Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
sobota 08 października 2016 - 18:41:36

Piłkarze wysoko przegrali z Luzinem

Niestety nie mamy dobrych wieści dla kibiców piłkarskich. Olimpia Osowa uległa na boisku w Gdyni Witominie Wikędowi GOSRiT Luzino aż 0:4. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. W drugiej połowie nasi zawodnicy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z dobrze funkcjonującymi gośćmi z Luzina.

Niestety rośnie dystans jaki dzieli piłkarzy Olimpii od rywali. W ubiegłym sezonie zespół walczący o awans, teraz zamyka tabelę a strata do przedostatniej ekipy to trzy punkty. Kolejne zespoły maja ich po siedem, a Olimpia zaledwie dwa.

Do wieczornego meczu z Luzinem, Olimpia przystąpiła osłabiona brakiem kilku kluczowych graczy. I o ile do przerwy jeszcze udało się zachować czyste konto, to już w 47' goście objęli prowadzenie. Szkoda również, że większość goli padła po naszych błędach.

Ostatecznie 0:4 to najniższy wymiar kary dla osowian w meczu z Wikędem GOSRiT. Miejmy nadzieję, że zła passa odmieni się już za tydzień, kiedy to zagramy w Trąbkach Wielkich.