego Związku Unihokeja podjął uchwałę o zakończeniu sezonu rozgrywkowego 2019/2020 w Energa Ekstralidze Kobiet oraz Energa Ekstralidze Mężczyzn. Rozgrywki zostają zakończone po fazie zasadniczej sezonu 2019/2020 bez rozgrywania fazy play–off. Tym samym Unihokeistki Interplastic Olimpii Osowa zdobyły dziesiąty tytuł mistrzyń Polski.

wtorek 31 marca 2020 - 07:24:23 | Komentarze: 0
unihokej

Udany weekend młodych zespołów unihokeja

W sobotę w hali AWFiS Gdańsk swoje mecze toczyły dziewczynki zaś dzień później w hali AMW w Gdyni rywalizowali chłopcy. W obu kategoriach nasze zespoły spisały się rewelacyjnie i awansowały do Turniejów Finałowych Mistrzostw Polski!!! Szczególnie miłą niespodziankę sprawili chłopcy. Młodziczki Olimpii Osowa I w całych rozgrywkach wygrały 13 spotkań i odniosły tylko dwie porażki, co dało jej awans do Finału MP z pierwszego miejsca.

poniedziałek 09 marca 2020 - 07:40:19 | Komentarze: 0
piłka nożna

Wygrana piłkarzy z AP Grembocki

Po sukcesach swoich młodszych kolegów z Akademii Piłkarskiej Grembocki przysłowiową „kropkę nad i” postawili piłkarze z rocznika 2005/2006, którzy w roli gości na boisku na gdańskim Chełmie rozegrali mecz sparingowy z drużyną Pomeranii Gdańsk. Pomimo niesprzyjającej aury i zimnego wiatru atmosfera była gorąca.

niedziela 08 marca 2020 - 14:17:26 | Komentarze: 0
piłka nożna

Już miesiąc od powstania akademii

Miesiąc temu powstała samodzielna akademia piłkarska działająca w ramach struktur KS Olimpia Osowa. Od samego początku przyświecał nam cel stworzenia Akademii działającej w sposób transparentny i maksymalnie profesjonalny. Już dziś działamy w oparciu o standardy analogiczne jak czołowe akademie w Polsce. Jak wygląda ten czas od inauguracji działalności?

niedziela 01 marca 2020 - 16:54:47 | Komentarze: 0
unihokej

Ostatnie mecze sezonu zasadniczego

Za nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego ENERGA ekstraligi unihokeja. Zarówno żeńska jak i męska ekipa Olimpii Osowa, zaprezentowała się własnej publiczności. Pierwsze na parkiet wyszły nasze panie. Interplastic Olimpia Osowa 10:7 pokonała Dzikie Gęsi Zielonka. Natomiast JohnyBros Olimpia odnotowała porażkę Fenomenem Babimost, dokładnie w takim samym stosunku.

sobota 29 lutego 2020 - 18:19:55 | Komentarze: 0
Judo

PGrizzly na Mistrzostwach regionu w Judo

Za nami Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów, na których reprezentowało nas łącznie ośmioro zawodników. Dość wysoki poziom walk, dodać należy, że Maja Grochowiecka [-44kg], Mateusz Szafrański [-46kg] i Piotr Rychter [-46g] wystartowali w kategorii wiekowej młodzik, gdzie mierzyli się z zawodnikami czasem i o 2 lata starszymi, co w przypadku młodzików bywa wprost przepaścią ze względu i na wyszkolenie technicznie jak i różnicę w sile.

wtorek 25 lutego 2020 - 13:31:57 | Komentarze: 0
unihokej

Wygrana i przegrana w ekstraklasie unihokeja

Oba unihokejowe zespoły Olimpii Osowa zaprezentowały się w miniony weekend z meczach wyjazdowych. W Energa Ekstralidze wygrały nasze panie, zaś porażkę zanotowała męska drużyna. Interplastic Olimpia Osowa nie miała problemów z ograniem PUKS Trzebinia (końcowy wynik 11:4). JohnyBros Olimpia niestety z przegraną wracają z Sanoka. Travel.pl Wilki wygrały wyraźnie, 14:6.

poniedziałek 17 lutego 2020 - 10:28:37 | Komentarze: 0
unihokej

Kolejna unihokeistka potrzebuje pomocy

Niestety pech nie opuszcza unihokeistek Interplastic Olimpii Osowa. Kolejna nasza zawodniczka zerwała więzadła. Tym razem to Ania Raczkowska, która w spotkaniu z PKS MOS Zbąszyń uległa groźnej kontuzji. Niestety potwierdził się czarny scenariusz i diagnoza brzmi: zerwane więzadło krzyżowe. Tym samym Anię czeka operacja, na którą zbieramy fundusze. Liczymy na pomoc kibiców. W tej sytuacji liczy się czas. Na zabieg w ramach NFZ, czekalibyśmy około roku.

niedziela 16 lutego 2020 - 18:14:55 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Osowej


Polecamy firmy / usługi

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Nowa karta menu
Piątkowe kolacje
Niedzielne brunche

Nasza oferta
Taneczne piątki
Imprezy okolicznościowe

Komunie i specjalne ofertySTUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - KERATYNOWY LIFTING
I BOTOX RZĘS
galland.jpg
Zapraszamy na zabieg który mocno podkreśli piękno i czerń rzęs. Odżywi, zregeneruje a także podkręci je pogrubi
i wydłuży

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
salon.jpg
Salon Masażu Lykke
Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 31 D
Salon Masażu Lykke
Serdecznie zaprasza
na Masaż dla Dwojga
Kontakt: Tel. 576 337 227

Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa,
ul. Nowy Świat 7a, oraz Oriona 1
Rekrutacja 2020/2021
w toku
.. Zapraszamy:
 • do przedszkola
  dzieci urodzone w 2016 i 2017
 • do żłobka
  dzieci urodzone w 2018 i 2019
.. Zapraszamy:
 • Rekrutacja do szkoły
  NOWY ŚWIAT
  KLASY 0-I oraz II-VIII

REKRUTACJA TELEFONICZNA
ORAZ ONLINE
Z A P R A S Z A M Y

PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera