Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

piłka nożna


Kwietniowe występy młodych piłkarzy

Po rozegraniu spotkań w swojej grupie ligi E1 PZPN gr. 25, zawodnicy Olimpii Osowa prowadzeni przez trenera Jacka Grembockiego w ramach szkółki JG Sport zostali liderem grupy 25 E1. Pierwszy mecz z Gedanią Gdańsk zakończył się remisem 0:0, nasz zespół przeprowadził wiele akcji ofensywnych i oddał sporą ilość strzałów. Mimo, że drużyna kontrolowała grę przez dużą część meczu zabrakło skuteczności. Świetnie spisała się defensywa grając na zero z tyłu.
Drugi mecz z Portowcem Gdańsk zakończył się wynikiem 4:0. Drużyna wykonała większość założeń, ładnie grała piłką, wykonała zadania obronne i zdobyła 4 bramki – H. Kopczyński (2 bramki), R. Leszczyński (1 bramka) i Mateusz Domagalski (1 bramki).

Ostatni mecz wygraliśmy 1:0 z Akademią Piłkarską LG. To drużyna żeńska w której mogą grają dziewczęta z roczników 2005-2008, w której występuje obecnie znana nam z wcześniejszych występów w Mistrzostwach Deichmanna 2006, Polonia Lidzbark Cup 2006 i Łąccy Bytów Cup w drużynie U2 Bytów 2006 świetna zawodniczka Julia Ignatowicz. Zawodnicy wspaniale wykonali założenia taktyczne wyznaczone przez trenera Jacka. Gola zdobył Mateusz Domagalski.

W turnieju zespół Olimpii nie stracił ani jednej bramki dzięki wspaniałej postawie bramkarza Kamila Nowaka i bloku defensywnego.
Zespół zagrał w składzie: Kamil Nowak (bramkarz), Mateusz Domagalski (2 bramki), Hubert Kopczyński (2 bramki), Radosław Leszczyński (1 bramka), Jan Szteler, Jan Wypych, Stanisław Ludwichowski, Piotr Bułło, Karol Prokopiuk, Wiktor Janiak i Wojciech Łazicki.

Przy okazji warto wspomnieć, że od początku rundy wiosennej uprawniony do gry w kategorii D1 (2005) został Jan Szteler, stąd też jego nieobecność w kolejce gier ligi E1 a w drugiej połowie kwietnia uprawnieni zostali również Mateusz Domagalski, Jan Wypych i Piotr Bułło.

BARDZO UDANA I KOLEJKA MISTRZOSTW DEICHMANNA


W niedzielę 22.04 rozpoczęły się rozgrywki Mistrzostw Deichmann’a rocznika 2007. Z 10 zgłoszonych zawodników pojechało 9-ciu.
Pierwszy mecz zagraliśmy z Niemcami (Jaguar I Gdańsk 2007) grając w ustawieniu 2 -1 -2, zawodnicy wypełnili wszystkie założenia przedmeczowe, ładnie grali piłką, wykorzystali wiedzę ze środowych treningów i wygrywali pojedynki 1 na 1 i 2 na 1. Wygraliśmy pewnie 5:0 z sytuacjami na jeszcze kilka goli. Strzelcy bramek: Jan Wypych (3 bramki) i Jan Szteler (2 bramki).

Drugi mecz graliśmy z Holandią (GKS Kowale). Pierwszą połowę wygrywaliśmy 1:0 po golu Jana Sztelera i ładnej grze. Pod koniec I połowy nasi przeciwnicy zaczęli grać bardzo zdecydowanie i najpierw wyłączony został po faulu z gry Jan Wypych, problemy miał też Jan Szteler, Piotr Bułło i Radek Leszczyński. Za chwilę było 1:1 i w końcówce meczu przeciwnik oddał ładny i mocny strzał pod poprzeczkę. Wynik to 2:1 dla Holandii i gol Jana Sztelera.

