WiadomośćPorażka unihokeistek Interplastic Olimpii
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
niedziela 06 października 2019 - 11:27:08

Porażka unihokeistek Interplastic Olimpii

Nie mamy dobrych wieści dla kibiców Interplastic Olimpii Osowa. Nasze zawodniczki uległy w Mrzeżynie SUS Travel Jedynce Trzebiatów 3:7. Tylko w pierwszej tercji zagraliśmy na swoim poziomie. W drugiej i trzeciej odsłonie popełniliśmy zbyt wiele prostych, indywidualnych błędów, by myśleć o wygranej. W przekroju całego spotkania rywalki odniosły zasłużone zwycięstwo.

Nasze zawodniczki prowadziły po pierwszej tercji po golach Hani Samson i Malwiny Zagórskiej (było 2:1)Później inicjatywę przejęły gospodynie. Jedynka wyszła na prowadzenie ale osowianki doprowadziły do remisu (Malwina Zagórska).

Od stanu 3:3 gole zdobywały już tylko zawodniczki z Trzebiatowa, które ostatecznie wygrały 7:3.

Teraz musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i zagrać dobre pojedynki w Pucharze Europy. Po raz kolejny będziemy reprezentować Polskę i miasto Gdańsk. Tym razem osowianki jadą na Słowację.