Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

unihokej


W wakacje unihokeiści nie próżnują

Co robią nasi unihokeiści podczas wakacji? Oczywiście trenują przed kolejnym sezonem. Na początek grupa 70 osób wybrała się do dobrze znanych Rakoniewic za Poznaniem. Warunki do treningów mieliśmy wyśmienite. Hala Sportowo-Widowiskowa spełnia standardy międzynarodowe.

Wspaniałe posiłki w restauracji "Pod Siódemką" dodawały wszystkim sił. Nieodłączne wypady nad jezioro do Wolsztyna czy wyjazd do Aquaparku w Poznaniu urozmaicały nam czas.

Wszystko to pod czujnym okiem trenerów: Pawła Ludwichowskiego, Piotra Ludwichowskiego, Hanny Samson, Anny Raczkowskiej, Aleksandry Bieniasz-Krzywiec i Soni Gorzkowskiej.

Kolejnym etapem był udział w turnieju Prague Games 2019.

Do stolicy Czech pojechało 68 osób z 4 drużyn.
Warto podkreślić, że w Pradze startowało aż 904 zespoły z 14 państw!

Najmłodszą drużyną Olimpii byli chłopcy, którzy mieli nabierać doświadczeń i uczyć się od najlepszych. Z meczu na mecz szło im coraz lepiej. Na szczególne pochwały zasłużyli Kuba Bieniasz-Krzywiec i Karol Kiesz strzelcy bramek dla drużyny. Trener: Piotr Ludwichowski

Dwa zespoły juniorek zaprezentowały się bardzo dobrze.

Ich przeciwniczkami były ekipy z tzw TOP 4 czyli światowej czołówki!Mimo tego potrafiliśmy wygrać z drużynami z Czech i Szwecji!Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu dziewczyn i wierzymy, że ogranie w tak trudnym turnieju zaprocentuje w następnym sezonie. Na wyróżnienie zasłużyły wszystkie zawodniczki Interplastic Olimpii Osowa Gdańsk. Trenerzy: Anna Raczkowska, Paweł Ludwichowski.

Na koniec podsumowanie młodziczek, które zdobyły srebrne medale co jest nie lada sukcesem! Oprawa meczu finałowego była godna mistrzostw świata. Przed spotkaniem spiker wyczytał pełne składy, odegrano hymny obu krajów oraz wyczytano pierwsze piątki zespołów. Mecz był transmitowany na kanale youtube a na wielkim telebimie wyświetlano powtórki ze wszystkich bramek. Do tego dopisała publiczność, która bardzo licznie stawiła się na sali i głośno dopingowała obie drużyny.

Po spotkaniu nastąpiła oficjalna dekoracja medalistów turnieju oraz wybrano najlepsze zawodniczki imprezy. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych dziewcząt. Dodatkowo Emilka Neufeld została wybrana najlepszą bramkarką a Cecylia Chomnicka MVP Prague Games!!! Duże podziękowania należą się Kasi i Malwinie, które bardzo udanie zadebiutowały w roli trenerek!

Podsumowując cały turniej jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu do Pragi. Rozegraliśmy wiele świetnych spotkań, w których zmierzyliśmy się z naprawdę dobrymi zespołami. Zebraliśmy cenne doświadczenie i wiemy nad czym musimy jeszcze pracować.

Przed nami chwila na odpoczynek.

W sierpniu rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu. Pod koniec miesiąca zespół seniorek wylatuje do Szwecji na turniej natomiast na początku września planujemy wyjazd do Lwowa.

Na koniec bardzo chcieliśmy podziękować Miastu Gdańsk oraz dyrektorowi Biura Prezydenta ds. Sportu UM w Gdańsku Andrzejowi Trojanowskiemu za wielką życzliwość i wsparcie naszego klubu. Dziękujemy!!!

Piotr Ludwichowski

środa 17 lipca 2019 - 10:35:17 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


Polecamy firmy / usługi

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110
marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Nowa karta menu
Piątkowe kolacje
Niedzielne brunche

Nasza oferta
Taneczne piątki
Imprezy okolicznościowe

Komunie i specjalne ofertySTUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - KERATYNOWY LIFTING
I BOTOX RZĘS
galland.jpg
Zapraszamy na zabieg który mocno podkreśli piękno i czerń rzęs. Odżywi, zregeneruje a także podkręci je pogrubi
i wydłuży

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa,
ul. Nowy Świat 7a, oraz Oriona 1
Rekrutacja 2020/2021
w toku
.. Zapraszamy:
 • do przedszkola
  dzieci urodzone w 2016 i 2017
 • do żłobka
  dzieci urodzone w 2018 i 2019
.. Zapraszamy:
 • Rekrutacja do szkoły
  NOWY ŚWIAT
  KLASY 0-I oraz II-VIII

REKRUTACJA TELEFONICZNA
ORAZ ONLINE
Z A P R A S Z A M Y

PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl