Wiadomośćpiłka nożna
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI SPORTOWE)
niedziela 23 listopada 2014 - 18:26:30

Koniec pięknej serii Olimpii Osowa

Każda seria ma swój koniec. I właśnie dziś przekonali się o tym piłkarze z Osowej. Olimpia uległa w Gdyni Witominie KS Kamienica Królewska 1:2. O przegranej zadecydowała słaba gra w pierwszej połowie, którą Olimpia przegrała dwoma golami. Jesień kończymy zatem na szóstym miejscu w tabeli, mając sześć punktów straty do liderów z Gniewina i Kowal.

Dwa błędy w obronie w pierwszej połowie zadecydowały, że piłkarzom Olimpii nie udało się odrobić strat i rundę jesienną kończymy piątą porażką w sezonie. Olimpia uległa swym rywalom 1:2. Najpierw w 18' nie udało się pokryć napastnika w polu karnym, zaś kilkanaście minut później, nasi obrońcy pilnowali siebie, co wykorzystał jeden z rywali.

W drugiej odsłonie do siatki rywali trafił Maciej Maliszewski, ale na więcej nie starczyło czasu. Inna sprawa, że piłkarze naszych rywali, urządzili sobie polowanie na nogi Osowian. Niestety do ich gry dopasowali się też sędziowie, którzy dopuszczali do ostrych starć. Dodajmy, że goście kończyli ten mecz w dziesiątkę.

Tak więc Olimpia zakończyła rundę jesienna na szóstej pozycji. Prowadzą z dorobkiem 36 punktów ekipy z Gniewina i Kowal. Trzecie miejsce zajmuje Orkan Rumia, dalej są Kamienica Królewska, Orlęta Reda i Olimpia. Na dole Błyskawica Rekowo i Wisła Steblewo z dorobkiem 4 punktów.