Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Inne
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Szukam oferta kredytów firmowych
Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
talenciak
22 maj 2014 : 10:49
Zarejestrowany #1244
Dołączył: 29 cze 2013 : 10:21
postów: 2
Jeśli na forum jest jakiś doradca lub osoba powiązana z branżą finansową to proszę o pomoc. Otóż szukam dobrej firmy, która udzieli mi kredytu na rozwój firmy. Chodzi mi przede wszystkim o minimum formalności. Nie mam czasu by ślęczeć nad papierami. Biorę pod uwagę także skorzystanie z firmy doradczej, która załatwi za mnie większość formalności i pomoże wybrać dobrą ofertę. Przy okazji zapytam, może ktoś z was korzystał już z firmy taxcare? Bo tam jest taka oferta jak kredyt firmowy http://taxcare.pl/finansowanie/kredyt-firmowy - jeśli tak to bardzo proszę o opinie.

Ogólnie jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc w uzyskaniu kredytu dla firmy to proszę o pozostawienie do siebie namiarów kontaktowych lub napisanie czegoś w odpowiedzi.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
urszula13
30 wrz 2015 : 07:28
Zarejestrowany #2881
Dołączył: 17 sie 2015 : 17:06
postów: 29
Ja na rozruch firmy skorzystałam z oferty PROFI CREDIT
Formalności bardzo szybko załatwiono, nie wymagano masy papierów. A co najważniejsze dostałam możliwość darmowego odroczenia rat. Ta opcja może mi się bardzo przydać w sezonie zimowym, gdy w firmie mam zastoje.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System