Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
wtorek 14 kwietnia 2015 - 08:08:36

Młodzi piłkarze znów wygrywają

W niedzielę 12 kwietnia 2015r. został zorganizowany pierwszy z turniejów wiosennej rundy z ramienia PZPN grupy E2 grupa XII (rocznik 2005). Odbyły się on na boiskach GSS Potok Pszczółki. Po raz pierwszy rozgrywaliśmy mecze z drużynami z Pszczółek, Ełganowa i Długiego Pola. Nie wiedzieliśmy czego możemy spodziewać się po przeciwnikach. Młodzi piłkarze z Osowej, znów nie zawiedli.

Rozgrywki zaczęliśmy od zwycięstwa nad zespołem z Ełganowa 1:0. Najbardziej emocjonujący był ostatni mecz pomiędzy Olimpią Osowa a Sopocki Potok Kamionka.

Mecz toczył się o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Praktycznie do ostatnich sekund toczyły się losy spotkania. Jeszcze na 2 minuty przed końcem był bezbramkowy remis. W ostatniej minucie meczu nasz zawodnik imponującym strzałem dał nam prowadzenie. Jednak w doliczonym czasie Sopocki Potok Kamionka doprowadził do wyrównania i z wynikiem 1:1 sędzia zakończył spotkanie.

Skład drużyny SKS Olimpia Osowa:

Chojnacki Tomasz, Cichy Tomasz, Gesek Michał, Koseda Piotr, Omieczyński Tymoteusz, Radoń Mateusz, Smal Marcel, Śmigielski Karol, Werner Tymoteusz, Wojciechowski Bartosz, Żabiński Jakub,

Następne zmagania drużyn odbędą się za dwa tygodnie, a gospodarzem będzie drużyna SKS Olimpia Osowa.

Czy nasza drużyna Olimpia Osowa wzorem poprzednich sezonów będzie znowu prowadzić w grupie XII? Nie wiem, ale trzymam mocno kciuki aby tak się stało i życzę powodzenia.