Wiadomość"W obiektywie" - kolejna edycja projektu
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek 22 sierpnia 2023 - 19:38:12


"W obiektywie" - kolejna edycja projektu

Już od 1 września zaczynamy kolejną edycję projektu "W OBIEKTYWIE", w którym młode osoby z różnym pochodzeniem i doświadczeniami oraz mówiące w różnych językach, zamienią się w dziennikarzy społecznych. Tym razem tematem przewodnim będzie tolerancja. Przed nami: warsztaty z psychologiem na temat tolerancji, warsztaty z dziennikarstwa społecznego i przeprowadzenie sondy ulicznej.Zapraszamy do udziału młodzież. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły projektu: https://fb.me/e/17Cf865kh

Zapisy: https://forms.gle/C4D7ucFNYXwzTspn9

Pierwsze spotkanie, na którym przybliżymy sobie pojęcie dziennikarstwa społecznego, zaznajomimy się z zasadami przeprowadzanie sond ulicznych już 1 września. Stworzymy również listę pytań do sondy ulicznej, którą uczestnicy przeprowadzą 2 września podczas Pożegnania Lata. Ważnym elementem, będzie przygotowanie sondy w kilku językach oraz przećwiczenie zadawania pytań. 2 września podzielone na grupy młodzi dziennikarze będą zadawać pytania mieszkańcom i mieszkankom Osowy oraz gościom dzielnicy, którzy będą obecni na Osowskim Pożegnaniu Lata. Szczegółowy harmonogram zostanie wysłany na maila osobom zgłoszonym przez formularz.

Udział w projekcie bezpłatny.

Projekt dofinansowany w ramach Gdańskiego Funduszu Równości 2023. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańsk przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF)

www.magnoliastowarzyszenie.pl
reklama
HKO.jpgŹródło: Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto
( http://www.osowa24.pl/news.php?extend.6785 )