(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
Dodane przez admin
wtorek 04 lutego 2020 - 11:03:18

Wygrana w „Lidze Europy” Somonino Cup

Miło nam poinformować, że w sobotę, 1 lutego, dzieci z Osowej trenujące na co dzień w szkółce piłkarskiej trenera Jacka Grembockiego zdobyły złoty medal w „Lidze Europy” turnieju Somonino Cup. W turnieju wzięło udział 20 drużyn z rocznika 2012 i młodsi, podzielonych na 4 grupy. Zaplanowane mamy już wyjazdy na kolejne turnieje.

Zespół AP Grembocki prowadzony przez trenera Mariusza Radonia zajmując 3 miejsce w swojej grupie awansował do „Ligi Europy” turnieju. W fazie pucharowej pokonaliśmy Dragon Bojano (ćwierćfinał), FC Gowidlino (półfinał), by w finale, po bardzo emocjonującym meczu, zwyciężyć drużynę AS Piłeczka Pruszcz Gd.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik naszej drużyny – Bruno.

W turnieju reprezentowali nas: Borys, Brunek, Filip, trzech Kubusiów, Mateusz, Paweł, oraz trener Mariusz.