Po krótkim odpoczynku zawodnicy zmotywowani wyszli do trzeciego meczu z Włochami (inny skład z GKS Kowale). Zagrali w podobnym ustawieniu i znów ładnie grali piłką, kreowali sytuacje, ładnie grali 1 na 1 i 2 na 1. Wynik końcowy to 11:0 a strzelcy bramek to: Jan Wypych (5 bramek), Radosław Leszczyński (3 bramki), Mateusz Domagalski (2 bramki) i Karol Prokopiuk (1 bramka).

W tabeli jesteśmy obecnie po pierwszej kolejce na 4 miejscu na 11 zespołów (miejsca 3-5 mają po 6 punktów, miejsca 1-2 po 9), zdobyliśmy 17 goli a w klasyfikacji na najlepszego strzelca turnieju –przewodzi Jan Wypych z 8 bramkami (ex-equo z 2 innymi zawodnikami), wysoko są też Jan Szteler, Radek Leszczyński i Mateusz Domagalski.

Tabela strzelców http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2018/U-11/Gda%C5%84sk/Tabele/StatystykiStrzelc%C3%B3w

Drużyna zagrała w składzie: Jakub Byzewski (bramkarz), Jan Wypych (8 bramek), Jan Szteler (3 bramki), Radosław Leszczyński (3 bramki), Mateusz Domagalski (2 bramki), Karol Prokopiuk (1 bramka), Stanisław Ludwichowski, Piotr Bułło i Hubert Kopczyński.

PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ

W ramach przygotowań do rundy wiosennej w końcu marca i na początku kwietnia rocznik 2007 Olimpii Osowa rozegrał gry kontrolne z zespołami: Sztorm Mosty I i II (2006/2007) i Orkan Rumia SP9 (2006) na obiekcie w Kosakowie (nawierzchnia naturalna) i Dragon Bojano (2007/2008) na pięknym obiekcie w Bojanie (nawierzchnia sztuczna). Szczególnie gry w Bojanie były dla nas bardzo przydatne. Tu statystyk nie liczyliśmy ale warto wspomnieć, że w meczach tych bramki strzelali: Jan Wypych, Mateusz Domagalski, Radosław Leszczyński, Karol Prokopiuk i Stanisław Ludwichowski.

W Kosakowie na bramce stał Jakub Byzewski a w Bojanie Kamil Nowak. Przygotowania uzupełniliśmy wewnętrznymi sparingami z rocznikami 2006 i 2005. Wszystkie gry stanowiły element przygotowań do rundy wiosennej ligi E1 PZPN.

Wojciech Wypychsobota 28 kwietnia 2018 - 11:06:10 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


Polecamy firmy / usługi

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Nowa karta menu

KARNAWAŁ w pełni
Disco Night nadchodzi
i to wielkimi krokami

Kiedy? Bawimy się 23 lutego


STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - KERATYNOWY LIFTING
I BOTOX RZĘS
galland.jpg
Zapraszamy na zabieg który mocno podkreśli piękno i czerń rzęs. Odżywi, zregeneruje a także podkręci je pogrubi
i wydłuży

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Rekrutacja 2019/2020
w toku
.. Zapraszamy:
 • do przedszkola
  dzieci urodzone w 2016
 • do żłobka
  dzieci urodzone w 2017
.. Zapraszamy:
 • do klasy 0, 1, 7 i 8
...Zapraszamy na: DNI OTWARTE
 • 9 marca 2019
 • 6 kwietnia 2019
..............w godz 11:00-13:00


PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl

pediatra.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Ateny 8
(przy przedszkolu Happy Kids)
lek. Agnieszka Melkowska-Kowalczyk
specjalista pediatrii
...
lek. Marta Makowska
specjalista pediatrii

... godziny przyjęć:
 • wtorek 17:00-20:00
 • środa 12:00-15:00
 • piątek 17:00-20:00
Rejestracja pon-piątek 8:00-20:00
Telefon: 577-144-077
www.pediatra-osowa.pl

cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni Facebook.com/cudawiankigdansk