(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
Dodane przez admin
niedziela 21 sierpnia 2016 - 14:07:42

Porażka... i jeszcze walkower Olimpii

Zanim piłkarze z Osowej, rozpoczęli mecz w Władysławowem, już byli w kiepskim nastroju. Niestety mimo zwycięstwa w pierwszej kolejce w Gdańsku nad Polonią, punkty zostały nam odebrane. Polonii przyznano walkowera. Na domiar złego po 90 minutach gry na stadionie w Gdyni Witominie, nasza drużyna uległa MKS Władysławowo 0:4, po bardzo słabej grze naszej drużyny.

Zanim przejdziemy do meczu z MKS Władysławowo, kilka słów wyjaśnienia dotyczącego walkowera po meczu z Polonią. Mimo zgłoszenia zawodników do Pomorskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, nie potwierdzono ich w extranecie. Dlatego wynik meczu zweryfikowano jako walkower dla Polonii.

Niestety po końcowym gwizdku arbitra, odjechały nam i dziś kolejne punkty. Olimpia przegrała wysoko i zasłużenie. Na nic wytłumaczenia o wątpliwym karnym w pierwszej połowie, co zapewne ustawiło mecz. Gra Olimpii w meczu z Władysławowem wyglądała bardzo słabo.

O wyniku zadecydowała druga odsłona. Nasi zawodnicy nie tylko nie potrafili oddać celnego strzału na bramkę gości. Popełniali katastrofalne błędy w obronie. Zarówno na bokach, jak i co dziwne na środku defensywy, popełnialiśmy ich wiele.

Zatem po dwóch kolejkach mamy na koncie zero punktów i zamykamy tabelę. Oby już w kolejnym meczu w Pruszczu, Olimpia wyszła zwycięsko.