Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

judo


Młodzi judocy walczyli w Poznaniu

W niedzielę w Poznaniu odbyła się jedna z ważniejszych imprez w kraju w kategorii wiekowej młodzika, w której udział wzięło czworo reprezentantów naszego klubu: Maria Stola [-52kg], Adrian Sałata [-55kg], Kacper Płachecki [-50kg] i Szymon Zdunek [-46kg]. Wszyscy zawodnicy zmieścili się w zgłoszonych wagach, więc nie było „bicia” wagi. Jak wypadły nasze Niedźwiadki?

Walki rozpoczął Kacper Płachecki, który zakończył swoją rywalizację, niestety, już po pierwszym przegranym pojedynku z kolegą z zaprzyjaźnionego klubu Simba Reda Erykiem Ciechelskim. Nietety ten nie „wciągnął” go dalej w repasaże i na tym przygoda Kacpra w Poznaniu się zakończyła.


Kolejnym zawodnikiem, który stanął na macie był Adrian Sałata – tym razem podszedł do walk z pewnością, nie było chowania się po kątach i w ten sposób wygrał swój pierwszy pojedynek z przeciwnikiem z Shamo Ełk.

Kolejna dwa pojedynki, to również wygrane i przejście do półfinału z zeszłorocznym Mistrzem Polski z Czarnych Bytom Kubą Okuniewiczem, którego wyższość musiał Adrian z pokorą przyjąć, ale jednocześnie wiązało się to nadal z postaniem w strefie medalowej i walką o brąz z zawodnikiem z Łodzi Vitaliijem Ambroziakiem.

Był to przeciwnik dla Sałaty bardzo niewygodny, bo wyższy o pół głowy i z chwytem na lewą stronę i nasz reprezentant musiał mu również ulec nie mając na niego żadnego pomysłu. Zakończyło się to miejscem tuż za podium, bo piątym, z którego możemy być naprawdę zadowoleni.


Po zmaganiach Adriana do walki stanęła Maria Stola pewnie wygrywając swój pierwszy pojedynek. Kolejna walka, to walka z reprezentantką Czech ostatecznie brązową medalistką tego PP, która poradziła sobie pewnie z Marysią w niecałe 30 sekund pewnie rzucając ją na o-uchi-gari i łapiąc w trzymanie, z którego już, niestety, nie udało się uciec.

W repasażu Maria natrafiła na reprezentantkę Shamo Ełk Maję Gutowską, której wyższość musiała uznać i na tym zakończyła się rywalizacja w tym dniu dla naszej zawodniczki. Widać kilka braków, ale wszystkie je można będzie wyeliminować przy odpowiednim nakładzie pracy w trakcie kolejnych treningów. Ogólnie start Marii ocenić należy pozytywnie – tym bardziej, że był to jej pierwszy udział w tak poważnej imprezie jak Puchar Polski.


W trakcie walk Marii swoje pojedynki rozpoczął rozgrywać Szymon Zdunek – pierwszy z sukcesami. Szymon dopiero wkracza w wiek młodzika i stawał w szranki z kolegami o dwa lata starszymi, więc turniej ten z założenia był jedynie na przetarcie i wskazanie drogi, którą trzeba będzie się udać – zatem naukę.

Kolejne dwa pojedynki Szymon niestety przegrywa i odpada z rywalizacji, ale mimo to można być zadowolonym z jego postawy w trakcie walk i tego, co próbował zrobić.


Pozdrawiamy,
Trenerzy KLUBU JUDO GRIZZLY GDAŃSK

Monika Chróścielewska
Tomasz Chróścielewski
Filip Pawlikowskiwtorek 26 marca 2019 - 16:11:55 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej

Polecamy firmy / usługi

Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa,
ul. Nowy Świat 7a, oraz Oriona 1
Rekrutacja 2020/2021
w toku
.. Zapraszamy:
 • do przedszkola
  dzieci urodzone w 2016 i 2017
 • do żłobka
  dzieci urodzone w 2018 i 2019
.. Zapraszamy:
 • Rekrutacja do szkoły
  NOWY ŚWIAT
  KLASY 0-I oraz II-VIII

REKRUTACJA TELEFONICZNA
ORAZ ONLINE
Z A P R A S Z A M Y

PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl
gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Nowa karta menu
Piątkowe kolacje
Niedzielne brunche

Nasza oferta
Taneczne piątki
Imprezy okolicznościowe

Komunie i specjalne ofertySTUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - KERATYNOWY LIFTING
I BOTOX RZĘS
galland.jpg
Zapraszamy na zabieg który mocno podkreśli piękno i czerń rzęs. Odżywi, zregeneruje a także podkręci je pogrubi
i wydłuży

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości