Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

piłka nożna


Olimpia Osowa rocznik 2007 - Arka Gdynia

W niedzielny poranek 30.09 o godzinie 9:00 rozegrany został mecz ligowy pomiędzy Olimpią Osowa a Arką III Gdynia. Nazwa Arka III jest trochę myląca ponieważ ta sama grupa zawodników zgłoszona jest również w drużynie Arka II. Na ten mecz zostali powołani najlepsi zawodnicy rocznika Arki co zapowiadało, że będzie to bardzo dobry mecz. I tak się też stało. Obie drużyny grały z zaangażowaniem, bardzo szybką piłkę.

W tabeli Grupy 3 Ligi D2 Gdańsk Olimpia przed tą kolejką zajmowała 3 miejsce z 15 punktami i traciła tylko 1 punkt do lidera i drużyny zajmującej drugie miejsce. Arka Gdynia zajmowała natomiast 7 miejsce z 10 punktami.

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami, który odbył się na turnieju REM Marco Cup w Bydgoszczy zakończył się remisem 0:0. Tym razem obie drużyny miały ochotę na zwycięstwo. Od początku spotkania zawodnicy Olimpii ruszyli do ataku konstruując ładne akcje. Mieliśmy swoje okazje po strzałach Jana Sztelera, Mateusza Narlocha, Jana Wypycha i Mateusza Domagalskiego - głównie z dystansu ale mieliśmy też niewykorzystaną okazję jeden na jeden.


W pierwszej połowie popełniliśmy jeden błąd w obronie i straciliśmy bramkę na 0:1. Na początku drugiej połowy po drugim błędzie straciliśmy kolejną bramkę. Ale praktycznie w minutę później Jan Wypych pięknym strzałem głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Jana Sztelera zdobył bramkę na 1:2.

W drugiej połowie mieliśmy dużo doskonałych sytuacji, w tym niemal setki po strzałach Jana Sztelera i Huberta Kopczyńskiego ale mimo ładnych akcji, wielu dobrych strzałów i przewagi optycznej - gra w naszej ofensywie toczyła się głównie na połowie przeciwnika - nie udało się już zdobyć bramki. Już w doliczonym czasie straciliśmy natomiast - po trzecim błędzie w tym spotkaniu - kolejną bramkę.


Mecz zakończył się wynikiem 1:3 ale nasi zawodnicy grali bardzo ładnie, szybką piłkę podaniami z szybkimi atakami i dużą ilością sytuacji i oddanych strzałów. Był to bardzo ładny mecz, który równie dobrze mógł się zakończyć odwrotnym rezultatem. Mógł zdecydowanie podobać się widzom, którzy dość licznie stawili się przy ul. Traugutta.

Po 7 kolejce Olimpia Osowa zajmuje z 15 punktami 4 miejsce na 14 drużyn w tabeli ligi i traci 1 punkt do 2 i 3 miejsca oraz 4 punkty do lidera Gedanii I Gdańsk.


Olimpia Osowa zagrała w tej kolejce w składzie: Kamil Nowak (bramkarz), Jan Wypych (1), Piotr Bułło, Jan Szteler, Mateusz Narloch, Igor Wilk, Jan Wypych, Mateusz Domagalski, Hubert Kopczyński, Aleksander Skowronek , Wojciech Obołończyk, Wojciech Łazicki i Radosław Leszczyński.

Kolejny mecz ligowy gramy przy ul. Traugutta w najbliższą sobotę z Lechią Gdańsk a w dniach 12-14.10 bierzemy udział w międzynarodowym turnieju drużyn 1 i 2 Bundesligi (wraz z zaproszonymi drużynami z Belgii, Holandii, Irlandii, Anglii, Słowacji i Polski) w Dusseldorfie w Niemczech.


reklama
judo.jpg

czwartek 04 października 2018 - 16:36:07 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


plan.jpg

Polecamy firmy / usługi

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród zaprasza
na piątkowe bufety
z muzyką na żywo.
Ta wyjątkowa uczta rozpoczyna się
o godzinie 17:30.

O subtelne menu,
zadba nasz Szef Kuchni.
Serdecznie zapraszamy

W każdą niedzielę natomiast,
w godzinach od 12:30 do 17:00 proponujemy Państwu bufety,
podczas których serwujemy dania
z różnych stron polski i świata.

STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - HIFU®
galland.jpg
Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała urządzeniem ULTRAZONE. Nowoczesna technologia HI-FU w widoczny i skuteczny sposób silnie odmładza i modeluje twarz i ciało.

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni www.kwiaciarnia-cudawianki.pl

Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Nasza szkoła uzyskała
DYPLOM SKUTECZNEJ SZKOŁY

Zajęliśmy I MIEJSCE
w województwie pomorskim a IV
w kraju, w "TESTACH OPERONA".


www.happykidsosowa.pl/OPERON

PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl