Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

piłka nożna


Kolejny sukces piłkarzy trenera Grembockiego

Po raz kolejny chłopcy z rocznika 2007 Olimpii Osowa trenujący na co dzień pod okiem trenera Jacka Grembockiego w ramach szkółki JG Sport odnieśli sukces zajmując III miejsce w turnieju Somonino Cup 2018. Turniej, w którym wzięło udział 12 zespołów z Pomorza odbył się w dniu 3 marca w gościnnej somonińskiej hali. Chłopcy z tego rocznika zajmowali już wcześniej II miejsce w tym turnieju w roku 2015 (po przegranej w finale po rzutach karnych) i IV miejsce w roku 2016.
Tym razem w 6 meczach strzelili 11 bramek tracąc w całym turnieju tylko 2 bramki.

Olimpia wyszła w fazie grupowej z I miejsca ze swojej grupy po 2 wygranych – 3:1 z KP Zaspa Gdańsk (Jan Szteler - 2, Mateusz Domagalski - 1) i 2:0 z KP Starogard Gdańsk II (Mateusz Domagalski – 1, Karol Prokopiuk – 1) oraz remisie 0:0 z drużyną Byki Słupsk II po tym gdy przeważali przez większą część gry.

Następnie w ćwierćfinale pewnie pokonali KP Starogard Gdański I 4:0 (Jan Wypych – 2, Radosław Leszczyński – 1, Mateusz Domagalski – 1). Po zaciętej i wyrównanej walce przegrali 0:1 z Bykami I Słupsk (późniejszym triumfatorem rozgrywek), do karnych zabrakło im 80 sekund. I na koniec w meczu o 3 miejsce pewnie pokonali Wisłę I Tczew 2:0 (Radosław Leszczyński – 2).

W turnieju wzięło udział 12 drużyn: Wisła Tczew I, Wisła Tczew II, Byki Słupsk I, Byki Słupsk II, SAP Sopot, FA Grudziądz, KP Starogard Gdański I, KP Starogard Gdański II, SP Somonino, KP Zaspa Gdańsk I, KP Zaspa II Gdańsk i Olimpia Osowa. Z turnieju wycofały się: GKS Morena i UKS Przyjaźń.

Drużynę poprowadził w Somoninie trener Mariusz Radoń i wystąpiła ona w składzie: Hubert Kopczyński (bramkarz), Mateusz Domagalski (3 bramki), Radosław Leszczyński (3 bramki), Jan Wypych (2 bramki), Jan Szteler (2 bramki), Karol Prokopiuk (1 bramka), Piotr Bułło, Stanisław Ludwichowski i Wiktor Janiak.

W najbliższym czasie zawodnicy z rocznika 2007 zagrają w następujących turniejach:

 • 10.03 w międzynarodowym turnieju Kiełpino Futsal Cup 2018, w którym wystąpi między innymi rosyjska drużyna Olimpik Kaliningrad

 • 11.03 w turnieju I CUP w Ryjewie

 • w kwietniu wracają do rozgrywek młodzieżowej ligi PZPN E1 w grupie 8

 • w kwietniu (do czerwca) ponownie wystąpią w Turnieju Deichmanna

 • w maju wyjeżdżają na Międzynarodowy Turniej do Monachium, w którym wezmą udział zespoły z 9 krajów europejskich (Polska, Niemcy, Austria, Czechy, Francja, Włochy, Słowacja, Szwajcaria, Czarnogóra i Holandia)

 • w czerwcu zagrają w międzynarodowym turnieju Baltic Football Cup 2018 na stadionie Lechii Gdańsk przy ul. Traugutta a także w Krajowych Mistrzostwach Klubowych na płycie głównej Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej organizowanych przez Legię Warszawa i Syrenka Soccer Club

 • w lipcu zagrają w Międzynarodowym Turnieju na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, w którym wezmą udział drużyny z 25 krajów europejskich (Polska, Anglia, Chorwacja, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Holandia, Szkocja, Belgia, Węgry, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Malta, Ukraina, Czarnogóra, Albania, Białoruś, Estonia, Łotwa, Węgry, Rosja, Litwa, Bośnia i Hercegowina). W zeszłych latach brały również udział drużyny z USA i Australii, niewykluczone jeszcze, że przyjadą ponownie.

 • w tej chwili trwają również ustalenia dotyczące kolejnych turniejów na które zostaliśmy zaproszeni. Natomiast chłopcy z rocznika 2010 zagrają niedługo w turnieju w którym zagrają również takie drużyny jak Lech Poznań, Olimpia Elbląg czy Drutex Bytovia Bytów.

Chętnych do dołączenia do Olimpii Osowa do szkółki piłkarskiej trenera Jacka Grembockiego zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 506 671 259.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, w tym przez reprezentanta kadry narodowej naszego kraju, który jako zawodnik miał okazję grać w pucharach europejskich z wieloma znanymi zespołami piłkarskimi (np. z Juventusem Turyn i Realem Madryt). A jako trener klubowy miał okazję pracować z wieloma reprezentantami naszego kraju (takimi jak Robert Lewandowski, Tomasz Jodłowiec czy Adrian Mierzejewski).

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w grupach: 2005/2006 i starsi, 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2010 i młodsi oraz dzieci 4-5 lat.

Wojciech Wypych

czwartek 08 marca 2018 - 22:38:42 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


pozar.jpg

Polecamy firmy / usługi

pediatra.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Ateny 8
(przy przedszkolu Happy Kids)
lek. Agnieszka Melkowska-Kowalczyk
specjalista pediatrii
...
lek. Marta Makowska
specjalista pediatrii

... godziny przyjęć:
 • wtorek 17:00-20:00
 • środa 12:00-15:00
 • piątek 17:00-20:00
Rejestracja pon-piątek 8:00-20:00
Telefon: 577-144-077
www.pediatra-osowa.pl

cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni Facebook.com/cudawiankigdansk

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Nowa karta menu
Piątkowe kolacje
Niedzielne brunche

Nasza oferta
Taneczne piątki
Imprezy okolicznościowe

Komunie i specjalne oferty


STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - KERATYNOWY LIFTING
I BOTOX RZĘS
galland.jpg
Zapraszamy na zabieg który mocno podkreśli piękno i czerń rzęs. Odżywi, zregeneruje a także podkręci je pogrubi
i wydłuży

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Rekrutacja 2019/2020
w toku
.. Zapraszamy:
 • do przedszkola
  dzieci urodzone w 2016
 • do żłobka
  dzieci urodzone w 2017
.. Zapraszamy:
 • do klasy 0, 1, 7 i 8
...Zapraszamy na: DNI OTWARTE
 • 6 kwietnia 2019
..............w godz 11:00-13:00


PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl