Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

W Osowej powstaną nowe mieszkania


W Osowej powstaną
nowe mieszkania


Już wkrótce w naszej dzielnicy przybędzie 28 nowych mieszkań – wszystko za sprawą lokalnego dewelopera, firmy Pomorskie Domy, który rozpoczyna właśnie budowę inwestycji mieszkaniowej. To już kolejny taki projekt realizowany przez "Pomorskie" w naszej dzielnicy - po Meritum, Botanice, Małym Porcie i Centaura pora na... Admiral!


Tym razem na miejsce budowy wybrano ulicę Junony. - Admiral powstanie bardzo blisko nowego ronda przy ulicy Zeusa, pomiędzy ulicami Antygony i Junony. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji, stąd po prostu wszędzie będzie blisko. Dodatkowo, zaledwie parę kroków dzieli to miejsce od przystanku kolejki PKM, co jeszcze lepiej poprawia komunikację - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań firmy Pomorskie Domy.

Dodajmy, że doskonała lokalizacja to tylko jedna z wielu zalet tego wyjątkowego projektu: budynek Admiral wyposażony będzie w dużą halę garażową z miejscami parkingowymi. Przewidziano też komórki lokatorskie na poziomie hali garażowej oraz parteru. – Dodatkowe miejsca postojowe zostaną przygotowane także przed budynkiem, na grodzonym terenie. Oczywiście, otoczenie inwestycji zostanie stosownie zagospodarowane i oświetlone. Tak, by przyszłym mieszkańcom jak najlepiej się tu mieszkało – dodaje Dariusz Malottke.


Jak już wspomnieliśmy, Admiral to 28 przestronnych mieszkań. W ofercie dostępne są m.in. dwu-, trzy- i nawet czteropokojowe lokale o powierzchniach między 30 m2 a 71 m2. Tradycyjnie już, dla miłośników zieleni i wypoczynku na świeżym powietrzu firma przygotuje piękne mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami.

Z kolei mieszkania na wyższych kondygnacjach wzbogacone zostaną o duże balkony. - Zachęcam do zapoznania się z ofertą Admiral, która dostępna jest już na naszej stronie internetowej (www.pomorskiedomy.pl). I dodam jeszcze, że warto się spieszyć, bo zainteresowanie inwestycją od samego początku jest naprawdę duże. Sprzedaż ruszała ledwie przed tygodniem, a my mamy już za sobą pierwsze rezerwacje - wylicza Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.

Spójrzmy jeszcze na budynek z zewnątrz – Admiral naprawdę może się podobać! Zwarta bryła z mansardowym dachem i świetnie dobraną kolorystyką całej elewacji robi wyjątkowe wrażenie. Dodatkowo, fragmenty elewacji zostaną ozdobione szlachetną cegłą klinkierową. Warto też wspomnieć, że nie gorzej Admiral bwyglądać będzie wewnątrz. - Przykładamy ogromną wagę do wystroju klatek schodowych. Będzie tu wiele gustownych dodatków, jak choćby duże płaszczyzny szkła, drewno, piękne grafiki na posterach czy świetnie zaaranżowane i wykonane wejście do budynku – zaznacza Malottke.


Prace budowlane już ruszyły i mają się zakończyć w czerwcu 2019 roku – to właśnie wtedy przekazane zostaną klucze 28. nowym mieszkańcom Osowej. A jeśli ktoś poszukuje gotowego mieszkania, „na dziś”, firma Pomorskie Domy ma jeszcze kilka wolnych mieszkań w budynku Meritum (ul. Antygony) – ten projekt jest niemal gotowy i można się do niego wprowadzić w ciągu najbliższych tygodni.

