Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
osowa11
28 gru 2011 : 10:36
Zarejestrowany #634
Dołączył: 07 lut 2011 : 08:50
postów: 14
Dlaczego boisko przy gimnazjum jest zamknięte na czas ferii. Przecież celem miałą byc ogółnodostępność, a tu pani dyrektor zamyka sobie boisko. Chyba jej zdaniem lepiej będzie dla młodzieży jak sobie w parku posiedzą przy piwku, nie zniszczą tak pięknie otwieranego obiektu.
Powrót do góry
michal1993
28 gru 2011 : 23:43
Zarejestrowany #851
Dołączył: 14 gru 2011 : 13:23
postów: 4
Tak jak jeszcze były problemy ze starym boiskiem (albo zamknięte na całe wakacje, i inne wolne dni, albo śmieszna "konserwacja" murawy), tak i teraz p. Majerowska robi wszystkich w bambuko. Mnóstwo młodzieży i dorosłych czekało na sztuczną murawę i boisko z prawdziwego zdarzenia (bo obiekty przy SP81 są zapuszczone i niebezpieczne - beton, a wynajęcie hali kosztuje nie małe pieniądze) to jednak musimy się obejść ze smakiem. Coś trzeba z tym zrobić bo to tak być nie może. Orlik jest ogólnodostępny i jeżeli młodzież woli grać w piłkę niż siedzieć w parku przy piwie to trzeba to chwalić i promować co niestety u nas nie jest możliwe!!

[ Edytowany 28 gru 2011 : 23:44 ]
Powrót do góry
osowa11
29 gru 2011 : 08:54
Zarejestrowany #634
Dołączył: 07 lut 2011 : 08:50
postów: 14
W sprawie boiska dzwońcie do urzędu pod numer 58 323 67 05, może oni wołyna na postawę pani Majrowskiej.
Ja dzis zadzwoniłem i byli zdziwieni że boisko jest zamknięte. Wiecej telefonów , większa skuteczność.
Powrót do góry
michal1993
29 gru 2011 : 10:01
Zarejestrowany #851
Dołączył: 14 gru 2011 : 13:23
postów: 4
O to spoko. A jaki to oddzial ?
Powrót do góry
Dorota-gda
30 gru 2011 : 12:15
Zarejestrowany #633
Dołączył: 06 lut 2011 : 07:38
postów: 2
Komentarzemichal1993
29 gru : 18:01 Szkoda, że u nas nie może być tak jak np. na Żabiance. Tam boiska otwarte, do tego pani na portierni bez żadnych problemów, z uśmiechem na twarzy włącza nam oświetlenie. Z rezerwacją również żadnych problemów. Oby u nas w przyszłości również tak było, ponieważ uważam, że akurat na orliku wandalizm będzie obcy (przecież przychodzą tylko ci, którzy zamierzają grać, a nie siedzieć z piwem) . Ponadto na terenie szkoły jest monitoring.

--------------------------------------------------------------------------------
Gregi
29 gru : 18:11 Polska.... mentalnosc....akty wandalizmu sie Pani śnią..... Czy to jest Własność Pani Dyrektor??!!

--------------------------------------------------------------------------------
redakcja


29 gru : 18:22 Gregi!
W pewnym sensie tak. To szkoła jest jakby gospodarzem obiektu. Stąd taka a nie inna sytuacja. Wierzę i jestem przekonany, że Pani Dyrektor jako dobry gospodarz dotrzyma słowa i Orlik będzie 2-go do Państwa dyspozycji!

--------------------------------------------------------------------------------
michal1993
29 gru : 18:40 Ale jakby nie patrzeć to szkoła jest publiczna, a nie prywatna.

