Wiadomośćunihokej
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
czwartek 05 lutego 2015 - 20:42:34

Efektowne zwycięstwo nad Estonią

Wysokie zwycięstwo nad Estonią odniosły nasze reprezentantki, na odbywającym się w Poznaniu Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Świata w Unihokeju. Biało czerwone ograły swoje rywalki 9:2. Do bramki rywalek trafiały m.in. Ania Raczkowska i Marta Chudyszewicz z Olimpii Osowa. W sobotę zagramy z Holandią, która na razie nie zdobyła punktów w turnieju.

Obserwując telewizyjny przekaz tylko przez kilka minut byliśmy niespokojni o wynik pojedynku z Estonią. Polski straciły gola w 6' gry ale już po pierwszej tercji prowadziły 2:1. Cały mecz wygraliśmy 9:2 a swoje celne trafienia zanotowały zawodniczki z Osowej.

Na 2:1 po podaniu Eli Piotrowskiej wyprowadziła nas Anna Raczkowska. Również Ani zawdzięczamy szóstego gola (asysta Julia Jurkowska). Natomiast ostatnią bramkę zdobyła Marta Chudyszewicz.

W sobotę zagramy z najsłabszą w naszej grupie Holandią.