WiadomośćPorażka i zwycięstwo juniorek Energi
(Kategoria: Gdańsk Osowa - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
niedziela 28 września 2014 - 15:54:27

Porażka i zwycięstwo juniorek Energi

Po raz pierwszy w tym sezonie, zaprezentowały się osowskiej publiczności nasze juniorki. Unihokeistki rozegrały dwa mecze, w których przeciwniczkami były Jedynka Trzebiatów i MOS Zbąszyń. W sobotę pechowo ulegliśmy Trzebiatowowi po dogrywce 3:4, zaś w niedzielne przedpołudnie dziewczyny pokonały Zbąszyń 9:7.

W sobotę faktycznie nasze juniorki pechowo przegrały z Jedynką Trzebiatów. O sukcesie przyjezdnych zadecydowała dogrywka, bo w regulaminowym czasie gry, na tablicy widniał remis 3:3. Mimo, że po dwóch tercjach Energa prowadziła, ostatecznie zeszła z parkietu pokonana.

Niedzielny mecz ze Zbąszyniem od początku toczył się pod kontrolą Osowianek. Praktycznie o wyniku zadecydowała pierwsza odsłona, którą Olimpia wygrała 5:2. Po dwóch tercjach było 8:5, a trzecia tercja choć nerwowa, pozwoliła nam na dowiezienie zwycięstwa 9:7 do końca spotkania.