--------------------------------------------------------------------------------
jalo
29 gru : 18:46 mnie ciekawi, dlaczego właściwie teren szkoły jest zamknięty. jak już kolega wspomniał na Żabiance bez problemu weszliśmy do szkoły i pytaliśmy się o Orlika panią z portierni, a ta nie stwarzała żadnych problemów. co to za organizacja w tym Osowskim gimnazjum? woźny nie umiał powiedzieć nam nic więcej tylko "zapraszam od marca do listopada". a proszę tu się nagle okazuje że od 2 stycznia boisko będzie otwarte. dlaczego więc wcześniej dyrektorka mówiła mi i moim kolegom że jeśli temperatura będzie dodatnia to Orlik będzie otwarty? żeby nas zbyć? przyszliśmy w dzień roboczy pograć w piłkę i znowu coś im nie pasuje. zawsze stworzą jakieś problemy z niczego. wcześniej zamykali boisko na wakacje (!) żeby trawkę posiać to teraz też coś wymyślą. jako absolwent tej śmiesznej szkoły wiem że dyrekcja zawsze robiła pod górkę uczniom (nie wspominając już o osobach z zewnątrz) tylko żeby zyskać na opinii, ale trzeba coś z tym zrobić. dlaczego mieszkańcy mają tracić tym bardziej, że Orlika zbudowali za pieniądze podatników a nie kasę dyrektorki? przecież szkoła to nie własność dyrekcji! tym bardziej OGÓLNODOSTĘPNY Orlik. peace

--------------------------------------------------------------------------------
jalo
29 gru : 18:57 i jeszcze jedno: JAKIE AKTY WANDALIZMU?! na Osowej?! to że na biedronce kiedyś nasprayowali "Lechia Gdańsk"? na Dąbrowie to jest wandalizm, ale nie tu. ja bym chciał konkretne przykłady takich aktów, bo jakoś nie widać żeby było ich co raz więcej...

--------------------------------------------------------------------------------
michal1993
29 gru : 18:59 No był incydent w parku z tymi tablicami, ale o jakimś wandalizmie na terenie szkoły nigdy nie słyszałem

--------------------------------------------------------------------------------
Uczeń777
29 gru : 22:36 ; )) czekałem aż ten temat się tu pojawi. A więc, jak wiadomo orlik miałbyć otwarty w godzinach od 16.00 do 20.00 ( co już uważam za debilizm. ) no ale cóż poradzić takie ktoś zasady wymyślił. Przyszliśmy z kolegą w 2 osoby pod gim chcąc pograć w piłkę była godzina 14.30. Jaśnie pan kierownik oznajmił że wpuści nas dopiero jak damy dowód osobisty ;/ i będzie 10 osób ( bo dla mniejszej liczby nie otworzy) powiedziałem panu że niemam dowodu i czy nie moge dać legitymacji szkolenej PAN SIĘ ZGODZIŁ !!! A więc ku zdziwieniu moim i Jaśnie pana kierownika uzbieraliśmy 10 osób w 20 minut. Oczywiście nie mogliśmy wejść na teren boisko ponieważ nie było " przepisowej" 16 ZERO ZERO. Po półtorej godzinnym oczekiwaniu na mrozie w 10 osób poszliśmy do kierownika poprosił czy otworzy już nam orlik bo jest 16. Pan z uśmiechem na twarzy spytał się mnie : - A dowodzik jest ? ; )). Ja odpowiedziałem że umówiliśmy się na samą legitymację. Pan kierownik zaczął się śmiać i powiedział że nas nie wpuści.


--------------------------------------------------------------------------------
Uczeń777
29 gru : 22:46 Uważam, że zasady co do tego boiska są CHORE ( nie chcę tu używać wulgaryzmów). Przez około 2 tygodnie od otwarcia orlika graliśmy tylko raz i to tylko dlatego że weszliśmy bez pytania. A więc pytam się po co są te zasady ? Na innym boisku które również jest na terenie gimnazjum niema nikogo kto by kontrolował kto wchodzi ( w przed ostatnią sobotę podszedłem do portierni w innej szkole i spytalem się czy można zagrać to pani mnie zapytała -" A po co pytasz pewno że można ". PARANOJA !!!