Opracował:
Tomasz Kulpa

Biuro sprzedaży POMORSKIE DOMY
ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa
tel. 607 607 464
www.pomorskiedomy.pl
biuro@pomorskiedomy.pl


czwartek 25 stycznia 2018 - 00:09:00 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Osowej


plan.jpg

Polecamy firmy / usługi

kalineczka.jpg
Muzyczny żłobek w Osowej zaprasza
Muzyczny żłobek Kalineczka w Osowej. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi do 3,5 lat. Nasze Ciocie to serdeczne, młode i wykwalifikowane opiekunki dziecięce dbające o rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.

Placówka pod kontrolą Sanepidu
i Straży Pożarnej.

Tel. 505 977 822 . Zapraszamy!
www.kalineczka.pl

gabor.jpg
Biuro Ochrony, ul. Kielnieńska 123/A10
Zasadniczym powodem powstania Naszej firmy było utworzenie wyspecjalizowanego personelu zdolnego, do profesjonalnego i kompleksowego zabezpieczenia Państwa życia, zdrowia oraz mienia. Oferujemy usługi z zakresu ochrony osób i mienia.
www.gabor-security.pl
oliwka.jpg
ul. Ceynowy 2/1, 80-321 Gdańsk Oliwa,
tel. 58 552 00 77, kom. 502 863 115
Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kierowców, wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jeden z większych placów manewrowych w trójmieście, pojazdy odpowiadające wymogom PORD, oferujemy podręczniki oraz inne pomoce naukowe w cenie kursu, jazdy dodatkowe, a także płatności w ratach.

www.oliwka.net.pl
maran.jpg
marAN - Kursy Językowe
Gdańsk Osowa, ul. Barniewicka 110

marAN jest niewielką szkoła językową. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci młodzieży
oraz dorosłych.

- zajęcia dla dzieci od 3 roku życia
- mało liczne grupy do 6 osób
- zajęcia indywidualne i grupowe
- konwersacje
- różnorodność materiałów do nauki
- wykwalifikowana kadra
- miła i przyjazna atmosfera

malinowy_ogrod.jpg
Gdańsk Osowa ul. Pegaza 2
Malinowy Ogród zaprasza
na piątkowe bufety
z muzyką na żywo.
Ta wyjątkowa uczta rozpoczyna się
o godzinie 17:30.

O subtelne menu,
zadba nasz Szef Kuchni.
Serdecznie zapraszamy

W każdą niedzielę natomiast,
w godzinach od 12:30 do 17:00 proponujemy Państwu bufety,
podczas których serwujemy dania
z różnych stron polski i świata.

STUDIO URODY MARIA GALLAND
80-299 Gdańsk Osowa, ul.Wegi 22
Tel. 603-217-604
NOWOŚĆ - HIFU®
galland.jpg
Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała urządzeniem ULTRAZONE. Nowoczesna technologia HI-FU w widoczny i skuteczny sposób silnie odmładza i modeluje twarz i ciało.

Zapoznaj się z nową ofertą: www.galland.pl/nowości
cuda.jpg
Kwiaciarnia w Osowej, ul.Wodnika 48
Florystyka Ślubna -
Przepiękne bukiety ślubne,
Kosze dla Rodziców.
Dekoracja Kwiatowa Sal Kościołów
i Samochodów.
Florystyka Żałobna -
Wiązanki i Wieńce Kondolencyjne.
Wieńce Pogrzebowe.
Bukiety, Wiązanki,
Kosze Kwiatowe, Świeże Kwiaty.
Zapraszamy do naszych kwiaciarni www.kwiaciarnia-cudawianki.pl

Happy_Kids_Osowa.jpg
Gdańsk Osowa, ul. Nowy Świat 7a
Nasza szkoła uzyskała
DYPLOM SKUTECZNEJ SZKOŁY

Zajęliśmy I MIEJSCE
w województwie pomorskim a IV
w kraju, w "TESTACH OPERONA".


www.happykidsosowa.pl/OPERON

PRZEDSZKOLE, SZKOŁA,
ŻŁOBEK HAPPY BABY, BASEN.


www.happykidsosowa.pl