Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Osowa 24 - Portal Mieszkańców > Osowa > Gdańsk > Trójmiasto :: Forum :: Ogólne :: Hyde Park
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach
Moderatorzy: admin, karol24
Autor Odpowiedzi
dariusz
25 sty 2013 : 09:08
Zarejestrowany #1188
Dołączył: 25 sty 2013 : 09:01
postów: 1
witam, w jakiej firmie warto zaciągnąć pożyczkę gotówkową, kwota do 500 zł? Chodzi mi o możliwie najkorzystniejsze warunki i szybkość otrzymania pieniędzy, potrzebuję w zasadzie "na już". Jestem studentem i mam pilne wydatki, obecnie miałem sporo nauki i nie pracowałem w ogóle, a to co otrzymuję od rodziców nie wystarcza. Dlatego muszę wspomóc się drobną pożyczką, którą na pewno spłacę gdyż od połowy lutego mam już załatwioną pracę dorywczą. W każdym razie jeśli znacie jakąś firmę w Gdańsku to proszę o namiary. Ewentualnie może ktos z was posiada opinie o jakiś tam internetowych serwisach tego typu udzielających pożyczek, np. niedawno znalazłem chwilówki przez internet w OK Money - co sądzicie o taki sposobie zaciągania kredytów, jak oceniacie warunki? dzięki za wypowiedzi.

[ Edytowany 22 sie 2014 : 06:31 ]
Powrót do góry
Yuuki
14 lut 2013 : 14:11
Zarejestrowany #1203
Dołączył: 14 lut 2013 : 14:06
postów: 3
No jak nie ma innego wyjścia to trzeba
Ja kiedyś zaciągnełam taką pożyczkę na kwotę 800zl, potrzebowałam na małą inwestycję, opłacało się , szkoda aby że na pit 2011 musiałam sobie od tego dochód odliczyć grrr....
Powrót do góry
urszula13
29 paź 2015 : 10:08
Zarejestrowany #2881
Dołączył: 17 sie 2015 : 17:06
postów: 29
Sprawdź ofertę Profi Credit mają ciekawą propozycję pożyczki na zaświadczenie. Sama się nad nią zastanawiam, bo ma opcję spłaty po trzech miesiącach od daty otrzymania.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System