Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

3-0 Olimpii z GKS Kowale


3-0 Olimpii
z GKS Kowale


Za nami kolejne mecze 12 kolejki Ligi D2 Grupy 3 Gdańsk PZPN. Tym razem spotkaliśmy się przy ul. Traugutta z GKS Kowale, która również dzielnie walczy o awans w roku 2019 do ligi wojewódzkiej. GKS II Kowale to bardzo dobra drużyna, z którą mecze są zawsze dużym wyzwaniem. Bardzo dobrze grali szczególnie w pierwszej połowie obrońcy tej drużyny.Chłopcy grają ze sobą od lat, na prawej obronie ponownie świetnie radził sobie Puyol z Kowal. Mateuszowi Narlochowi udało się przeprowadzić kilka ładnych akcji na lewym skrzydle zakończonych dograniami do środka, kilka podań miał Janek Wypych z drugiej strony ale piłka nie chciała wejść do bramki przeciwnika. Mimo kilku strzałów i ładnych akcji czy wrzutek z rzutów rożnych, obrona GKS Kowale grała bardzo dobrze i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie bliski zdobycia bramki był Igor Wilk, kilka rzutów wolnych wykonał Janek Szteler ale bramkarz był na swoim miejscu. Aktywny na skrzydle był też Mateusz Narloch. Na początku drugiej połowy po akcji na skrzydle Janka Wypycha gdy wydawało się, że przeciwnik odbierze nam piłkę, przejął ją Karol Prokopiuk i pięknym podaniem w środek pola obsłużył Mateusza Narlocha.


Ale to Igor Wilk zdobył bramkę uderzając technicznie prawą nogą. Chwilę później Igor zdobywa swoją kolejną bramkę. Bliski zdobycia bramki wykonując rzut rożny był Janek Wypych ale piłka odbiła się po jego wykopie od poprzeczki. Chwilę później bramkę zdobywa Mateusz Domagalski. W parę minut później ma też kolejną stuprocentową okazję na zdobycie gola. Mateusz rozgrywa bardzo dobry mecz w środku pola. Strzał z dystansu oddaje również Piotr Bułło.

Aktywni na skrzydle byli Janek Wypych i Wiktor Janiak. Janek później schodzi na prawą obronę a skład uzupełniają Wojtek Łazicki, Wojtek Obołończyki i Szymon Dudzik. Drużyna z Kowal również miała w tym meczu kilka sytuacji, w tym rzut wolny z lewej tuż sprzed pola karnego, szczególnie w drugiej połowie na prawym skrzydle ale Kamil Nowak był na swoim posterunku.


Olimpia Osowa wystąpiła w składzie: Kamil Nowak, Igor Wilk (2), Mateusz Domagalski (1), Piotr Bułło, Jan Szteler, Jan Wypych, Mateusz Narloch, Radosław Leszczyński, Hubert Kopczyński, Karol Prokopiuk, Wojciech Obołończyk, Wiktor Janiak, Wojciech Łazicki i Szymon Dudzik.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Olimpii Osowa po ładnym meczu, który mógł się podobać i ładnej grze obu drużyn. To już 6 mecz w tej rundzie, który Kamil kończy bez utraty bramki. My i AS Pomorze mamy najmniejszą ilość straconych bramek - tylko 9 w całej dotychczasowej rundzie. W 12 meczach zdobyliśmy aż 65 bramek.


Olimpia jest w tej chwili na 5-tym miejscu i do 3-ciej Arki Gdynia i 4-go Jaguara Gdańsk traci tylko 1 punkt. Do 2-giej Gedanii tracimy 4 punkty i do 1-szej AS Pomorze tylko 5 punktów.

W przyszły weekend decydujący mecz z Gedanią Gdańsk i zakończenie rundy jesiennej. Kibiców Olimpii Osowa zapraszamy na boisko Gedanii przy ul. Hallera 201 w najbliższa niedzielę 11 listopada na godzinę 13:00. Ten ważny dla układu tabeli mecz zamyka kolejkę i całą rundę jesienną. Na wiosnę rusza runda rewanżowa i przy obecnym układzie tabeli i wzajemnych meczach drużyn czołówki można powiedzieć, że rywalizacja zaczyna się niemal od początku.

Tekst i zdjęcia: Wojciech Wypychpiątek 09 listopada 2018 - 15:26:27 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


ankieta.jpg

Polecamy firmy / usługi

maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Nowa karta menu
Piątkowe kolacje
Niedzielne brunche

Nasza oferta
Taneczne piątki
Imprezy okolicznościowe

Komunie i specjalne oferty


STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - KERATYNOWY LIFTING
I BOTOX RZĘS
galland.jpg
Zapraszamy na zabieg który mocno podkreśli piękno i czerń rzęs. Odżywi, zregeneruje a także podkręci je pogrubi
i wydłuży

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Rekrutacja 2019/2020
w toku
.. Zapraszamy:
  • do przedszkola
    dzieci urodzone w 2016
  • do żłobka
    dzieci urodzone w 2017
.. Zapraszamy:
  • do klas 0-VIII naszej szkoły
...
PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl

pediatra.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Ateny 8
(przy przedszkolu Happy Kids)
lek. Agnieszka Melkowska-Kowalczyk
specjalista pediatrii
...
lek. Marta Makowska
specjalista pediatrii

... godziny przyjęć:
  • wtorek 17:00-20:00
  • środa 12:00-15:00
  • piątek 17:00-20:00
Rejestracja pon-piątek 8:00-20:00
Telefon: 577-144-077
www.pediatra-osowa.pl

cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni Facebook.com/cudawiankigdansk

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl