WiadomośćTo nie była udana wyjazdowa sesja
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
sobota 24 października 2020 - 18:49:39

To nie była udana wyjazdowa sesja

Niestety ten weekend będzie niemiło wspominany przez kibiców unihokeja w Gdańsku Osowej. Przegrała nasza męska drużyna, porażki również na koncie żeńskich ekip Olimpii. Drugi zespół uległ w Zbąszyniu PKS MOS, natomiast Interplastic Olimpia zanotowała dotkliwą porażkę w Nowym Targu. Podhale pokonało aż 6:1 nasze mistrzynie.

Zatem oto raport z występów naszych drużyn.

MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa 6 : 1

Lekcja unihokeja w Nowym Targu. Chylimy czoła, bo Podhale dzisiaj zagrało bezbłędnie a my zwyczajnie nie miałyśmy argumentów. Taki jest sport, oby okoliczności pomogły rozegrać nam sezon do końca. Tymczasem, wracamy do domu i wyciągamy wnioski, czytamy na stronie naszych mistrzyń.

O ile w pierwszych czterdziestu minutach, nasza drużyna była w kontakcie z Podhalem, to ostatnia odsłona rozgrywana była niestety pod dyktando gospodyń. ostatecznie 6:1 dla "góralek" w tercjach 2:1,0:0,4:0.

PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 7 : 2

Drugi zespół grał w Zbąszyniu. Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg spotkania. A sukces wcale nie przyszedł gospodyniom łatwo. Osowianki długo stawiały opór zbąszyńskiej drużynie prowadząc minimalnie jeszcze w drugiej kwarcie. W końcu zawodniczki PKS MOS odczarowały bramkę zespołu z Gdańska. W krótkim odstępie czasu doprowadziły do wyrównania, a po wznowieniu wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca. Ostatecznie PKS MOS Zbąszyń pokonał Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 7:2.

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - JohnnyBros Olimpia Osowa 8:3

Tymczasem w Nowym Targu, również jak nasze seniorki zaprezentowała się męska drużyna JohnnyBros Olimpii. Przez dwie tercje wynik był w naszym zasięgu. Co prawda obie te odsłony Szarotka wygrała 2:1, jednak mogliśmy mieć nadzieję na odwrócenie rezultatu. Niestety 4:1 w ostatnich 10-ciu minutach nie pozwoliło na sukces. 8:3 ale wstydu nie było. Nasi Panowie zapewne jeszcze nie raz pokażą na co ich stać.