Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto :: Forum :: Ogólne :: Sąsiedzi i ich sprawy
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
dylemat mamy 6- latki - pierwsza klasa czy zerówka?
Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
Gosia
09 sie 2010 : 08:10
Zarejestrowany #464
Dołączył: 08 sie 2010 : 21:43
postów: 1
Dzień dobry
Jestem mamą 6- latki, którą chciałam zapisać do "pierwszej" klasy. Ale nasza osowska podstawówka (nr 81) ponoć przyjęła zasadę mieszania 6- u 7 latków i w każdej klasie pierwszej ma być tylko kilkoro "sześciolatków". Ponieważ uważam że dzieci powinny przebywać w gronie rówieśników, a różnica jednego roku to w tym wieku zbyt dużo, - zdecydowałam się na "zerówkę". W innych szkołach w Trójmieście tworzy się osobne klasy pierwsze dla sześciolatków, zapewniając im w dodatku całodzienną świetlicę (bez obecności dzieci starszych klas). Ale widać nasza szkoła nie jest zainteresowana przyciągnięciem do klas pierwszych sześciolatków (ciekawe co się będzie działo za dwa lata kiedy szkoła będzie musiała pomieścić w pierwszych klasach prawie całe dwa roczniki dzieci). Bardzo jestem ciekawa jakie jest zdanie rodziców innych 6- latków na ten temat . Co wybraliście - I klasę, "zerówkę" czy przedszkole?
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System