Wiadomośćunihokej
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
niedziela 08 stycznia 2017 - 11:58:42

Wysokie wygrane z Trzebiatowem

Kolejne wygrane w Salming Ekstralidze, zanotowały unihokeistki z Osowej. Olimpia pokonała na wyjeździe Jedynkę Trzebiatów w sobotę aż 10:1, aplikując swym rywalkom w trzeciej tercji aż 6 goli nie tracąc żadnego. W niedzielę walka był bardziej wyrównana, ale i tak Olimpia wygrała 9:4.

Pojedynek mistrza z vice mistrzem Polski zapowiadał się bardzo ciekawie i można było spodziewać się wielkich emocji.

Pomimo wcześniejszego zapewnienia sobie pierwszego miejsca w grupie podeszliśmy do tego meczu bardzo poważnie.

Od początku do końca dyktowaliśmy warunki gry na boisku i stopniowo powiększaliśmy swoją przewagę bramkową. Wynik byłby wyższy, gdyby nie świetne interwencje w bramce Agaty Kownackiej, która została wybrana zawodniczką meczu.

Nas cieszy świetny debiut w bramce Patrycji Bernackiej, która ma dopiero 16 lat!!! Również udanie zadebiutowały w zespole seniorskim Roksana Polańska (bramka) i Alicja Stój. Cały nasz zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie i zasłużył na pochwałę

W niedzielę od drugiej tercji systematycznie Olimpia powiększała przewagę. Ostatecznie 9:4 i pewne pierwsze miejsce w naszej grupie.