Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
urszula13
30 paź 2015 : 08:00
Zarejestrowany #2881
Dołączył: 17 sie 2015 : 17:06
postów: 29
Za niecałe dwa tygodnie wysyłamy mamę do sanatorium, na drugi koniec Polski. A tu pech, auto w warsztacie.Zaczęłam szukać dobrego połączenia i znalazłam stronę https://dworzeconline.pl/info/podroze/wyszukaj-polaczenie Nie dość, że wygodne połączenie, to bilet załatwię telefonicznie, a cena muszę przyznać nie jest wygórowana.Jestem zadowolona, bo mama sie nie umęczy podróżą, a najważniejsze uniknie przesiadek.
Powrót do góry
agness
02 kwi 2021 : 11:56
Zarejestrowany #4662
Dołączył: 08 paź 2020 : 10:22
postów: 57
Nie każdego zaraz stać na takie luksusowe prezenty. Poza tym czasami drobne rzeczy na prezent, takie jak wazoniki szklane mogą sprawić więcej radości, jak najdroższe prezenty. Także czy jest szaleć z drogimi prezentami? W końcu liczy się gest...
Powrót do góry
wodna12
12 maj 2021 : 10:37
Zarejestrowany #5418
Dołączył: 05 maj 2021 : 13:38
postów: 5
Ja jakiś czas temu zastanawiałam się, co kupić Tacie na urodziny, jest dość młody i ostatnio stwierdził że czas nauczyć się czegoś nowego. Przeglądając zdjęcia znajomych z wakacji zobaczyłam jak pływają na deskach SUP i pomyślałam, że w sumie to może być dobry pomysł! Znalazłam kilka fajnych modeli i poczytałam o jednej z nich ( aqua marina fusion opinie ) i stwierdziłam że w sumie ten model będzie najlepszy.
Tato ma już niedługo urodziny i wybiera się na Mazury, myślę, że ta deska to będzie strzał w 10!
Powrót do góry
agness
21 sie 2021 : 13:25
Zarejestrowany #4662
Dołączył: 08 paź 2020 : 10:22
postów: 57
W sumie to jak tak myślę- to przecież też jest wiele dobrych opcji nawet na wycieczki i wcale nie muszą być one kosztowne. A mogę być przykładowo też dużym zaskoczeniem... Ja znalazłam artykuł https://campdeck.com/blog/czarter-bez-patentu-houseboat-dla-kazdego/ odnośnie czarterów typu houseboat, które są dostępne dla każdego.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System