Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
ossauer
03 gru 2010 : 00:58
Zarejestrowany #577
Dołączył: 24 lis 2010 : 21:47
postów: 1
Szanowni ludkowie sąsiedzi ,

Prośba o życzliwą radę :

Jestem średnio szczęśliwym posiadaczem dostępu do telefonu , telewizji i internetu ze strony f-my UPC . Ostatnio internet działa jak żółw i co najmniej dwa razy w tygodniu wyłącza się całkowicie. Po pewnym czasie , czasem po interwencji , wraca do normy . Ponieważ inernet potrzebny mi jest do codziennej pracy , zaczyna mnie to coraz bardziej w.....wiać . Kopnąłbym szanowną f-mę UPC w tyłek z dziką przyjemnością i zrezygnował przynajmniej z internetu , tylko nie wiem czy nie wpadłbym z deszczu pod rynnę. Czy ktoś się może orientuje , czy na terenie Osowej można mieć tani i niezawodny internet z innego źródła ?
Z góry dziękuję za pomoc. Sam niestety jestem niepełnosprawny informatycznie , więc liczę na kompetencje innych.

Ossauer
Powrót do góry
wito1969
08 sty 2011 : 19:33

Zarejestrowany #363
Dołączył: 26 kwi 2010 : 18:30
postów: 3
Ciężko!
Sprawdź jmt z Banina jednak oni nie dają raczej fajnego dealu!
Powrót do góry
marcin_1
10 sty 2011 : 15:35
Zarejestrowany #617
Dołączył: 08 sty 2011 : 19:10
postów: 6
To widzę, że nie tylko mi to się przytrafia. Ja też mam caly pakiet z UPC i też internet mi się urywa - tyle że na początku to faktycznie było raz dwa razy w tygodniu a teraz to już każdego dnia....niestety....i co z tego że technik z UPC odwiedzil mnie już dwukrotnie ...nic ....za każdym razem obiecuje, że powinno już być dobrze, ale nie jest niestety i zaczynam już szału dostawać....ciekawe jest to że fakturka przychodzi regularnie i bez przeszkód....


Powrót do góry
PawlaQsE
06 kwi 2011 : 14:34
Zarejestrowany #563
Dołączył: 13 lis 2010 : 23:44
postów: 1
Witam. Miałem podobny problem , wszystko okazało się winą sygnału. Kable dostarczone w ścianie przez RAI'a chciałbym móc nazwać chińskim g****m , jednak obraziłbym chińszczyznę. Zamontowali mi wzmacniacz sygnału i rozgałęźnik na multiroom'a z osobnym zasilaniem. Nie powiem, by to było pełne 25mb/s ( 3800kb/s rzeczywistego transferu po kablu ) , bo faktycznie ogranicza się nadal do poziomu 15-17mb/s, ale chodzi w miare przyzwoicie. Z nimi polecam bardzo krótką i zdecydowaną rozmowe. Brak pytań, tylko lista żądań. W innym wypadku - Orange z modemem opcjonalnym i wzmacniaczem antenowym. Pozdrawiam
Powrót do góry
maciejka_j
06 kwi 2011 : 22:36
Maciejka

Zarejestrowany #369
Dołączył: 21 maj 2010 : 06:42
postów: 4
Mam dziewczynę z Banina i faktycznie ma z JMT net. Ktoś tu piszę że JMT elektronika jest Ok. Zadzwoń tam i powiedz że zobaczyłeś reklamę w Osowa24.pl może jakiś rabat dadzą Ci. Będąc u niej widziałem że net działa więc spróbuj!


jmt©jmt.pl


Powrót do góry
maciejka_j
06 kwi 2011 : 22:37
Maciejka

Zarejestrowany #369
Dołączył: 21 maj 2010 : 06:42
postów: 4
Mam dziewczynę z Banina i faktycznie ma z JMT net. Ktoś tu piszę że JMT elektronika jest Ok. Zadzwoń tam i powiedz że zobaczyłeś reklamę w Osowa24.pl może jakiś rabat dadzą Ci. Będąc u niej widziałem że net działa więc spróbuj!


jmt©jmt.pl


Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System