Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
wtorek 04 kwietnia 2017 - 06:47:47

Pogoda dopisała i nasi piłkarze też

Piękną pogodą i wygraną rozpoczęła rundę wiosenną rozgrywek ligowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej drużyna Olimpii Osowa rocznik 2005. W sobotę 1 kwietnia na boisku w Rumi piłkarze Olimpii Osowa rozegrali mecz z zespołem Orkan II Rumia MKS. Szybko zdobyliśmy prowadzenie, bo już w 7 minucie po strzale Tomasza Chojnackiego prowadziliśmy 1:0.

W 21 minucie meczu po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował rzut wolny. Tomasz Chojnacki idealne wymierzył odległość do bramki i po pięknym strzale Olimpia Osowa prowadziła już 2:0.

Jednak zawodnicy Orkanu nie poddali się, czego wynikiem był bramka kontaktowa dla zespołu z Rumi w drugiej połowie meczu. Piłkarze grą pełną pięknych akcji dostarczyli kibicom wielu emocji. Ostatecznie lepsza okazała się drużyna Olimpii Osowa, która z wygraną 2:1 i trzema punktami wróciła do Gdańska.

Kolejny mecz podopieczni Jacka Grembockiego rozegrają już 9 kwietnia. Tym razem jako gospodarze podejmą drużynę Arki Gdynia SI.