Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
środa 01 kwietnia 2015 - 18:55:02

Olimpia zrewanżowała się Orlętom Reda

Boisko przy ulicy Łąkowej w Redzie, zdecydowanie sprzyjało dziś Olimpii Osowa. Podopieczni Filipa Heiniga pokonali Orlęta 2:0, rewanżując się swoim rywalom za porażkę w rundzie jesiennej w Gdyni Witominie. Olimpia objęła prowadzenie już w pierwszej minucie gry. Po niespełna pół godzinie było już 2:0. A że wynik utrzymał się do końca spotkania, możemy sobie dopisać kolejne trzy punkty.

Piłkarze Olimpii wyraźnie rozpoczęli pogoń za czołówką tabeli. W miniony weekend, nasi zawodnicy ograli na wyjeździe Portowca Gdańsk 3:2. Dziś już w pierwszej minucie objęliśmy prowadzenie. Drugi gol padł w 24' gry. Piłkarze z Redy, którzy przed sezonem uznawani byli za murowanego faworyta do awansu, znów zatem zawiedli swoich kibiców.

Ale to nie nasze zmartwienie. Możemy jedynie bić brawo za drugie w ciągu kilku dni zwycięstwo. A do tego awansowaliśmy na piąte miejsce w tabeli.

Orlęta Reda - Olimpia Osowa 0:2.

0:1 - Podkański (as. Ambrosiewicz)
0:2 - Hebda (as. Podkański)

Zapraszamy do obejrzenia mini galerii zdjęć z meczu w Redzie.