--------------------------------------------------------------------------------
Uczeń777
29 gru : 22:53 Zwracam się teraz do "redakcja". Owszem będzie otwarty od 2 stycznia. Jeżeli oczywiście temperatura będzie dodatnia ( bo jest i taka zasada ; )) ) jeżeli będzie powyżej 10 osób, będzie po godzinie 16 a przed godziną 20. A CO NAJWAŻNIEJSZE ZNAJDZIE SIĘ OSOBA PEŁNOLETNIA ponieważ musi być dowód, no i oczywiście kierownik też musi mieć dobry humor. Łatwiej było by przejąć Baltic arenę i tam sobie pograć. Śmieszą już mnie tytuły takie jak odkrywanie sportowych talentów na orlikach. Bardziej trzeba być tam negocjatorem żeby pograć.

--------------------------------------------------------------------------------
michal1993
30 gru : 00:27 No to rzeczywiście chore zasady. Dowód? Minimum 10 osób bo się nie opłaca? To co gimnazjaliści w ogóle nie mogą grać? To p. Dyrektor to wymyśliła czy kaprys p. Kierownika? Widać utrudniają nam dostęp do wspólnego dobra jak tylko się da. Chyba czas najwyższy utemperować zachowanie niektórych osób, bo to co się wyrabia to nie jest problem jednej czy dwóch osób czy pojedyńcza sytuacja. Coraz więcej osób się skarży i jak tak dalej będzie to wydaje mi się, że zarząd ZSO nr 2 zostanie wrogiem mieszkańców.

--------------------------------------------------------------------------------
osowa11
30 gru : 12:37 Widać ,że coraz więcej osób informuje co dzieje się na Orliku .Nie są to pojedyńcze sytuacje .Dla mnie jako rodzica jest to chora sytuacja .Niestety portal Osowa 24 nie jest obiektywny ,może spróbujecie zadzwonić do innych szkół i zobaczyć jak to jest w innych szkołach zorganizowane.Dzieci bardzo cieszyły się z Orlika ,niestety jest on traktowany jako prywatny folwark pani dyrektor.Podobna sytuacja była latem gdy dzieci chciały graćna innym boisku szkolnym.Pytam co mają robić ?Siedzieć w parku i pić piwo .Jakie atrakcje mamy dla młodzięży w Osowej ?Niech te głosy dadzą Dyrekcji do myślenia .

--------------------------------------------------------------------------------
Dorota-gda
30 gru : 12:53 Szanowna redakcjo wszystkim wiadomo że jesteście z panią dyrektor w dobrej komitywie więc nie dacie Jej zrobić krzywdy na waszym portalu. Gdybyście byli obiektywni to sprawdzili byście jak jest na innych orlikach, a jest ich byba w 3 city ok. 30.
Co za pseudo kierownik chce od 11-latka dowód osobisty?
Przytaczam punkt 13. Dzieci do lat 10 mogą korzystać z boiska tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.
Więc w wieku 11 lat moga samodzielnie, może dodatkowy punkt w reg. aby miały paszport.
Nic tam nie ma o dowodach osobistych.
Nastepny punkt 5. Przed korzystaniem z obiektu należy zgłosić się do pracownika szkoły w dyżurce.
Więc po co animator jeśli osoby chodzące na boisko muszą okazać dokument.
A może jak młodzież chce pograć w piłkę to aby ją przyzwyczaić do wielkiego swiata sportu należy zawołać "niebieskich harcerzy" jak przed derbami trójmiasta do pilnowania porządku. Wtedy napewno będzie pani dyrektor spokojna.
I jeszcze jedno , napewno żadna zaprzyjaźniona ze szkołą firma nie ma trudności do rozegrania turnieju.

--------------------------------------------------------------------------------
Dorota-gda
30 gru : 13:11 I jeszcze jeden punkt z regulaminu
6. Boisko jest czynne codziennie w godz. 8.00 - 20.00.
sama pani dyrektor opublikowałą regulamin na stronie gimnazjum.
Dobam że nie ma tam wzmianki o temperaturach, Piłkarze Arki i Bałtyku tez trenuja na sztucznej murawie w lecie i zimie.
Powrót do góry
michal1993
24 lut 2012 : 22:21
Zarejestrowany #851
Dołączył: 14 gru 2011 : 13:23
postów: 4
Pomimo dodatniej temperatury (7-8 stopni) oraz braku śniegu orlik w dalszym ciągu zamknięty bez podawania przyczyny takiego stanu rzeczy...
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System