Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
niedziela 06 listopada 2016 - 16:56:47

Piłkarze Olimpii nadal bez zwycięstwa

Nie wiedzie się w tegorocznych rozgrywkach V ligi piłkarzom Olimpii Osowa. Nękana kłopotami finansowymi i personalnymi drużyna z Osowej, po raz kolejny przegrała i to znów na własnym boisku. Tym razem nie udało się nam pokonać Sztormu Mosty, który zwyciężył w Gdyni Witominie 2:1. Ambicji i uporu wystarczyło nam jedynie na drugie 45 minut gry. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie nasz zespół jeszcze się odrodzi.

Niestety to nie było dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Od początku rozgrywek, Olimpia przegrywa i traci kontakt z innymi zespołami V ligi. A jeśli już wygrywamy, to karani jesteśmy walkowerami. Także dziś na boisku w Gdyni Witominie, nie dane nam było oglądać wygranej osowian.

Już do przerwy przegrywaliśmy 0:2, tracąc gole w 20 oraz 43' gry. Po przerwie kontaktowego gola strzelił Michał Kowalczyk (as. Ambrosiewicz). Wiele ożywienia, wprowadził do naszej gry Mariusz Radoń. Doświadczony zawodnik który na placu pojawił się w 56' walczył i próbował pobudzić swoich młodszych kolegów.

I rzeczywiście mieliśmy 4 a nawet 5 idealnych sytuacji do strzelenia gola. Piłka albo padał łupem bramkarza, albo pomagał mu słupek lub po prostu nasi zawodnicy razili nieporadnością. Tak było chociażby w sytuacji, gdy sam na sam z bramkarzem znalazł się Stefanik. Rosły obrońca zamiast strzelać, próbował podawać do kolegi.

Tak więc uciekły nam kolejne punkty i to niestety z przeciwnikiem, który nie pokazał dziś niczego wielkiego. Do bezpiecznego miejsca w tabeli, znów nam po tej kolejce dalej.