(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
Dodane przez admin
sobota 21 stycznia 2017 - 13:27:13

Znamy osowskich mistrzów tenisa stołowego

Ponad 20 zawodników (w tym jedna Pani) wzięło udział w Mistrzostwach Osowej w Tenisie Stołowym. Tradycyjnie zawody zorganizowano w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Wodnika. Zwycięzcą został Ernest Gardynik, który w finale pokonał Mieczysława Turzyńskiego. Wśród najmłodszych uczestników zawodów, najlepszy okazał się Dominik Kowalczyk przed Maksymilianem Bulicz. Trzeci był Tomasz Adrianowski.

Tradycyjnie zimą Olimpia Osowa zaprosiła na zawody w tenisie stołowym. Tym razem na starcie pojawiło się 25 zawodników, których podzielono na dwie grupy.

Zwycięzcy grup zagrali w półfinałach z graczami z drugiego miejsca tworząc pary półfinałowe. W finale Ernest Gardynik pokonał Mieczysława Turzyńskiego.