Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Inne
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Proźba Do Ludzi o dobrych serduszkach . POMÓŻMY 3 miesięcznemu Mikołajkowi.
Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
Dorotkakls
14 mar 2011 : 22:25

Zarejestrowany #638
Dołączył: 09 lut 2011 : 22:47
postów: 2
Witam . !
Mam na imię Dorota i mam 20 lat. Nie mieszkam w Osowie. Pracuje tu jako niania na jednym z osiedli. Pracując zauważyłam bardzo dużą ilość mam chodzących z wózkami z małymi pociechami. Dlatego zwracam się z wielką prośbą do osób mających małe dzieci.
Dziś gdy mały Mikołajek śpi u mnie w domu ,by jego mamusia mogła załatwić wszystko i w końcu odpocząć wpadłam na pomysł by zamieścić te ogłoszenie .

Przedstawię sytuacje bardzo w skrócie:
Niestety w ostatnich 3 dniach moją koleżankę spotkała duża tragedia. Jej mąż który miał zaledwie 29 lat z niewiadomych przyczyn rano się już nie obudził . Rodzina mieszkała w trudnych warunkach . Lecz z całych sił próbowali zapewnić wszystko małemu Mikołajkowi który ma zaledwie 3 miesiące . Z trudem dawali radę . Teraz po śmierci męża wiem że będzie jej bardzo trudno . Pomagam jej jak mogę ale nie jestem w stanie zapewnić jej wszystko . Mikołajkowi została tylko Wielka MIŁOŚĆ jego mamusi . Nie mają środków do życia . Ponieważ kobieta nie pracuje a wiadomo na jakich warunkach pracował jej mąż .

Dlatego jeśli ktoś jest w stanie oddać jakieś CIUSZKI które jak wiadomo są niezbędne dla dziecka które z miesiąca na miesiąc jest coraz większe . Prosiła bym o kontakt. Przymnę nawet małą siateczkę . Nie muszą to być ciuszki w idealnym stanie . Ani oryginalne. Każda pomoc miło widziana. Jestem codziennie od 7 do 17 w Osowie i mogę odebrać co kol wiek . Każda najmniejsza pomoc j jest bardzo dużą pomocą dla tej matki . Bardzo proszę o kontakt . Moja koleżanka jest skromną i ciepłą osobą i bardzo kocha dziecko . Chciała bym Bardzo jej pomóc . PROSZĘ O POMOC . Nie bądźmy obojętni . Ja też pomagam bezinteresownie.

Dorota
mój numer Tel. 511-824-898
gg 9049986
mail : -e-mail-
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System