Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
vonBraun
11 gru 2010 : 11:36
Zarejestrowany #481
Dołączył: 25 sie 2010 : 11:07
postów: 1
Czy może ktoś z czytających to forum wie o co chodzi z często zdarzającymi się awaariami prądu?
Kiedy mieszkałem "na dole" takie sytuacje zdarzały się raz na kilka lat. Teraz zaś kilka razy w miesiącu. Od wczoraj prąd wyłączany był u mnie 3 razy. Kiedy wczoraj wieczorem wracałem do domu od strony Renka, osiedla nowowybudowanych domów w okolicach Junony, Antygony, Koziorożca a także część starszej zabudowy: Pegaza, Posejdona, Zeusa tonęły w ciemności. Kolacja w domu - przy świecach ale mimo romantycznego nastroju nie było mi do śmiechu bo miałem jeszcze parę "prądożernych" rzeczy do zrobienia. Teraz też, zacząłem pisać posta na laptopie i łączu bezprzewodowym bo znów wyłączyli, na szczęście kończę na "włączonym" prądzie. Może redaktorzy tego Portalu lub Gazety "U Nas" daliby się namówic na "dziennikarskie śledztwo" w tej sprawie

pozdrawiam
vonBraun

[ Edytowany 11 gru 2010 : 11:37 ]
Powrót do góry
olgak
11 gru 2010 : 12:17

Zarejestrowany #560
Dołączył: 09 lis 2010 : 18:59
postów: 24
Też nie wiem o co chodzi. Dzisiaj prąd (jak i łącze) siada i wznawia się co kilka minut. Nie jest to przyjemne, a widzę, że ten problem dotyczy też dalszych sąsiadów. Pozdrawiam : )

Jeszcze mam czas, aby coś tu wpisać.
Powrót do góry
Cezar
21 gru 2010 : 22:16

Zarejestrowany #569
Dołączył: 18 lis 2010 : 22:40
postów: 7
Jakoś nie doświadczam
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System